Logitech Z-560 - להזמין מחו"ל או לקנות בארץ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z-560 - להזמין מחו"ל או לקנות בארץ

montigo

Recommended Posts

חשקה נפשי בקניית רמקולים Logitech Z-560 4.1!

- בארץ רמקולים כאלה עולים בסביבות ה-2000 ש"ח.

- חיפוש קצר ב- מראה שניתן לקנות אותם חדשים סגורים באריזה ב-81$ (דהינו 385 ש"ח!)

אני חסר נסיון לחלוטין בהזמנת מוצרי חשמל מחו"ל... ???

כיצד המשלוח מועבר אלי? כמה מס' ילקח ממני על המוצר? כמה יעלה לי המוצר בסופו של דבר? (בלי ספק הרבה מעבר ל-385 ש"ח!)

האם בכלל כדאי להזמין אותם מ- או להימנע מהסיכון ולקנות אותם בארץ?

נ.ב. בבקשה לא לענות בתגובות כמו "למה אתה לא קונה את XYZ", או "זה גרועים", השאלה היא לגבי ההזמנה גרידא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שווה. אל תאמין לזה. המחיר? מצוין. אבל אין לך בטחון שזה אמיתי. אתה יודע בוודאי: if it's too good to be true, it isn't.

מועבר ע"י מטוס או ע"י אניה, לרוב מטוס. מס. המון. תברר באתר המכס, שכתובתו לא זכורה לי כרגע. מע"מ + מכס על מוצרי אודיו עומד על 71 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מתקופת יציאת הרמקולים הם נמכרו בחו"ל במחירים שבסביבות ה-120$ כחדשים, מחירים של 80-90$, ככל שהם זולים, עדיין נשמעים לי אפשריים.

לגבי המכס, ואו לא ידעתי שקיים כזה אתר:

http://147.237.72.32/Y_ISHI

משוכלל ;D

בחרתי את הדגם המדוייק של לוג'יטק (Z-560)

יוצא - 99$ מיסים (464 ש"ח) - כולל מכס, מס קניה ומע"מ.

ז"א בהנחה ואני באמת קונה ובאמת הכל מסתדר זה עולה לי 385 עלות + 464 מיסים = 849 ש"ח.

האם לא שווה להזמין מחו"ל ולחסוך יותר מחצי מעלות הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מתקופת יציאת הרמקולים הם נמכרו בחו"ל במחירים שבסביבות ה-120$ כחדשים, מחירים של 80-90$, ככל שהם זולים, עדיין נשמעים לי אפשריים.

לגבי המכס, ואו לא ידעתי שקיים כזה אתר:

http://147.237.72.32/Y_ISHI

משוכלל ;D

בחרתי את הדגם המדוייק של לוג'יטק (Z-560)

יוצא - 99$ מיסים (464 ש"ח) - כולל מכס, מס קניה ומע"מ.

ז"א בהנחה ואני באמת קונה ובאמת הכל מסתדר זה עולה לי 385 עלות + 464 מיסים = 849 ש"ח.

האם לא שווה להזמין מחו"ל ולחסוך יותר מחצי מעלות הרמקולים?

מה לגבי דמי משלוח מחול? זה כלול במחיר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממפף.

רציתי לעדכן אתכם :)

ההצעות האטרטיביות ב- כבר נגמרו, יש רק בסביבות 130$ (ויש נמוך יותר אבל זה רק בתחילת המכרז).

וכמו כן, יש את עניין המשלוח.

לכן, קניתי את הרמקולים מלמיר ב-1700 ש"ח (ירדו המחירים!) וקיבלתי אותם אפילו היום.

רמקולים מדהימים ללא ספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הספקתי לראות סרט איתם :(

לגבי מוזיקה: לא מורגש מחסור בכלום, ה-Frequency Response שלהם די מוצלח:

באס - יש המון, אפילו יותר מדי לדעת אנשים מסויימים, אני אוהב את זה בגלל שאני אוהב אלקטרונית. הבאס מוגדר, מדויק ואינו בומי.

מידים - מדהימים, רמת פירוט גבוהה ביותר, צליל טבעי ועשיר, אני לא רואה כיצד סנטר היה עוזר כאן.

טרבל - לא רע בכלל, מפתיע בהתחשב בכך שאין ללווינים (רמקול קטנטן מיוחד עבור טרבל), אלא יחידה משותפת למיד ולטרבל.

