מצלמה-עד 4K לצילומי תעופה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה-עד 4K לצילומי תעופה

fx-57

Recommended Posts

כבר הרבה זמן אני רוצה לקנות מצלמה ולהחליף את הS1IS.

עכשיו רוב הזמן אני עוסק בצילומי תעופה,ככה שחשוב לי שתהיה מצלמה איכותית,שתתפוס את הרגע,בצורה הכי יפה שאפשר.

פלאש חזק יכול להיות נחמד מאוד כי אני לפעמים מצלם בלילה.

חשוב שהמצלמה תהיה עם איכות 5MP ומעלה,עם זום גדול,אני חייב את זה לצילומי רחוקים ממני (לא נגזים כמו 10,000 רגל,אבל בנחיתה בנתב"ג לתפוס שחונים וכאלה..)

חשוב שהיא תהיה כמה שיותר מאסיבית.

יש לי CF 512MB של קינגסטון.

אם זה עוזר..

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך חזק אמור לעזור לך לתפוס עצמים רחוקים בלילה ?...

לא הבנת אותי כנראה מספיק.

המצלמה לא הולכת לשמש רק לצילומים בתנועה.

נניח אני בגרמניה,ויש נוף יפה,אבל אני נמצא בשעת בין ערביים או שעת לילה מוקדמת,ואני רוצה את התמונה הזו בכוח,אז הפלאש יכול לעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S1 שלך מספיק מהירה בשבילך? אם כן, אז פנסוניק FZ50 תתאים לך מאוד. אם לא, תצטרך ללכת על DSLR + עדשה ארוכה (ורצוי כמובן גם עדשה רחבה), דבר שיידרוש הגדלה של התקציב.

הS1IS איטית מדי בשבילי,אולי בגלל הכרטיס זיכרון?

אני רוצה באמת SLR אם כבר,עדשה טובה, טוב,כמה יוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטית בין תמונות או מרגע הלחיצה עד רגע הצילום?

ה-DSLR הכי זולה שתמצא שתתאים למטרה הזו היא ניקון D50 + עדשת סיגמה 70-300? APO. קיט כזה (מיבוא אפור) עולה קרוב ל-4000 ש"ח, אבל לא כולל צד רחב. אם אתה מוסיף עדשה רחבה יותר, אז עדיף כבר ללכת על פנטקס K100D + עדשת קיט ולהוסיף לה את הסיגמה הנ"ל. תקבל טובה יותר מה-D50 שכוללת עינית גדולה יותר, מייצב תנועה ועוד יתרונות, ובמחיר דומה מאוד לזה של D50 עם קיט דומה.

אגב, בפנטקס תקבל גם אחריות לשנתיים של קרט. בניקון תצטרך לקנות דרך יבוא-אפור כדי להגיע לכאלה רמות מחיר. דרך יבוא רשמי תקבל אחריות לשנה של הדר, ותצטרך לשלם על זה עוד 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...