אני רוצה לעשות מסיבה , איפה מי ומה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לעשות מסיבה , איפה מי ומה ?

[NOS]

Recommended Posts

אני וחבר רוצים לערוך מסיבה לגילאים 18 + ( בגלל השתיה )

מישהו מכיר מקום טוב שאפשר לעשות בו מסיבות ? ( אני מתכוון לא לשכור את המקום אלא מקום חינמי )

ואני חדש בתחום אז כל מי שאירגם פעם מסיבה ויכול לעזור לי ( מיקום , DJ , איך להגיש שתיה, כמה לקחת כניסה ועוד דברים ) זה יהיה טוב :xyxthumbs:

אהה ציוד הגברה יש לי כבר

** אם זה באמת יצא לפועל כל חברי האתר מוזמנים **

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=226116.msg1981491#msg1981491 date=1166450470]

אני וחבר רוצים לערוך מסיבה לגילאים 18 + ( בגלל השתיה )

מישהו מכיר מקום טוב שאפשר לעשות בו מסיבות ? ( אני מתכוון לא לשכור את המקום אלא מקום חינמי )

ואני חדש בתחום אז כל מי שאירגם פעם מסיבה ויכול לעזור לי ( מיקום , DJ , איך להגיש שתיה, כמה לקחת כניסה ועוד דברים ) זה יהיה טוב :xyxthumbs:

אהה ציוד הגברה יש לי כבר

** אם זה באמת יצא לפועל כל חברי האתר מוזמנים **

רציני? אתה רוצה שכל הגיקים מהאתר יבואו למסיבה שלך? חחחחעעעעע :smile1:

בקשר למקום, איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בן 18 אבל נשמע לי ממש מצחיק לראות את האנשים מהפורום שם חח

" וואי אחי תראה את זאתי היא מזכירה לי קונרו 6300 באוברקלוק"

"אחי קלוט את זוג הBIG TYPHOON שיש לזאתי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חנונים אתם :kopfpatsch:

דיי כבר להרוס כול תראד שאתם רק יכולים. :bash:

חחחחחעעעע אני לא הרסתי כלום, אני שאלתי איפה הוא גר...

אא, ועוד משהו.. תשים בכניסה איזה מעבד ששווה מלא כסף ככה שכל מי שמתלהב ממנו אל תכניס אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי, אם יש לך מאיפה להביא חשמל אז לפי דעתי המקום הכי טוב זה איפה חוף מבודד או איזור כל שהוא, אני יודע שחבר שלי מתעסק במכוניות על שלט והוא וחברים שלו מצאו שטח של כמה דונמים ליד איזה שדה שהם הצליחו לבנות בו מסלול ממש גדול והמקום ממש נח לרקוד ויש גם תפוזים אף אחד לא ישמע כלום, אני רק לא יודע איפה המקום הזה. בקיצור המלצה שלי זה פשוט לנסות להגיע למקומות מבודדים. כמה לגבות? קודם תראה מה ההוצאות שלך. השתיה חינם או בכסף? יכול להיות אחלה דיג'י, תאמין לי שמסיבות כאלה ממש לא מעניין אם יש את סקאזי או יהל, אפילו אם אתה קצת מבין או יש לך איזה חבר שיכול לעשות טובה שינסה למקסס את כל הטראקים בבית ותעבירו את זה לדיסק. ותשדל לא להזמין את כל הארץ, תזמין אנשים שאתה מכיר ותגיד להם להזמין עוד אנשים.

נ.ב- איך לחלק את המשקאות? אם יש או אפילו כמה שמים את השתיה בתוך ציידנית בבגש מי שרוצה לקנות נותן כסף ואתה נותן לו להתשכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה לא הייתי באחת או שתיים מסיבות כאלה[מסיבות טבע לא חוקיות בצפון יש הרבה]

ובד"כ כדי שלא יבואו ויהרסו לך את המסיבה מעברים מאחד לאחד בSMSים בד"כ או מפה לאוזן לא מפצים את זה בפוסטרים וכאלה

ועכשיו לגבי השתייה מה הבעיה בשולחן ארוך אם שני "ברמנים" שנגיד מוזגים קצת וודקה ועוד איזה משקה לכל מי שרוצה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני? אתה רוצה שכל הגיקים מהאתר יבואו למסיבה שלך? חחחחעעעעע :smile1:

בקשר למקום, איפה אתה גר?

אממממ ברגע שהם ישמעו לא של הדג נחש הם ירוצו החוצה ...

אני גר בת"א

אה ועוד משהו, עכשיו חורף אז באמת כדאי שתברר איפה ומתי יורד גשם, ועדיף שתנסה לתפוס את הלילה הכי חם ואפילו לחכות לקיץ.

אממ נכון לא חשבתי על זה ... כמה עולה לשכור מקום סגור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכירת מקום תעלה לך בדר"כ סכום של 4 ספרות. אם זה מסיבת יומולדת אתה יכול לארגן משהו עם אחד המועדונים הקיימים, הם יכולים לתת לך הרבה הטבות(כניסה מוזלת למוזמנים, רחבת VIP, שתייה חינם) הכל בתנאי שתביא מספיק אנשים... אם אתה מתכנן על מסיבה להרוויח ממנה תדע שזה כבר סיפור יותר מסובך ותצטרך יחצנות חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ועוד משהו, עכשיו חורף אז באמת כדאי שתברר איפה ומתי יורד גשם, ועדיף שתנסה לתפוס את הלילה הכי חם ואפילו לחכות לקיץ.

מה גשם ? איזה גשם ? אתה חי באותו מדינה כמו שאני ??

השנה יש בצורת מטורפת (וזה לא רק בישראל).

מה שכן דיי קר בחוץ עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18 ומעלה? לכו כבר למועדון חשפנות. גם אלכוהול, גם בחורות... לשכור מקום לא יילך אבל בהחלט יתנו לכם שולחן או חדר פרטי אם תשלמו קצת יותר. לשכור מקום יעלה גם 5 ספרות, למי שלא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...