שלום! עזרה בקשר לK800I בבקשה. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום! עזרה בקשר לK800I בבקשה.

Elevation

Recommended Posts

רציתי לדעת אם מישהו יודע כמה דקות אפשר להשתמש בנגן שבו, עד לסיום הסוללה, ואיפה האיכות עומדת לעומת נגני שקיימים בשוק כיום? והאם האוזניות שבטלפון מנתבות קרינה? גם ב"במצב טיסה"?

כי רציתי לרכוש נגן שגם נע באיזור ה1G (שאפשר גם עם המכשיר הזה), ואם אפשר לשמוע במכשיר מספר רב של שעות ובאיזור טובה, אז אני אוכל לפחות לחסוך את העלות והטרחה של הנגן הנוסף.

בתודה, גבריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי זמן הסוללה, מה שאני כן יודע זה שבמצב טיסה אין קרינה כי הטלפון לא מנסה לשדר.

ד"א הכרטיס של ה-K800I הוא כמו של ה-K610I? כי אם כן, הוא בקושי קיים וגם אז הוא יקר מאוד יחסית לג'יגה..לידיעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בקושי קיים"? הצחקת אותי. אולי הוא קצת יותר יקר מMsd ממוצע, אבל הוא לא כ"כ נוראי.

האיכות של נגנים בטלפונים סלולריים לא מתקרבת לאיכות של נגני יעודיים. אם אתה רוצה נגן, קנה נגן. האיכות של הנגן במכשיר לא תספק אותך, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של נגנים בטלפונים סלולריים לא מתקרבת לאיכות של נגני יעודיים. אם אתה רוצה נגן, קנה נגן. האיכות של הנגן במכשיר לא תספק אותך, לדעתי.

בזה אתה צודק..בשאר לא, חצי ג'יגה של כרטיס כזה עולה 180 ש"ח בערך...והייתי אומר שזה הרבה, חוץ מזה, חברת הפלאפונים צריכה לשים כרטיס מכובד יחד עם הפלאפון שלהם ולא כרטיס עלוב של 64...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תודה רבה על המענה המהיר.....

ראיתי שהוא היחידי (בין הנגנים שראיתי לפחות) עם 72 פולי..... איפה זה עומד לעומת ג'נרים, לצורך העניין?

ומה בקשר לזמן הסוללה? והאם יש איזה שהוא פיצ'רים מיוחדים במכשיר שאני ארצה לדעת עליהם?

בתודה ענקית, גבריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.2 מגה פיקסל.. אבל אם תחשוב קצת: פלאפון דור 3+ 3.2 מגה פיקסל+ משחקים+ נגן MP3= זמן בטריה די נמוך

אבל אל תצפה לאיכויות רציניות מפלאפון שינגן לך ... קנה נגן לא ג'נרי!

אני חושב שנגן הMP3 הכי טוב לפלאפון בנתיים נמצא בSONY ERRICSON W950 שלא מוכרים אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוציא מהמכשיר בערך יומיים + בלי טעינה (בשימוש רגיל. לא שאני מנסה לשמור על חיי סוללה). זה סביר.

דבר נחמד שבא עם המכשיר זה מתאם בין מטען רגיל לפלאפון בנוסף למטען יעודי, ככה שיש לי עכשיו גם מטען על השולחן, וגם ליד המיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...