לומדה בחשבון - C# תגיבו :] - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לומדה בחשבון - C# תגיבו :]

Excel

Recommended Posts

סיימתי את התוכנה, בעיקרון זה היה לכתוב איזה תוכנה פשוטה של לומדה אבל הוספתי לה כל מני פאצ'ים, פה ושם, לא משהו מסובך מדי, לכל שורת קוד יש הערה והסבר, תגיבו ותמליצו אם יש משהו לשפר. תודה :]

http://briefcase.walla.co.il/data/x/_/x/x/x/_/x/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200407221638572007/200612192349523502/Lomda.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך את הקומפילר, בתיקיה שבקישור יש קובץ EXE מקומפלר כבר.

תפתח את תיקית הZIP ובתוכה הקובץ נמצא במיקום:

\עבודת חנוכה - לומדה בחשבון\bin\Debug\עבודת חנוכה - לומדה בחשבון.exe

ותודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד, נוח, מהיר וחביב.

רק מה, לאיזה רמה זה אמור להיות? יש כמה שאלות "קשות" אך הן קשות מבחינת חישוב ואין באמת שאלות חשיבה או שאלות שמישהו שגמר יסודי לא יכול לענות עליהן, תלוי בזמן.

ישר כוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקור התוכנה אמורה להיות לילדים עד כיתה ד'. ניתנה לנו משימה והוסיף אופציה של רמה ובהתאם לרמה שנבחרת[מ1 עד 10] היא תיתן את התרגילים. משמע - ברמה 1 המספרים שיוגרלו לחישוב יהיו בין 1 ל10, רמה 2 בין 1 ל20 וכו'. בהחלט אין שאלות חשיבה וזאת אופציה נחמדה להוסיף, אני אבדוק מה ניתן לעשות בנושא. אך בעיקרון ברמות המתחילות זה בהחלט מתאים לטעמי לילדי יסודי ואפילו ברמות מתקדומות יותר אני מצאתי את עצמי תקוע ויוצא עם 40 :]

רעיון נוסף נחמד יהיה להוסיף הגבלת זמן, אך אין לי מושג איך להתחיל אפילו לגשת לנושא. יש איזה פקד של טיימר בקונסול אפליקישן?

ותודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

ממשק גראפי יכול לתת לזה תחושה הרבה יותר מקצועית.

וגם האלגוריתם לא ישתנה.רק קצת עבודה סיזיפית על הקוד (כל הקונסולים).

בין כה וכה אתה לא מריץ את זה בדוס אמיתי שהרי אין Framework לדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, זה קורה מדי פעם מכיוון שהמספרים אקראיים והתשובה לא. אפשר להתאים את התשובות שיהיו יותר באזור התשובה הנכונה.

ולגבי הגרפיקה, איזה צורה של גרפיקה אתם מתכוונים? לווינדאוס אפליקיישן? או גרפיקה בקונסול אפליקיישן? בקונסול אין לי שמץ של מושג איך להתעסק עם גרפיקה. אשמח אם תתרמו לי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...