אנטי וירוס ופיירוואל שלא "מציקים" - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטי וירוס ופיירוואל שלא "מציקים"

Dimness

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש שילוב של אנטי וירוס ופיירוואל שגם יעשו את העבודה טוב וגם לא יציקו למשתמש, התוכנות מיועדות לרוץ על המחשב של סבתי שלא תדע מה לעשות בכל פעם שיקפוץ לה חלון של תוכנות האבטחה.

מבחינת הפיירוואל, כבר פסלתי את של קספרסקי ואת זון-אלארם, איזה אפשרויות יש לי?

מבחינת AV, אני כבר הרבה זמן משתמש רק בקספקרסקי ואני לא יכול להשוות אותו לשום AV אחר מבחינת ה"הצקה", אשמח לעזרה בעניין הזה.

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת התחלתי לא מזמן להשתמש ב FIREWALL חדש

וממש אהבתי אותו

מאוד קל, לא מכביד על המערכת (שלא שמשהו יכביד על המערכת שלי :lol: )

תנסה את comodo firewall

google it

יש להם גם אנטי וירוס

התוכנה היא חינם!

:xyxthumbs:

מקווה ש SYMANTEC לא יסגרו גם אותם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך את נוד (NOD 32) כהכי פחות מציקן לדעתי ועושה את העבודה בצורה הכי מעולה שאפשר.(הוא נחשב לאחד הטובים בגלל מערכות הזיהוי המתקדמות והמתוחכמות שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה FW למחשב של סבתא ? מספיק של WIN .

ולפעמים FW יהיה חייב להתריע על כול מיני פעולות - ככה הוא עובד , ואם תבטל את ההודעות האלו , אז סבתא שלך תחסום את עצמה .

ופה בעצם החיסרון של ה FW של WIN הופך ליתרון , הוא לא סורק מה שיוצא מהמחשב אלא רק מה שנכנס .

מה שכן לעולם הוא לא יחסום אותה לגלישה .

ולגבי אנטי וירוס , תתקין קספרסי תגדיר לו שלא יעלה הודעות כלל . ושלא ישאל את המשתמש כלום , אלא תמיד ימחק ואם לא מצליח אז לשים בהסגר.

ובנוסף לזה תתקין אצלה LOGMEIN . תפתח שם חשבון ותשתלט עליה כשצריך . (למה LOGMEIN - כי אני ממש מתאר סבתא מוציאה IP מהמחשב שלה , כמובן שיש עוד הרבה פתרונות יצרתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך בחומת אש במחשב "למשתמש ממוצע" ("ומטה" במקרה שלך, מבחינת סיכונים) בו קינפגת Automatic Updates לווינדוס, יש לך NOD32/KAV מקונפקים כהוגן רצים ברקע, ועשית ghost לפרטיציית מערכת הפעלה (כמובן שהפרדת את הדאתא בפרטיצייה נוספת). מי שנמצא בקבוצת סיכון גבוהה - משוטט באתרי פורנו, מתקין כל מה שזז, וכו', אולי צריך חומת אש חכמה כמו Outpost PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...