בעייה בהדלקת MP3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהדלקת MP3

rjjb7

Recommended Posts

שלום,

יש לי 512MB ולפני כמה זמן הוא לפתע לא נדלק.

כמובן שהסוללות מלאות והם לא הבעייה.

כל מי שמבין בנושא ויכול להציע דרכים להפעלתו (דרכים שאני בתור אחד שלא מומחה בנושא יוכל להפעיל ולא לקחת לתיקון)

נ.ב. מבינים בדבר טענו שהבעייה טמונה בעובדה שהטענתי אותו יותר מדי זמן וזה גרם להתהפכות בקוטביות של המכשיר. אם זוהי הבעייה (וגם אם לא) בבקשה שלחו שלבים לתיקון למשל: 1) פתח את המכשיר 2).... וכו' וכו'...תגובה בסגנון כזה תסייע לי מאוד.

בתודה רבה, רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. מבינים בדבר טענו שהבעייה טמונה בעובדה שהטענתי אותו יותר מדי זמן וזה גרם להתהפכות בקוטביות של המכשיר.

מה מה מה? מי אמר לך שטות מפגרת כזו? הטענה גרמה להיפוך בקוטביות של המכשיר?

לא לא, הם טועים, שרדר בא ביחד עם רוקסטדי וביבופ ממימד X והם גנבו את האנרגיה מהמכשיר שלך, צבי הנינג'ה פשוט לא הגיעו בזמן.

האנרגיה הדרושה להפעלת המכשיר נמצאת כרגע בטכנודרום.

WTF! מי אמר לך שטות כזו?! "מבינים בדבר"?!

למכשירים של היום, גם לזולים שביניהם, סוללת ליתיום. ברגע שסוללה זו טעונה, היא לא תקבל יותר זרם, ככה שאתה לא יכול לעשות "הטענת יתר" לסוללת ליתיום.

בבקשה פרט איזה סוג נגן יש לך. הניחוש שלי הוא שמדובר בנגן ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן מופעל באמצעות סוללת AAA אחת.

סוג הנגן: רגיל כמו הפס-ייצור הפופולארי שיצא לפני האמפי4 (מסך עם תצוגה כחולה מציג שם השיר מעבר בין תיקיות בלה בלה בלה)

אולי תעזור העובדה שזהו נגן משולב 5 ב-1 אם אני לא טועה גם נגן, גם כונן , גם טייפ מנהלים, גם רדיו וגם ספר טלפונים. עכשיו אתם כבר אמורים לדעת באיזה נגן מדובר....

רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו נגיד שהוא ג'נרי...מה יכולים להיות הגורמים לזה שהוא לא נדלק פתאום? ויותר חשוב, דרכים לגרום לו לפעול?

אין לי בעיה לקבל תגובה גם עבור נגן ג'נרי וגם עבור אחד שלא. אם לא יועיל, בטוח שלא יזיק.

רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בנגן ג'נרי שלא פועל היא שהוא נגן ג'נרי. מה שאומר, חרא של חומרים/איכות בניה, תוכנה לא יציבה, ועוד.

הנגן שלך מת, להציל אותו יעלה לך יותר מנגן חדש

תשתמש בהזדמנות המעולה הזו לקנות נגן איכותי, הם ממש זולים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן על זה כבר חשבתי....

כל העניין הוא שאם כבר הוא מת, אז אמרתי לעצמי בוא ננסה ללמוד קצת אודות -ים ועל איך הם בנויים. אין לי מה להפסיד.

בגלל זה גם פתחתי את הנושא בשאלה של "תנו לי שלבים לתיקון" ,ז"א, מי שמנוסה בבעיות מהסוג הזה בטח מכיר דרכים לשחק במכשיר.

לפתוח את האמפי בלי שום רקע קודם לא היה ממש עוזר לי, בגלל זה אני מבקש דרכים לתיקון מכאלה שמבינים.

נ.ב. אני ממש לא מתכנן לקנות אחד חדש, סתם בא לי לדעת איך הוא בנוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...