איזה קומבינציה עדיפה? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קומבינציה עדיפה?

PTTM

Recommended Posts

ה - P150 הוא אחד מהמארזים השקטים ביותר ואין לך מה לשוות אותו למארזים הזולים של GIGABYTE (כלומר הטריטון/פוסיידון ולא האורורה כי הוא יקר יחסית).

לגבי אוורור אני מביא לך השוואה בינו לבין שני מארזים שאחד מהם הוא ה - ANTEC SONATA 2 שמאוורר טוב יותר מהטריטון/פוסיידון וה - P150 לוקח אותו ולא במעט.

לינק - http://www.silentpcreview.com/article272-page6.html (יש גם ביקורת מפורטת על ה - P150 שאני ממליץ לך מאד לקרוא)

לגבי הספק הוא נותן 19A לכל אחת משלוש מסילות ה - 12V שלו.

ועוד דבר אחד, לדעתי הטריטון הוא אחד מהמארזים היותר מכוערים שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - P150 הוא אחד מהמארזים השקטים ביותר ואין לך מה לשוות אותו למארזים הזולים של GIGABYTE (כלומר הטריטון/פוסיידון ולא האורורה כי הוא יקר יחסית). לגבי אוורור אני מביא לך השוואה בינו לבין שני מארזים שאחד מהם הוא ה - SONATA 2 שמאוורר טוב יותר מהטריטון/פוסיידון וה - P150 לוקח אותו ולא במעט.

אני מבין שאתה אומר שהוא מאוורר יותר טוב.. אבל עדיין עם מאוורר 120 ו2 מאווררי 92.. בלי הוספת או שינוי מאווררים

לעומת 2 מאווררי 120 אז 2 מאוורריי ה120 אמורים להיות גם הרב היותר מקררים וגם יותר שקטים..

אז איך זה לא ככה..

רק בגלל הדבר הזה אמרתי שמבחינת שקט ואיוורור הטריטון והפוסידון יהיו עדיפים.. אז איך זה לא ככה?

לגבי הספק הוא נותן 19A לכל אחת משלוש מסילות ה - 12V שלו.

וואי אחי אז זה ממש ספק טוב.. למה אז לא ממליצים עליו במקום הליברטי 400W?

ועוד דבר אחד, לדעתי הטריטון הוא אחד מהמארזים היותר מכוערים שראיתי.

טוב זה כבר עניין של טעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל באוורור הוא לא רק בגלל המאווררים אלא גם בבנייה הפנימית של המארז שמשפרת הסירקולציה של האוויר בתוכו.

לא ממליצים עליו במקום הליברטי 400 בגלל שלבד הוא נדיר ויקר למדי , 550 ש"ח.

וזה באמת ענין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליצים עליו במקום הליברטי 400 בגלל שלבד הוא נדיר ויקר למדי , 550 ש"ח

:o והוא מגיע ביחד עם המארז הזה.. וזה יוצא רק 750 שקל.. משתלם מאוד..

ו2 המאווררי 92 שאיתו אבל גורמים לרעש הרבה יותר גדול ממה שיש בטריטון..

או שהP150 בנוי בצורה שהוא בולם הרבה יותר תרעש מאשר הטריטון..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת ה - P150 עולה 850 ש"ח ולא 750.

אבל זהו שילוב משתלם מאד בין מארז וספק (הסיבה היחידה שלקחתי 6919+ENERMAX LIBERTY 500W במקום ה - P150 היא שרציתי מארז FULL TOWER ובגלל האחריות של 3 שנים לספק של ENERMAX לעומת שנה לספק של ANTEC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת ה - P150 עולה 850 ש"ח ולא 750.

עדיין אבל הוא צריך ספק שיחזיק DX10 אם הוא היה לוקח ליברטי 400W היה נשאר לו רק 250 למארז...

פה הוא מקבל גם מארז מצויין וגם ספק יותר טוב.. ולכן שיקח את זה :xyxthumbs:

(הסיבה היחידה שלקחתי 6919+ENERMAX LIBERTY 500W במקום ה - P150 היא שרציתי מארז FULL TOWER ובגלל האחריות של 3 שנים לספק של ENERMAX לעומת שנה לספק של ANTEC).

למה רצית דווקא פול טאוור? ולמה לקחת ליברטי 500W ולא את ה400W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי 500 בגלל שלא היה את ה - 400 במלאי ואמרו שיגיע רק בעוד חודש ולא היתה לי סבלנות.

ונוח לי יותר לעבוד עם FULL TOWER בגלל הגובה והרוחב שלו, לא נוח לי עם מארזי MIDI צפופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו2 המאווררי 92 שאיתו אבל גורמים לרעש הרבה יותר גדול ממה שיש בטריטון..

או שהP150 בנוי בצורה שהוא בולם הרבה יותר תרעש מאשר הטריטון..?

תקרא את הסקירה המאוד מקיפה ב-SPCR וכל השאלות שלך יענו.

http://www.silentpcreview.com/article272-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תודה רבה על התגובות.

דבר נוסף, אני יודע שה-P150 הוא מארז מצוין עם ספק מצוין, ולדעתי הוא נראה סבבה, רק שהוא...לבן.

לא שיש לי בעיה עם לבנים, זה רק בגלל שכל הציוד ההיקפי שלי שחור/כסוף( הכל: מסך, , עכבר, מקלדת).

אני מבין שאין מארז כזה בשחור/כסוף?

דבר שני, האם הספק שמגיע עם הP150 זהה לספק שמגיע עם הANTEC NSK6500+430W?

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב עם Sonata II וקודם כל הוא צבוע בשחור-מבריק-פסנתר יפייפה ושנית הוא חרישי לגמרי.

חבל מאוד שבבדיקה לא מדברים על רעש, כי לפי הנסיון שלי הוא שקט יותר מה150, למרות שאכן חמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...