ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים

omrij

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמובן, התכוונתי לקיצוניים

אלו שגרמו לIG, BURTON וכו' לגבש את הדיעה שלהם בקשר לערבים

(רק שהם לקחו את זה צעד קדימה ומבחינתם כל הערבים כאלה וכמובן ערבי טוב זה ערבי מת וערבי גבר זה ערבי בקבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה שזה פועל לשני הצדדים?

אתה מתלונן שערביי לא רוצים אותך פה ואם היו יכולים היו זורקים אותך לים

כשאתה רוצה לעשות בדיוק אותו דבר.

פשוט לפתק שאתה שם בקלפי קוראים ביתנו ולפתק שלהם קוראים תע"ל-רע"ם

ומה לעזאזל קשור אולמרט לנושא?

אל תדבר שטויות.

הם לא רוצים אותי כי הם שונאים אותי והדת שלהם אומרת שצריך להרוג אותי.

אני לא רוצה אותם כי הם רוצים להרוג אותי.

יחי ההבדל הקטן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה שזה פועל לשני הצדדים?

אתה מתלונן שערביי לא רוצים אותך פה ואם היו יכולים היו זורקים אותך לים

כשאתה רוצה לעשות בדיוק אותו דבר.

פשוט לפתק שאתה שם בקלפי קוראים ביתנו ולפתק שלהם קוראים תע"ל-רע"ם

ומה לעזאזל קשור אולמרט לנושא?

הבדל #1 הוא שפה זה מדינת - והערבים לא נאמנים למדינה כמו שהיא ומנסים לשנות את אופי\ צורת המשטר (ובוא לא ניכנס שוב לוויכוח על זה...), והיהודים (הרוב) נאמנים למדינה ולא רוצים שהיא תשתנה.

הבדל שני הוא שאנחנו מסוגלים לעשות את זה.

הבדל שלישי הוא שבניגוד לרצון של הערבים לזרוק אותנו לים, אנחנו מציעים להעביר אותם למדינות שבהם הם ירגישו בבית ויחיו עם האחים שלהם.

ואולמרט לא קשור... זה אתה קישרת אותו... אני התכוונתי ל4-5 ראשי הממשלה האחרונים...

כמובן, התכוונתי לקיצוניים

אלו שגרמו לIG, BURTON וכו' לגבש את הדיעה שלהם בקשר לערבים

בקרב ערביי "ישראל" זה בהחלט לא מיעוט, וכמו שכתבתי קודם- בו לא ניכנס לזה שוב, כי כבר הגענו למסקנה שאיזה 20% זה המיעוט שאתה מדבר עליו+ איזה 40% שלא בדיוק סגורים על אם הם רוצים להרוג אותנו או לא (שמבחינתי הם נכללים בקבוצה שלא הייתה מתנגדת לזרוק אותנו לים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדבר שטויות.

אני זה שמדבר שטויות?

רוב ערביי לא רוצים להרוג אותך

אתה פשוט בסרט שזה המצב

הבדל שלישי הוא שבניגוד לרצון של הערבים לזרוק אותנו לים, אנחנו מציעים להעביר אותם למדינות שבהם הם ירגישו בבית ויחיו עם האחים שלהם.

אהה, אתה בעצם נחמד ורוצה רק לעזור להם להרגיש בבית בקרב אחיהם הערבים

ואני חשבתי שאתה פשוט שונא אותם ולא רוצה אותם במדינה שלך כי אתה גזען

ואולמרט לא קשור... זה אתה קישרת אותו... אני התכוונתי ל4-5 ראשי הממשלה האחרונים...

אתה מתכוון כל ראשי הממשלה מאז קום המדינה?

