פרצו לי היום לבית ... צריך את העזרה שלכם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצו לי היום לבית ... צריך את העזרה שלכם

[NOS]

Recommended Posts

קשה לי להתעלם מהעובדה שהוצאת 15 אלף על אופניים

מה אני אגיד לך, shit happens... :nixweiss:

הוא בטח מתחרה וכל מיני דברים כאלה...

גיימר שמוציא 15 אלף על מחשב אומרים לו: "אני מתקשה להאמין שהוצאת 15 אלף על מחשב"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשה לי להתעלם מהעובדה שהוצאת 15 אלף על אופניים

מה אני אגיד לך, shit happens... :nixweiss:

הוא בטח מתחרה וכל מיני דברים כאלה...

גיימר שמוציא 15 אלף על מחשב אומרים לו: "אני מתקשה להאמין שהוצאת 15 אלף על מחשב"?

ככה זה אנשים לא מבינים על מה מוציאים כל כך הרבה כסף על מוצרים. כשבחו"ל אופניים כמו שלו עולים חצי מחיר. ומחשב ב15 אלף יעלה בחו"ל 10 אלף -

אנשים רוצים רמה גבוהה בארץ בשביל רמה גבוהה ואיכות צריך לשלם הרבה אין מה לעשות ככה זה המדינה המחורבנת שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה אנשים לא מבינים על מה מוציאים כל כך הרבה כסף על מוצרים. כשבחו"ל אופניים כמו שלו עולים חצי מחיר. ומחשב ב15 אלף יעלה בחו"ל 10 אלף -

אנשים רוצים רמה גבוהה בארץ בשביל רמה גבוהה ואיכות צריך לשלם הרבה אין מה לעשות ככה זה המדינה המחורבנת שלנו.

להפך,מחשב שפה עולה מלא אתה קונה בחול בגרושים,לעומת זאת המחירים של האופניים מאוד דומים,אני קניתי את שלי ב13K ובארצות הברית הן עולות 3K דולר,בערך אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחתית האופניים בין הפדלים.

וכן,תעודת אחריות על האופניים.

לא נשמע לי הגיוני שאין אחריות.

לצערי אני יד שניה של השלדה הזאת אז אין אחריות ואין קבלה , ואני זוכר שרשמתי את המספר שלדה איפשהו אבל אני לא מוצא את זה , בכל מקרה, יש לי בעלים של חנות אופניים ושני שוטרים שיכולים להעיד שזה האופניים שלי ...

בכל מקרה, היום הייתי ברוב חנויות האופניים בת"א ושמתי מודע עם תמונה ופרטים , יש לי גם קשרים עם הרבה אנשים מחנויות אופניים וגם עם אנשים מסיור במשטרה ובמשמר האזרחי , אם האופניים האלה בת"א זה רק עניין של זמן עד שהם יחזרו אלי

Psychedelic, לפי האופניים שלך אתה בטח בא במגע עם הרבה רוכבים ואופניים , אם אתה רואה איזה משהו דומה תודיע לי סבבה ?

אני יעלה מחר תמונה של האופניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת די פרשתי מהקטע...

ויש לי כמה רעיונות איפה הן יכולות להיות,שום חנות נורמלית לא תקנה את האופנים מהגנבים במקרה והם מנסים למכור אותם,חוץ מכמה חנויות שאני יודע שהן קונות גם אופנים גנובים.

בכל מקרה אני אשים עין..

גם לא יהיה כ"כ קשה לזהות אותם ,יאקוזה עם 888..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת די פרשתי מהקטע...

מוכר את הביגיט ? ( או לפחות חלקים ? ) ::)

גם לא יהיה כ"כ קשה לזהות אותם ,יאקוזה עם 888..

אם הגנב חכם הוא ישנה את המפרט, אז אם אתה רואה או רק 888 או שלדה של יאקוזה זנב קשיח זה יכול להיות שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך,

אבל המשטרה שלנו לא עושה כלום,

ראה:בני סלע.

תתנחם בעובדה שגנבו לאנשים אחרים דברים יותר רציניים (לאבא שלי גנבו אאודי 100,היה דגם מפואר,לא זוכר איזה בדיוק),פשוט גררו אותה והיא לא הייתה שם יום אחרי זה!

זהו,בהצלחה במציאת הציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה לפנות למשטרה...

דפקו לי מוט ברזל בראש וגנבו לי אופניים בשווי של 3K והם לא עשו כלום.

אז הלכתי לטירה ומצאתי את האופניים שם עומדות כמו חדשות,ניקו והחליפו צמיגים פנמיות גריפים ...

וכן מוכר את הביגי...הן כמו חדשות...בקושי רכבתי עליהם

ונראה לי שסתם שמו עיין על האופניים,לא חושב שזה מישהו שמבין..כי אם כן בטוח הוא ימכור אותם בחלקים חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרצו לי לבית לפני שנתיים ולא לקחו כלום אבל השאירו חרבון עצבני באסלה ולא הורידו את המים. זה עמד שם כל היום והסריח את כל הבית ליומיים...

OMG דריה you r the best!!!

נ.ב מזכיר לי קטע מהסרט של Jackass כשאחד מהם נכנס לחנות של אסלות דופק חרבנה והולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...