סה"כ מערכת משובחת, אני לא מכיר אף מערכת של עם מגבר פנימי ב-1700 שקל, שמתקרבת לאיכות הזו :smoke:

ואגב, על העוצמה אפילו לא התחלתי לדבר, אני מפחד שהשכנים יפתחו לי תיק פלילי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודווקא לי יש דיעה אחרת לגמרי עליהם, כמוך, סעיף סעיף.

מוזיקה - צורמים מעט, אין תהודה לצליל, וזה חסר.

באס - הרבה יותר מדי, הוא לדעתי החלק החלש של המערכת, הסאב לא משהו, הוא מרוח כזה, מזמזם כזה, מוגדר? אני לא מסכים אתך. הדרך שבה, בין היתר, אני בודק, זה לנתק את כל הרמקולים, ולהאזין רק לסאב, לא משהו.

מידים - קצרים כאלו, יש כזה בזזז כזה, שגורם לך לפקפק במערכת, 'צליל טבעי ועשיר'? ערוץ הקניות? אל תעלב, אבל משהו לא בסדר באמות המידה שלך. הם לא משהו.

טרבל? בקושי קיים. בעיה אדירה. למרות שיש (הדבר הזה שנראה כמו משולש פתוח מלמעלה) הוא מגעיל.

אני חושב שב1700 שקל זה הרבה יותר מדי. המגבר הפנימי גרוע, אין תהודה, אלמנטים רעים. במחיר הגבוה שלהם בארץ, הם לא שווים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טוויטר, חד משמעית (תסתכל בספציפיקציות, רק של 3 אינץ', וסאב של 8 אינץ').

אין לי מושג לאיזה משולש התכוונת, אבל כנראה לפתח שלמעלה, שלדעתי משמש לאיזור לחץ האוויר.

אתה טוען ששמעת זמזומים\בזזז, אתה בטוח שהבעיה אינה בכרטיס קול או שהרמקולים אינם פגומים?

הצליל אצלי נקי ולא שמעתי שום זמזום :) יכול להיות שמדובר ברסוננז ממשהו בחדר...

אכן יש הרבה מאוד באס, אבל לא הייתי מגזים ואומר שזה החלק החלש ביותר של המערכת. הבאס הוא גם יתרונה וגם חסרונה של המערכת. אין לדעתי מערכות 4.1 עם באס כ"כ עוצמתי ב-1700 שקל (188 וואט RMS).

אתה מוזמן להסתכל כאן:

http://www.3dsoundsurge.com/reviews/Z560/index.html

תוצאות של בדיקת ה-Freq. Response (בדיקה באמצעות חומרה, לא משהו משוער):

Our tests show a smooth frequency response of approximately +/- 5 dB from 156 Hz right through to 20 kHz. Its also within +/- 3 dB from about 168 Hz to 6.6 kHz. What might surprise you is that as a tweeterless system the major range beyond the 6.6 kHz point is actually above and not below the +3 dB bracket

דהינו, צליל טבעי ונייטרלי שמתחרה עם הקליפש פרו-מדיה 4.1, וכמו כן אין מחסור בטרבל למרות החוסר בטוויטר.

המחיר שלהם הוא בהחלט גבוה בארץ, אבל אני לא מכיר מערכת 4.1 יותר טובה במחיר כזה? אתה מכיר?

אגב, לפני קניית הרמקולים קראתי עשרות Reviews, ובכולן ללא יוצא מן הכלל צויין שבמחיר כזה לא ניתן להשיג מערכת טובה יותר, ושמערכת זו מתקרבת היא ברמה של מערכות יקרות בהרבה (50%-100%) כמו הקליפש.

יכול להיות שאתה אודיופיל, במידה וכן אין ממש נקודה בדברי, כי זו לא מערכת שמיועדת לאודיופילים.

אילו רק היו לי 20,000 שקל להשקיע במגבר רציני וברמקולים של B&W ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מכל הביקורות בחו"ל שלקחו את הסט לבדיקה, מדובר בסט יוצא מן הכלל, אבל עדיין לא יצא לי לשמוע אותו באופן אישי.

ובסטליטים אין , רק מידריינג', החור למעלה הוא סתם פיר לריסון האלמנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...