מה נסגר עם ה X1950 PRO לאפיק ה AGP ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם ה X1950 PRO לאפיק ה AGP ?

Sting

Recommended Posts

תעשו את החשבון שלכם

רק אל תתפעלו , שהשקעה של 1500 שקל לא תעלה לכם FPS מינילי , וישארו קפיצות באותם מקומות שהיו

ביקורת ברוסית על התלות של ביצועי כרטיס מסך במעבד במשחקים ... הגרפים ברורים

תשימו לב על OBLIVION HDR , Company of Heroes , Faces of War , Quake 4

http://www.overclockers.ru/lab/24306.shtml#3

ואז תמשיכו להגיד שהמעבד לא משנה למשחקים

אני הולך על 4300 במקום X1950PRO...

כל אחד מוזמן לעשות את ההחלטות שלו :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על הלינק :xyxthumbs:

מי אמר שמעבד לא מגביל במישחקים...

הגדרות מקסימליות 12X10 AAX4 ו/או .. מעבד 3200 נותן 24 פריים, 3800X2 נותן 25 פריים, E6400 נותן 38.. אם זה לא הבדל משמעותי במישחקיות אני לא יודע מה כן.

09_tes4_12.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אז עם 3000+ הוא יהיה על 25FPS כי זה מה שהוא מסוגל לתת( שימו לב שאין שינוי בין 12X10 ל 16X12 ) ועם E6400 מעל זה כי הכרטיס פשוט מסוגל ליותר..

ובFPS כזה גם 25 מול 30 זה הבדל משמעותי .

אהה זה כבר לא ממש כשור ל X1950PAGP :-X טוב אולי ממש קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כי לפי איך שנראה הX1950PRO AGP שווה ערך לגירסאת הPCI-E שלו חוץ מניצול המעבד בזמן האצת וידאו..

בכל מקרה. מעבד P4 3.2GHZ\A64 3200 יגבילו מעט את הX1950PRO אבל זה לא שלא תראו ביצועים טובים.. מה שבטוח - עם E6400 תראו עם הX1950PRO ביצועים טובים הרבה יותר.

ההשואה איננה רלוונטית לX1950PRO AGP מכיוון שגם אותו אפשר להפעיל עם איזה FX-60 בסוקט 939 שלא יבייש אותו בכלל וכמעט ולא יגביל אותו(NF3 ULTRA נגיד עם 2GB בDUAL ואיזה X2 טוב לא יגבילו את הכרטיס הזה.. ויש הרבה מאוד מערכות כאלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי תזרעו לי עוד מלח על הפצעים. פתחתי את הדיון הזה במטרה לחסוך כסף בקניית כרטיס חזק שיתן לי למשוך עם המחשב עוד איזה שנה אבל עכשיו זה יהיה מבעס לדעת שאני לא מקבל את כל הביצועים ששילמתי עלהם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא מבין למה לך להחליף את ה6800GT שעדיין נחשב כרטיס חזק ואני לא מאמין שהוא משאיר אותך מאחור..

כמובן שאני כשהחלפתי מה7600GT ל7900GS הרגשתי הבדל לא קטן.. אבל גם לא משהו כזה רציני.. במקומך לא הייתי מחליף את הכרטיס כרגע ומחכה עד שיהיה לי כסף לקנות שילוש+כרטיס או מוכר את השילוש+הכרטיס שלך במחיר סביר כיד שניה וקונה חדשים בתוספת כסף מינימאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6800GT שלי נדפק ,לכן אני רוצה לשדרג אם כבר ל1950 בגלל שגם ככה הוא בקושי סיפק את הדרישות שלי ומאחר שכבר אמרתי בהתחלה שאין לי תקציב למחשב חדש מין הסתם אחרת לא היתי מתלבט בכלל בסוגייה

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ.. זו כבר שאלה דיי קשה.. אני במקומך לא הייתי הולך על הX1950PRO AGP.. אני לא יודע פשוט לא נשמע לי נכון להשקיע בכרטיס AGP 1500שקל עכשיו..

תחפש איזה 6800ULTRA\6800GT\X800XL\X850 או משהו במשומשים ותוציא אותם בכמה שיותר זול וסגור עניין עד שיהיה לך כסף לשדרוג רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...