בקרב ערביי "ישראל" זה בהחלט לא מיעוט, וכמו שכתבתי קודם- בו לא ניכנס לזה שוב, כי כבר הגענו למסקנה שאיזה 20% זה המיעוט שאתה מדבר עליו+ איזה 40% שלא בדיוק סגורים על אם הם רוצים להרוג אותנו או לא (שמבחינתי הם נכללים בקבוצה שלא הייתה מתנגדת לזרוק אותנו לים...)

אני בטוח שאם תעשה סקר בקרב יהודי ישראל

תגיע ל20% שהיו שמחים לזרוק את הערבים מהמדינה

SO FUCKING WHAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדבר שטויות.

זה גלגל.

אתה לא רוצה אותם ושונא אותם --> הם לא רוצים אותך ושונאים אותך --> אתה לא רוצה אותם ושונא אותם וכך הלאה.

והאיסלאם לא אומרת להם להרוג אותך(או כל אחד אחר), אלא פרשנות קיצונית ושגויה של הקוראן, משהו שעובד באותה צורה עם התנ"ך.

הבדל #1 הוא שפה זה מדינת - והערבים לא נאמנים למדינה כמו שהיא ומנסים לשנות את אופי\ צורת המשטר (ובוא לא ניכנס שוב לוויכוח על זה...), והיהודים (הרוב) נאמנים למדינה ולא רוצים שהיא תשתנה.

הבדל שני הוא שאנחנו מסוגלים לעשות את זה.

הבדל 1: לא נכון. והם לא היחידים שמנסים לשנות את אופיה של המדינה, ועד כמה שזכור לי - זה משהו שמותר לעשות אותו, במדינה דמוקרטית. אני בטוח שיש המון אזרחים יהודים שלא יסכימו עם איתך.

הבדל 2: אתה חולם בהקיץ, כי זה לא ריאלי.

הבדל 3: שוב, טעות. אף אחד לא רוצה לזרוק אותך לים. יש קיצונים בשני הצדדים שרוצים להרוג אחד את השני - לא יותר.

זה הרבה פחות מ20%, וזה בהחלט מיעוט. ואין שום 40% שמתלבטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זה שמדבר שטויות?

רוב ערביי לא רוצים להרוג אותך

אתה פשוט בסרט שזה המצב

לא... זה אתה שחי בסרט שזה לא...

אהה, אתה בעצם נחמד ורוצה רק לעזור להם להרגיש בבית בקרב אחיהם הערבים

ואני חשבתי שאתה פשוט שונא אותם ולא רוצה אותם במדינה שלך כי אתה גזען

אני שונא את ההתעלקות על המדינה והניסיון שלהם לכפות מבפנים מציאות שהאוייבים המוצהרים של המדינה מנסים לכפות.

ואם כבר גזענות, אז תבדוק את עצמך לפני שאתה מדביק תוויות על אנשים...

אתה מתכוון כל ראשי הממשלה מאז קום המדינה?

איך 4-5 ראשי ממשלה אחרונים נהיו פיתאום "כל ראשי הממשלה מאז קום המדינה?"? :s07:

אני בטוח שאם תעשה סקר בקרב יהודי ישראל

תגיע ל20% שהיו שמחים לזרוק את הערבים מהמדינה

SO FUCKING WHAT?

בהתחשב בזה שהרוב היהודי במדינה הוא זה שנפגע באופן מתמיד מהערבים, כולל המיעוט של "ערביי ישראל" שתומכים באחים שלהם ששולחים קסאמים מעזה ומתאבדים מג'נין, זה לא יפתיע אותי, ולאותם 20% יש את כל הזכויות לרצות לקטוע את מעגל המוות שנכפה עלינו.

כאמור- יחי ההבדל הקטן... (רק שהוא לא באמת קטן, ובכול זאת אנשים לא מצליחים להבין אותו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאיסלאם לא אומרת להם להרוג אותך(או כל אחד אחר), אלא פרשנות קיצונית ושגויה של הקוראן, משהו שעובד באותה צורה עם התנ"ך.

