שאלה בקשר לאטיות משחקים בבקשה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאטיות משחקים בבקשה

snipa

Recommended Posts

יש לי

P-4

גיפורס 2 64 MX 200

384 RDRAM

ואני משחק בגיימס בונד החדש ויש עוד כמה משחקים שפשוט הם זזים בקטעים קטנים כאלה, ו DELAYS מה לעשות בבשקה ?

(יש לי את הדריבר החדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין העניין הוא שפשוט אני לא משחק עכשיו הרבה אין לי זמן וחבל לי להוציא הרבה כסף חותץ מזה אן בי איי חלק אז אני לא דואג.... ;D ;D מה שמרגיז שלחבר שלי גיימס בונד זז חלק עם ריבה טי אן טי 32 אבל עם אובר קלוקיניג זה שווה לי לעשות את האובר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם לי ג'יימס בונד עובד קצת לאט ותראה איזה מחשב יש לי... אז אם אתה לא ממש צריך כרטיס חדש אז אל תקנה כי חבל לבזבז סתם רק בגלל שמשחק אחד לא עובד מהר... ולגבי האוברקלוקינג אני לא ממש חושב שזה משפר בהרבה את הביצועים גם לא ממש מבין גדול בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם לי ג'יימס בונד עובד קצת לאט ותראה איזה מחשב יש לי... אז אם אתה לא ממש צריך כרטיס חדש אז אל תקנה כי חבל לבזבז סתם רק בגלל שמשחק אחד לא עובד מהר... ולגבי האוברקלוקינג אני לא ממש חושב שזה משפר בהרבה את הביצועים גם לא ממש מבין גדול בזה...

המערכת שלך טובה+, לא יותר, הכרטיס מסך שלך דופק את כל הנעיין .

על איזה הגדרות אתה משחק? ( לשניכם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד משחק עם anti-analising 3x ותמיד על הגרפיקה הכי הכי גבוהה בא נגיד

32-bit

1024x768

fsaa 3x {בתוך האפשרויות של ג'יימס בונד, אבל בכל מקרה אני תמיד משתמש בזה בכל המשחקים}

v-synce

trilliner משהו כזה...

וזהו בסה"כ, וזה אני חושב הבעייה לקצת איטיות וקיטוע במשחקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד משחק עם anti-analising 3x ותמיד על הגרפיקה הכי הכי גבוהה בא נגיד

32-bit

1024x768

fsaa 3x {בתוך האפשרויות של ג'יימס בונד, אבל בכל מקרה אני תמיד משתמש בזה בכל המשחקים}

v-synce

trilliner משהו כזה...

וזהו בסה"כ, וזה אני חושב הבעייה לקצת איטיות וקיטוע במשחקים....

כמה פריימים לשניה?

וזה לא עד כדי כך מוזר, כמו שאמרתי, המערכת שלך לא הכי טובה, ואם אתה מקבל 13- 18~ פריימים לשניה, אני לא אתפלא ( גם זה הרבה, לא?! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך בודקים fps בג'יימס בונד.... אבל בסך הכל אני די מרוצה מהביצועים, למרות שזה לא הכי מהיר.. זה עובד לי בלי תקיעות בזכות הזיכרון, ולא נורא שזה קצת מקרטע לפעמים..

דרך אגב אולי אתה יודע כמה עולה רדאון 9500 פרו למקרה שאני ישתגע וירצה לקנות כרטיס חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the spec:

Intel Pentium 4 2.4 Ghz SOCKET 478, 533 MHZ

512 -RAM pc 2100 266 mhz

M-Board: INTEL 845 GB

[glow=red, 2, 300]GeForce 4 MX 440 [/glow]HARD-DISK 1 20 GB WESTREN DIGITAL

HARD-DISK 2 60 GB SEAGATE

CREATIVE VIBRA 128

CABLE MODEM 750 KPBS

gee, I wonder 'why?'

you probably told your friends "dude, I have a 4".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך בודקים fps בג'יימס בונד.... אבל בסך הכל אני די מרוצה מהביצועים, למרות שזה לא הכי מהיר.. זה עובד לי בלי תקיעות בזכות הזיכרון, ולא נורא שזה קצת מקרטע לפעמים..

דרך אגב אולי אתה יודע כמה עולה רדאון 9500 פרו למקרה שאני ישתגע וירצה לקנות כרטיס חדש..

תעזר בתוכנה הזו: Fraps , ותגיד בערך כמה אתה מקבל .

ה R9500PRO אמור לעלות לערך 1300 ש"ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בדקתי ויש לי fps 25-55 בערך זה משתנה ובעיקר זה עומד על 30, לפי דעתי זה די מכובד עם הכרטיס המעפן שלי, אני בהחלט חושב שאני יחסוך לרדאון 9500 פרו שהמחיר שלו בהחלט סביר ביחס לכרטיסים אחרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...