בעיה ב-TV Out של כרטיס Radeon X1900 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-TV Out של כרטיס Radeon X1900

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

יש לי בעיה מאוד מוזרה ב-TV out.

הכרטיס הוא Radeon X1900XTX, מערכת הפעלה XP עם SP2.

לוח אם A8R32-MVP

דרייברים Catalyst 6.11, ניסיתי גם את 6.9 וגם את 6.4.

הבעיה היא שהכרטיס מזהה את הטלוויזיה כאשר היא מחוברת בחיבור S-VHS (ולחלופין, לא מזהה אותה כשהיא לא.. כך שאני יודע שהזיהוי עובד), אבל מציג אותה ב:

Attached displays currently disabled

אני לא יכול לגרור את האייקון שלה לשום מקום אחר על מנת ליצור "Clone" עם שני מסכים, זה פשוט לא נותן לי. אני גם לא יכול ללחוץ עליו בכפתור הימני - לא מופיע כלום.

אני יכול רק לגרור אותה על המסך הראשי, ולבחור ב-Swap devices. כשאני עושה את זה, התצוגה עוברת למסך - ועוברת טוב. רואים את התצוגה על הטלוויזיה (מה שמראה שהחיבור הפיזי עובד), אך לא רואים כלום על המסך.

קצת יותר למטה כתוב

DDC Display [ Single ]

אני מניח שבמצב שאני רוצה זה היה אמור לכתוב Dual או Clone במקום Single... או משהו בסגנון הזה..

חיפשתי קצת בגוגל, וראיתי הודעה של מישהו עם אותה בעיה בדיוק (למרות שאני לא מוצא אותה עכשיו..), ללא פיתרון.. מה נסגר?

מישהו מכיר, ניסה, יודע?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sometimes (after turning options on an off) when the monitor is on, I can see the TV properties 2 -category, but when I select it, all it says is "Display device is currently disconnected or disabled". If the TV signal is on it has settings for picture quality, color, etc..

אכן, עכשיו גם זה קרה.

הנה בחור נוסף עם אותה בעיה בדיוק:

http://www.sapphiretech.com/en/forums/showthread.php?p=52797

(למעשה זה כבר השלישי עם הבעיה הזאת, יש אותי, אותו, ועוד אחד אחר שראיתי קודם..)

ב- 9600XT הקודם שלי ה-S-VHS עבד מעולה..

לפי הבחור הזה:

I dunno if this helps anyone here... but it's something that has spared me some grief by knowing.

It seems if your card has a DVI connector on it, TV-Out will NOT work properly if you have a VGA-to-DVI adapter on the DVI connector.

In other words, you can run a flatpanel + VGA + tv-out, provided the DVI-I plug has no adapter on it. As soon as you hook an adapter on the DVI connector, all bets are off for TV-Out to function properly.

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33836114#post1334042599

לפי אותו בחור, הבעיה נובעת בגלל שאני משתמש במסך CRT עם מתאם DVI-VGA..

זאת הודעה מלפני שנה, הייתכן ש-ATI היו כאלה עצלנים ופשוט התעלמו מהבעיה בהנחה שעם הזמן כולם יעברו למסכי LCD ?? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...