רק שמשום מה אף אחד, מעולם, לא פעל על פי פרשנות קיצונית של התנ"ך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שהרוב היהודי במדינה הוא זה שנפגע באופן מתמיד מהערבים, כולל המיעוט של "ערביי ישראל" שתומכים באחים שלהם ששולחים קסאמים מעזה ומתאבדים מג'נין, זה לא יפתיע אותי, ולאותם 20% יש את כל הזכויות לרצות לקטוע את מעגל המוות שנכפה עלינו.

כאמור- יחי ההבדל הקטן... (רק שהוא לא באמת קטן, ובכול זאת אנשים לא מצליחים להבין אותו...)

בהתחשב בזה שכל המיעוט הערבי הוא זה שנפגע באופן מתמיד משנאת חינם והכפשות, גם אם זה היה נכון - זה לא היה מפתיע אותי.

"ולאותם 20% יש את כל הזכויות לרצות לקטוע את מעגל המוות שנכפה עלינו." נכפה? שום דבר לא נכפה על אף אחד, אפשר להפסיק את זה ברגע, רק אם באמת היה עם מי לדבר(בשני הצדדים).

רק שמשום מה אף אחד, מעולם, לא פעל על פי פרשנות קיצונית של התנ"ך...

באמת? הלוואי והיית צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את ההתעלקות על המדינה והניסיון שלהם לכפות מבפנים מציאות שהאוייבים המוצהרים של המדינה מנסים לכפות.

ואם כבר גזענות, אז תבדוק את עצמך לפני שאתה מדביק תוויות על אנשים...

תפרט, אל תשאיר דברים באוויר

תסביר לי איך ערביי חיפה, עכו, יפו וכו' מתעלקים על המדינה ומנסים לכפות מציאות...

בקשר לגזענות, אתה בעצמך לא דואג להסתיר את זה

זה לא שגיליתי פה את אמריקה

בקשר אליי, אני לא חושב שאני גזען, אתה מוזמן לתקן אותי

איך 4-5 ראשי ממשלה אחרונים נהיו פיתאום "כל ראשי הממשלה מאז קום המדינה?"? :s07:

אתה רוצה להסביר את עצמך סוף סוף?

מה הבעיה עם 4-5 ראשי הממשלה האחרונים שרוצים להיות "פוליטיקלי קורקט" כדבריך ?

שוב, אתה רואה רק צד אחד

הערבים רואים את עצמם כנפגעים מצד צה"ל

גם לאותו מיעוט בקרב ערביי יש זכות לרצות שינוי (גם אם הוא לא מוצא חן בעיינינו)

בשורה הסופית, רובם המוחלט של ערביי לא תומכים בטרור ובטח שלא עוסקים בטרור

אבל אתה עדיין חושב שכל ערבי הוא פוטנציאל למחבל

מה גורם לך לחשוב שאם תסלק מחר את כל ערביי הפיגועים והקסאמים יפסקו?

ההגיון אומר שזה יהיה בדיוק הפוך

לא... זה אתה שחי בסרט שזה לא...

לא... זה אתה שחי בסרט שזה כן (אפשר להמשיך עם זה לנצח :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? הלוואי והיית צודק.

אין צורך לאחל לכך, אני צודק.

תיקון טעות: בעצם, לאחר יציאת מצרים, כאשר בני הגיעו לכנען בהנהגת יהושע, הם החריבו מספר ערים והרגו את כל התושבים, כפי שאלוהים ציווה עליהם לעשות (כל זה, מן הסתם, לכאורה).

בכל מקרה, בכל הנוגע להיסטוריה המודרנית - אני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט, אל תשאיר דברים באוויר

תסביר לי איך ערביי חיפה, עכו, יפו וכו' מתעלקים על המדינה ומנסים לכפות מציאות...

בקשר לגזענות, אתה בעצמך לא דואג להסתיר את זה

זה לא שגיליתי פה את אמריקה

בקשר אליי, אני לא חושב שאני גזען, אתה מוזמן לתקן אותיאתה רוצה להסביר את עצמך סוף סוף?

