ביקשתי בפורום הצעות למארז בסביבות 400-500 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקשתי בפורום הצעות למארז בסביבות 400-500

Kukishin

Recommended Posts

הכי טוב כרגע זה CM 534,והוא מגיע עם 2X120mm ולא עם אחד פרגולה

בטוח? נכנסתי ללינק של המארז שהבאתם והיה רשום One 120

אולי לא שמתי לב.. אבל אם הוא בא עם 2 אז באמת תיקח אותו..למרות שאני לא מת על איך שהוא ניראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

האורורה הישן מחוץ לתקציב,

רשמתי אם הוא יקנה עוד מאווררים ואז ביחד עם עוד 2 מאווררי 120 ביחד עם המארז הזה זה יוצא כבר קרוב לגיגהבייט טריטון שהרבה יותר כדאי..

והטריטון/פוסיידון לא עדיף.

אם הוא לא היה רוצה חלון צד למה שלא יהיו עדיפים? באים עם 2 מאווררי 120 ולא אחד.. ויותר זולים.. לפחות הם יותר משתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pccenter.co.il/product.asp?productid=2785&catcode=91&AdCat=&parentid=

מארז מעולה.. יש אותו לחבר שלי.. והוא מתפקד מעולה... כמה שהוא ג'נרי הוא מעולה... היה לו לפני זה... מארז של coolermaster לא זוכר דגם

אבל שהוא החליף לזה... ירדו לו הטמפ' משמעותית... מגיע עם מאוורר ענקי בצד.. שנותן גם למעבד וגם ללוח אם

ומקדימה מאוורר שמכניס.. רק תוסיף מאוורר 12 איכותי ושקט מאחורה להוצאה ויש לך מארז מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז ג'נרי רחוק מלהיות מעוה או אפילו סביר.

רשמתי אם הוא יקנה עוד מאווררים ואז ביחד עם עוד 2 מאווררי 120 ביחד עם המארז הזה זה יוצא כבר קרוב לגיגהבייט אורורה שהרבה יותר כדאי..אם הוא לא היה רוצה חלון צד למה שלא יהיו עדיפים? באים עם 2 מאווררי 120 ולא אחד.. ויותר זולים.. לפחות הם יותר משתלמים

לא ממש קרוב להגיד את האמת.

האורורה הכי זול עולה 670 ש"ח.

המארז הזה כולל ספק עולה 520 ש"ח, אם מקבלים זיכוי של 80 ש"ח על הספק (הגיוני למדי לדעתי) זה מספיק בדיוק לשני מאווררי 120MM של AC ועדיין נשאר 520 ש"ח שזה רחוק 150 ש"ח מהאורורה וזה הפרש די משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שונה באיכות שלו מהמארזים שהבאתם... לדעתי אתם סתם משלמים מחירים מופרזים על שמות של וכל החברות של המארזים..

המארז הזה מעולה לפי עובדה שראיתי אני לא אומר סתם.

קומפקטי מאוורר ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה כולל ספק עולה 520 ש"ח, אם מקבלים זיכוי של 80 ש"ח על הספק זה מספיק בדיוק לשני מאווררי 120MM של AC ועדיין נשאר 520 ש"ח שזה רחוק 150 ש"ח מהאורוה וזה הפרש די משמעותי

צודק לא שמתי לב שהוא בא עם ספק ומקבלים את הפיצוי עליו..

בסינטריו שהצעתם בהתחלה יש חלון צד? לפי התמונה זה נריאה שאין לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שונה באיכות שלו מהמארזים שהבאתם... לדעתי אתם סתם משלמים מחירים מופרזים על שמות של וכל החברות של המארזים..

המארז הזה מעולה לפי עובדה שראיתי אני לא אומר סתם.

קומפקטי מאוורר ויפה.

איכות בניה,איורור,עובי פח-דבר שתורם לשקט,סירקולציה מעולה,TOOLLES ברוב המקרים,דבר נהדר שמקל מאוד על הכנסת כוננים ו-HDים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניות] אבל הג'נרי הוא מפואר!!!! [/ציניות]

אופיר אין לך מדידות

ויודע מה? יותר מזה, בביקורות על ה-AeroCool שמגיע גם כן עם מאוורר צד של 25 ס"מ ו-14 ס"מ קדמי (!) הראו שלא קיים הפרש טמפ' ביניהם לבין מארז נורמלי עם 120 קדמי ואחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...