האם ניתן להשיג מסכי 19" PVA/MVA באיזור 2000 שח? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להשיג מסכי 19" PVA/MVA באיזור 2000 שח?

borsood

Recommended Posts

אני יודע על VP930 ב2150 שח אבל יש לי שתי בעיות איתו:

1. אחריות רק ב 7 פיקסלים שרופים נראית לי גבוהה מדי

2. שמעתי שמסכי VS סובלים מאפקט "צריבת תמונה" האם זה נכון?

האם יש מסכים אחרים בטווח הזה? אם לא, מהו מסך TN עם זווית צפיה רחבה ואיכות צבעים טובה?

אני לא משחק בכלל והסרטים שאני רואה הם בסגנון אינגמר ברגמן 8) כך שזמן תגובה חשוב לי הרבה פחות מזווית צפייה ואיכות צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אילו השימושים שלך, אני לא מבין למה אתה מתאמץ בחיפושים אחר VA.

אם בכל זאת אתה רוצה בזה, אז ה-VP930 הוא הבחירה הטובה ביותר. המתחרה היחידי שלו במחיר הזה הוא אולי רק ה- SAMSUNG 940T שעולה כ-2200 ש"ח.

אין הרבה הבדל בין הנתונים של מסכי TN כאשר עוזבים את גורם הזמן תגובה.

המסך TN המומלץ ביותר כאן בפורום בתקציב הוא ה- L204WT ב-2000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אילו השימושים שלך, אני לא מבין למה אתה מתאמץ בחיפושים אחר .

אין הרבה הבדל בין הנתונים של מסכי TN כאשר עוזבים את גורם הזמן תגובה.

תודה אבל מה שחשוב לי זה איכות צבעים וזווית צפיה רחבה והבנתי שמסכי נותנים את זה.

אני אוהב לראות ביחד עם חסרים וזה מבאס לשבת קצת בצד ולראות את רוב הסרט בבז' >:(

אז אם אני אקח מסך "TN 19 אז האם מבחינות אלה יספיק לי מסך כמם BenQ FP93GX או 1907FP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את ה vp930 שלי מחנות (אני לא יודע אם מותר להזכיר את שמה) שבה האחריות היתה של פיקסל אחד בלבד. אז שווה לברר בחנויות. (אתה מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי לברר איזו חנות בדיוק. הצלחתי משם גם לשכנע את היבואן של אומניטק להזמין לשם את המסך, לפתוח ולחבר ולבדוק והכל, בלי להתחייב לקנות)

לגבי אפקט "צריבת תמונה" - אני לא בטוח שאני מבין למה אתה מדבר, אבל אם זה ה corona (תריץ חיפוש לברר מה זה), אז הבעיה קיימת רק בדגמים החדשים ביותר vp930-3, שלהם יחס הניגודיות הוא 1:1300.

עדיף ללכת על הדגם הישן והטוב של vp930, כנראה תזהה אותו לפי יחס ניגודיות שך 1:1000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מסך 20 אינץ' עם פאנל PVA.

אחד זה ה - DELL 2007FP הלא רחב והשני הוא ה - DELL 2007WFP הרחב (יש סיכוי קטן להשיג את הרחב בפאנל S-IPS).

לינק - http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4157=4159&DB187910=187953&DB55019=138765&DB4147=4920

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אפקט "צריבת תמונה" - אני לא בטוח שאני מבין למה אתה מדבר,

אותו אפקט שבגללו המציאו את שומרי המסך בCRT. ראיתי מסך שחלק מהתמונה של הDESKTOP נשארה בלבן גם על אחרות. אולי זה פיקסלים תקועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעית צריבת תמונה נותה לפקוד מסכים שמשתמשים בפאנלים של .Philips ובכל מקרה נדירה ביותר.

לרוב מדובר במעגלים דפוקים או פאנל לא טוב, ואחרי שהמסך מוחלף במסגרת האחריות נפתרות הבעיות.

בכל מקרה לא מדובר בצריבה לתמיד כמו במסכי CRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...