מחפש ספק 600 ש"ח גמיש 500W - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק 600 ש"ח גמיש 500W

PuLsE

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא עדיף ולא כלום,חבורה של ליצנים פתאום ממליצים על דגם ישן שקיים כבר אפילו שנתיים ולא היה משתלם חוץ מהשקט שבו הוא מצויין.

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6283

זה הדגם החדש הטוב והיקר ואם כבר ממליצים על ספק של SS אז תמליצו עליו.

17+16

אומנם יוצא 33 אבל לא ככה מודדים! ואם זה נותן איזשהו מדד אז אפשר לחבר גם אצל הליברטי 22+22 יוצא 44!

עכשיו באמת: הסיסוניק הדגם הישן נותן ב12וולט 348 וואט והאנרמקס נותן 384וואט.

קודם כל אנחנו יודעים טוב מאוד איך לחשב כמה A הספק מספק ולא סתם מוסיפים מסילה + מסילה..

כשאמרנו שהS12 הרגיל יותר טוב מהליברטי זה היה בגלל שדניס אמר שהוא ראה שזה ההגבלה שלהם..

זה שבאתר טעו זה לא הופך אותו לאשם..

עכשיו אז אם זה בסוף טעות.. כמה בעצם ההגבלה של הS12 הרגיל..?

ניראה לי שאחרון הכי טוב.

למה לא הקרוסאיר..? הרי הוא היחיד שמשתמש מביניהם במסילות וירטואליות ובעצם יש לו מסילה אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא יותר איכותי ויותר שקט.. אבל עדיין הקרוסאיר יכול לספק הרבה יותר A זאת אומרת הסיסוניק לא עובד כמו הקרוסאיר כמסילה אחת אלא כ3.. ככה שזה מגביל אבל הקרוסאיר 3 המסילות הם וירטואליות וזה בעצם מסילה אחת וככה זה לא מגביל ולכן הייתי הולך על הקרוסאיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי לפני כמה זמן גם ליאור אישר את זה וגם זה היה רשום באתר של גו'ני גורו

בקרוסאיר הם רושמים שהם עובדים בהתקן ATX V2.0 ושיש להם 3 מסילות אבל בעצם הם וירטואליות..

וברגע שנגיד תחבר מסילה אחת לכרטיס מסך והוא יצרוך יותר מההספק שהמסילה נותנת לו בספק הזה בגלל שזה וירטואלי הוא יכול לקחת גם ממסילות אחרות בנוסף למסילה שלו.. ככה שבעצם יוצא שהכל עובד כמסילה אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות:

"Triple 12V Rails provide independent reliable power to the CPU, video card and other components with a combined rating of 50A (40A on 520W) maximum! Advanced circuitry design that automatically enables power sharing between the triple +12V rails in an event of overload on any single +12V rail."

ציטוט מהאתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...