compucase 6290, chieftech mesh/bravo or supertalent? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

compucase 6290, chieftech mesh/bravo or supertalent?

parAzoid

Recommended Posts

הוא כבר עולה 835 ש"ח, יש לך מספיק כסף ?

הגרסא הישנה... לא החדשה.

הוא עולה 670 ש"ח +- שזה אותו התקציב שאם אני קונה צי'פטק + שם את כל המאוררים האפשריים.

אז לא עדיף כבר לקחת את הישן? [אין הבדל ביניהים חוץ מהעיצוב..] והאם הוא יוכל להכניס כרטיס DX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דניס, אתה מטעה, ל"כרטיסי DX10" אין גודל קבוע. לכן אתה לא יכול להבטיח לבנאדם ב100% שכל "כרטיסי DX10" יכנסו למארז שהוא לא "מיני" או .

לדוגמא אפשר לשכוח מ8800GTX באוורורה.

auroraln2.th.png

צ'יפטק לעומתו:

[chiefteciv8.th.jpg

וקומפיוטקייס, ככל הנראה יהיה צורך לוותר על כלוב הדיסקים:

compucasevq3.th.png

פותח הת'ראד, מהסיבה הזאת תגדיר לעצמך, ולנו, מהו כרטיס הDX10 בעינייך, 8800GTS או 8800GTX למשל, כאשר ההבדל באורך הוא משמעותי. "כרטיסי DX10" חלשים יותר, לפשוטי העם עוד לא יצאו, אך מה שבטוח יהיו קצרים יותר מהמפלצות של היום. לכן תהיו יותר מדוייקים בהכללה המטופשת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק.. אני מופתע כל פעם מחדש מהגודל הזה של הצ'יפטק...

ע"פ מה שדימה הציג פה.. אם אתה הולך על ה GTX קח את הchieftech אם אתה הולך על הGTS קח את ה GB כי הוא פשוט טוב יותר.

אם אתה באמת הולך על ה GTX יש לי שאלה אליך.. אתה משקיע כל כך הרבה על כ.מסך ולא הולך על מארז שהוא באמת איכותי ? נגיד לפחות איזה CM 810 ...

דימה אם אני זוכר נכון... ההיתה שותף לדיון שבו מציגים מלא עם ה'פסים' האלה כ8800GTX.. אני לא זוכר איפו ראיתי אותו אני אשמח אם תיתן לי לינק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יפטק + כל המאווררים יגיע למקסימום 600 שקל.

כמו שרואים בתמונות שהוא הביא כרטיסים הענק יכנסו רק בו ולא יכנסו ב GB וב COMPUCASE

ואאייייי

אני מבולבל ברמות :|||

טוב אז כנראה שאני אלך על הציפטק...

אבל לפני שאני קונה אותו, יש עוד הצעות למארז עד 700+- ככה שיכול להכיל את הGTX ? [אני מצפה כבר לגדלים יותר גדולים של כ.מ ;/]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 שקל אתה קונה צי'פטק + 3 92 ו-1 120 איכותיים שקטים (לא זבלה מ-KSP) ואין צורך ביותר מזה....

ואתה רגוע אם יבוא יום ותרצה לשדרג כרטיס אל תצטרך לשדרג מארז.

ומנסיון המארז הזה פשוט מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע המארז יושב בגובה של הראש שלי ממש סנטימטר ממני... תתעקש אני יעלה תמונה....

אני משתמש ב-3 92 (כי יש לי 4 דיסקים קשיחים, אחרת אין צורך.. גם ככה אין צורך..) ויש לי 1 120 מאחורה ו-1 120 של הנינג'ה... ואני חייב לציין שזה פאקין שקט!!!!! ואני לא יודע לאיזה מאווררים אתה רגיל..

תפסיקו עם נתונים מנייר טואלט שכל חברה רושמת ותדברו פה על פי נתונים יבשים ונסיון.

עברו לי ביידיים המון כשהרכבתי (בנוסף המון אישיים שהיו לי) ואני אומר לכם שאין בטווח מחירים האלה + 200 שקל למעלה משהו איכותי כמו צי'פטק.

(נקודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...