מה הבעיה עם 4-5 ראשי הממשלה האחרונים שרוצים להיות "פוליטיקלי קורקט" כדבריך ?שוב, אתה רואה רק צד אחד

הערבים רואים את עצמם כנפגעים מצד צה"ל

גם לאותו מיעוט בקרב ערביי יש זכות לרצות שינוי (גם אם הוא לא מוצא חן בעיינינו)

בשורה הסופית, רובם המוחלט של ערביי לא תומכים בטרור ובטח שלא עוסקים בטרור

אבל אתה עדיין חושב שכל ערבי הוא פוטנציאל למחבל

מה גורם לך לחשוב שאם תסלק מחר את כל ערביי הפיגועים והקסאמים יפסקו?

ההגיון אומר שזה יהיה בדיוק הפוךלא... זה אתה שחי בסרט שזה כן (אפשר להמשיך עם זה לנצח :P )

לחלק הראשון:

הם משתתפים בכנסים שת התנועה האיסלמית שמנסה לשכנע את העולם שישראל פוגעת בהר הבית וצריך להתכונן למלחמה.

וערביי חיפה ושאר הערים הם לא רוב הערבים... בכפרים שלהם המצב עוד יותר גרוע...

לחלק השני:

מאז שהעלו את האפשרות של הטרנספר כמעט כולם הבינו שבסופו של דבר זה הפיתרון היחיד שיפתור את הבעייה, אבל בגלל ההקשרים והאי נעימות שתהייה מול שאר העולם אף אחד לא מוכן אפילו לדון בזה.

לחלק השלישי:

איך בדיוק צה"ל פוגע בערבים?

ואני יודע שהטרור רק יגבר אחרי הטרנספר, רק שלנו תהייה ממשלה הרבה יותר יציבה שתוכל להתמודד עם הטרור בצורה יעילה יותר.

מבחינתי אין הבדל בין 8 קסאמים או 1000. המצב הזה של "הודנא" שיכולה להתפוצץ בכול רגע לא מתאים לי. צריך להיות או שלום מלא (עם או בלי ערבים), או מילחמה מלאה שבסופו של דבר תוביל לשלום מלא.

ובאמת שאני לא חי בסרט... זה אתה... (תתפלא כמה אני יכול להמשיך עם זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לאחל לכך, אני צודק.

תיקון טעות: בעצם, לאחר יציאת מצרים, כאשר בני הגיעו לכנען בהנהגת יהושע, הם החריבו מספר ערים והרגו את כל התושבים, כפי שאלוהים ציווה עליהם לעשות (כל זה, מן הסתם, לכאורה).

בכל מקרה, בכל הנוגע להיסטוריה המודרנית - אני צודק.

לא, אתה לא.

על המחתרות: המחנה, ברית הקנאים, בת עין, 'סיירת הנקמה', צריפין, 'המחתרת היהודית', כ"ך - שמעת משהו?

ומה לגבי; ברוך גולדשטיין, עדן נתן זדה, הארי גודמן, יונה אברושמי, יהודה ריכטר, עמי פופר, דני אזנמן, אלירן גולן ועוד רבים? שמעת עליהם משהו?

לחלק הראשון:

הם משתתפים בכנסים שת התנועה האיסלמית שמנסה לשכנע את העולם שישראל פוגעת בהר הבית וצריך להתכונן למלחמה.

לחלק השני:

מאז שהעלו את האפשרות של הטרנספר כמעט כולם הבינו שבסופו של דבר זה הפיתרון היחיד שיפתור את הבעייה, אבל בגלל ההקשרים והאי נעימות שתהייה מול שאר העולם אף אחד לא מוכן אפילו לדון בזה.

