איל לעשות כסף גדול????? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איל לעשות כסף גדול?????

CrossFire

Recommended Posts

בהתחלה תשקיע סכום כסף הוא יניב לך פי 50-100

נגיד אתה שותל 100 ש"ח באדמה אחרי כמה שנים יהיה לך 5000 וככה זה רק יגדל ויגדל בסוף תוכל לעשות פארק ענק של עצי כסף..!!

בהצלחה וזה לא צומח תוך שבוע תוך איזה שנה חצי שנה לאט לאט אז תשים 10 ש"ח באדמה ותקפיד להשקות יום יום..!!

ככה זה לא יצמח לו מהר והיבול לא יהיה טוב....שינסה לשים דשן ואז זה יצמח הרבה יותר מהר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה תשקיע סכום כסף הוא יניב לך פי 50-100

נגיד אתה שותל 100 ש"ח באדמה אחרי כמה שנים יהיה לך 5000 וככה זה רק יגדל ויגדל בסוף תוכל לעשות פארק ענק של עצי כסף..!!

בהצלחה וזה לא צומח תוך שבוע תוך איזה שנה חצי שנה לאט לאט אז תשים 10 ש"ח באדמה ותקפיד להשקות יום יום..!!

נו באמת... למה להתחיל להסתבך עם לשתול עצים וכל זה ולחכות כל כך הרבה זמן כשאפשר פשוט לחכות לקשת בענן ואז זה ידוע שבקצה של הקשת יש המון זהב... שיקח את הזהב וימכור אותו הוא ירוויח הרבה יותר ויותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת איך לעשות הרבה כסף?? :o :o :o

איך להתחיל ממשהו קטן :( למשהו גדול :o???

פשוט ביותר.. תשדוד! תתחיל עם לשדוד תיקים של זקנות ברחוב.. אחרי שאתה מתמקצע בזה ומרגיש מספיק בטוח בעצמך.. תתחיל לשדוד חנויות ככה בלילה וזה..

אחרי שאתה פורץ ושודד לפחות 69 חנויות אתה מקבל LEVEL UP לדבר האמיתי באמת.. שדידת בנק! שם אתה מביא את המכה הגדולה.. אחרי שהכסף אצלך ביד תרים לי טלפון אני כבר אתן לך מדריך איך לברוח וכל הזה.. שמור על קשר אחי :)

עריכה: אני לוקח 99% מכסף שאתה שודד כעמלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבועיים הפרס הראשון בטוטו 55 מיליון.

תלווה כמה עשרות אלפי שקלם, תן אותם באיומים לשחקנים הנכונים תוך כדי שאתה מכוון להם אקדח לרקה, ותסדר ככה 4 משחקים. אחרי זה לך למלא 12 משולשים ב-400,000 שקל, מלא את שאר התוצאות הנכונות (אם המניאקים לא ידפקו אותך), ותהיה מליונר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להמציא משהו..

או לחפש כסף ברחובות שאנשים איבדו, פעם ביקשתי משאלה למצוא 100 שקל ומצאתי 50..

פראייר, היית יכול לבקש 100 מיליון ולמצוא 50 מיליון.

ועכשיו ברצינות, אף אחד כאן לא יעזור לך להתעשר ואם אין לך את זה (למצוא דרך לעשות כסף, כמו אורי גלר לדוגמא) - אז אין לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי הוא יכול ליתחתן אם פנינה רוזנבלום

כסף מאוד מהיר אבל יש תופעות לוואי כמו מחלות נפשיות חמורות מעצם זה שאתה בעלה של פנינה

אבל היא נשואה לפודל הזה, איך שלא קוראים לו... זה שחושב שהוא פאביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ביותר.. תשדוד! תתחיל עם לשדוד תיקים של זקנות ברחוב.. אחרי שאתה מתמקצע בזה ומרגיש מספיק בטוח בעצמך.. תתחיל לשדוד חנויות ככה בלילה וזה..

אחרי שאתה פורץ ושודד לפחות 69 חנויות אתה מקבל LEVEL UP לדבר האמיתי באמת.. שדידת בנק! שם אתה מביא את המכה הגדולה.. אחרי שהכסף אצלך ביד תרים לי טלפון אני כבר אתן לך מדריך איך לברוח וכל הזה.. שמור על קשר אחי :)

עריכה: אני לוקח 99% מכסף שאתה שודד כעמלה..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

פותח הדיון בעולם הקפיטליסטי רוב האנשים לא יהיו עשירים

למעשה לפי ההגדרות של עשיר באף מקום לא יכול ליווצר מצב שהרוב או חצי מהאנשים עשירים

כי עשיר זה סוג של חריג וחריג לא יכול אף פעם להיות הרוב או הממוצע

בכל מיקרה מה זה לדעתך הרבה כסף?

אני לא יודע באיזה גיל אתה אבל אם אתה חוסך למחשב או משהו דומה זה לא נחשב להרבה כסף (כל עוד זה מחשב ביתי)

אולי תגיד לנו כמה כסף אתה באמת צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...