רכישת נגן MP3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת נגן MP3

Frozen

Recommended Posts

שלום,

אני מתגייס בקרוב לצה"ל (יש!!!) והייתי מועניין לקנות נגן בעל נפח גדול (לפחות 8GB). בהזדמנות אני טס לברלין בקרוב אז יש אפשרות לקנות שם או בדיוטי פריי. התקציב (כולל אכתיות (אני יודע שזה הפורום הלא נכון אבל אפשר המלצות?) ונרתיק להגנה) בסביבות 1500 ש"ח.

חשוב לי שיהיה רדיו, זמן נגינה ארוך (לא קריטי רק שלא יהיה קצר) ואיכות . הצגת וידיאו ותמונת לא ממש חשוב (סתם קיט'שי לא?)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי קצת מחקרים וגם קיבלתי המלצות מחברים על ה VISION:M או על נגנים של iRiver , אני מוכן להתפשר ולעזוב כרגע את האוזניות והנרתיק (ואלי לעבור קצת את התקציב) אם זה באמת שווה את זה. מישהו ממליץ? (ואם זה iRiver אז גם דגם בבקשה)

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הZVM מגיע עם די איכותיות (EP480), ככה שלא תזדקק לאוזניות, והוא מגיע עם נרתיק בד כזה, לא משהו שיגן עליו.

אבל שים לב שהוא נגן דיסק, כלומר לא נגן שאתה רוצה להעביר אותו זעזועים, כן או לא מוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לקחת לצה"ל נגן הארדיסק. ה ZVM הוא אכן נגן עם איכות ללא פשרות, אבל הוא עדיין תחת מגבלות העדינות היחסית של נגני הארדיסק. הם כבר לא יוצאים מכלל שימוש אחרי נפילה אחת כמו פעם, אבל עדיין :\

אם אתה יכול להתפשר על איכות השמע (לא בצורה ממש רצינית, אבל עדיין התפשרות) לך על E280, הוא עולה 1000 שקל

תקנה לו נרתיק פוליקארבונאט קשיח ב 170 שקל, ועוד בערך 250 שקל על אוזניות טובות כמו Sennhieser Cx300 או EP880

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...