לחלק השלישי:

ואני יודע שהטרור רק יגבר אחרי הטרנספר, רק שלנו תהייה ממשלה הרבה יותר יציבה שתוכל להתמודד עם הטרור בצורה יעילה יותר.

מבחינתי אין הבדל בין 8 קסאמים או 1000. המצב הזה של "הודנא" שיכולה להתפוצץ בכול רגע לא מתאים לי. צריך להיות או שלום מלא (עם או בלי ערבים), או מילחמה מלאה שבסופו של דבר תוביל לשלום מלא.

1. תוכיח, אל תזרוק דברים באוויר.

הם לא רוב המוסלמים במדינה, נכון - אבל הם חלק גדול.

2. לא שווה אפילו תגובה.

3. שאני אפרט? כי אם אני אעשה את זה, אני בטוח שהדיון הזה יהיה ארוך מאד, מלוכלך מאד ובסופו של דבר ירד לפסים אישיים - וחבל.

החיים זה לא שחור ולבן.

ובאמת שאתה חי בסרט, סרט רע עם גרוע ותסריט עלוב(גבריאל בלחסן :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק הראשון:

מי? איפה? מתי?

או בקיצור, מאיפה לעזאזל הקרצת את זה?

לחלק השני:

איזה בעיה זה יפתור? פיגועים? קסאמים?

איך בדיוק?

לחלק הראשון:

לחלק השלישי:

הכוונה הייתה כמובן לערביי השטחים, לא לערביי ישראל

אני לא חושב כך, הם חושבים כך

הממשלה במדינה הזאת אף פעם לא תהיה יציבה, אין לערביי שום קשר לאי יציבות שלה

ככה זה במדינה שלכל 2 אנשים יש 5 דעות.

היו לנו כבר לא מעט מלחמות, שלום עדיין אין

למה אתה חושב שעוד מלחמה תביא שלום?

שלום יהיה פה רק כששני הצדדים יתפשרו ויוותרו

ואז יהיו פה 2 מדינות (וזה לא אומר שאז זה יהיה לגיטימי לגרש לשם אזרחים שהם ערבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי? איפה? מתי?

או בקיצור, מאיפה לעזאזל הקרצת את זה?

"אל אקצא בסכנה"- הסיסמה הניצחית של הכנסים שלהם, נשמע לך מוכר?

איזה בעיה זה יפתור? פיגועים? קסאמים?

איך בדיוק?

זה יפתור את בעיית היציבות של הממשלה ויוריד כמה בעיות פנים מסדר היום

הכוונה הייתה כמובן לערביי השטחים, לא לערביי ישראל

אני לא חושב כך, הם חושבים כך

הערבים פוגעים בעצמם. כשאין פיגועים, אין (כמעט) מחסומים אין מעצרים אין עוצרים וכו'.

יש פיגועים- אז שגם הם ימותו.

הממשלה במדינה הזאת אף פעם לא תהיה יציבה, אין לערביי שום קשר לאי יציבות שלה

ככה זה במדינה שלכל 2 אנשים יש 5 דעות.

היו לנו כבר לא מעט מלחמות, שלום עדיין אין

למה אתה חושב שעוד מלחמה תביא שלום?

שלום יהיה פה רק כששני הצדדים יתפשרו ויוותרו

ואז יהיו פה 2 מדינות (וזה לא אומר שאז זה יהיה לגיטימי לגרש לשם אזרחים שהם ערבים)

עם מצריים הייתה מלחמה- ועכשו יש שלום. עם ירדן הייתה מלחמה- ועכשו יש שלום. עם לבנון הייתה מלחמה- והסיכוי לשלום רק גדל (הם חלשים מידי מכדי לשבת ולדבר עכשו...)

עם שאר המדינות כנראה שלא הייתה מלחמה גדולה מספיק.

וויתורים לא יהיו עד שלא תהייה מלחמה גדולה מספיק שתכריח הסכם

אני לא חי בסרט... זה אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...