כמה שאלות לדבי מעבדים. מצפה לתגובתכם. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לדבי מעבדים. מצפה לתגובתכם.

tuvi123

Recommended Posts

אני תכף יגיע לשאלה..

לאחרונה יצאה מישחק בשם Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (אחלה מישחק ד"א) ואני ממש מת לשחק בו..

הנה הדרישות מערכת המינימליות של המישחק:

Minimum System Requirements

Supported OS:Windows XP (only)

Processor: P4 3Ghz or equivalent

RAM:1024 Mb

Video Card:128MB, Shader Model 3 and DirectX 9.0c compatible

Sound Card:DirectX 9.0c compatible

DirectX Version:DirectX 9.0c

Peripherals Supported:

Mouse, keyboard, headsets, Xbox360 Controller, etc.

Multiplay:

Local area network (LAN) and/or 128kbit Cable/DSL connection for online game

השאלה שלי היא כזאת..

כפי שרשום בדרישות המישחק דורש מעבד במהירות שעון של 3Ghz , וכפי שראיתי אין עדיין מעבד מסידרת ה DUE 2 של אינטל בעל מהירות שעון כזאת..

ומאחר שאני מעוניין ליקנות מעבד מסידרת הCORE DUE 2 של אינטל , אז שאלתי היא - האם המעבדים מהסידרה DUE 2 של אינטל יתאימו למישחק?במידה וכן האם גם E6300 שהמהירות שעון שלו היא רק 1.86GHz יצליח להפעיל את המישחק בצורה מעולה? ועל איזה מעבד מהסידרה הייתם ממליצים לי ליקנות בישביל משחקים כבדים כמו זה? (תקציב למעבד - עד 3500 ש"ח - לא מתוכנן OC) .

האם מעבד 4 במהירות שעון של 3.4GHz (חד ליבתי) יותר חזק מ E6300/E6600 שהוא דו ליבתי? . (תביאו הסבר על זה אם תוכלו, מאחר ואני לא מבין בתחום).

מה זה D ? מה ההבדל בין זה לבין הCORE DUE 2 ?

האם מעבד D במהירות שעון של 3.4GHz (דו ליבתי) יותר חזק מE6300/E6600 שהוא גם דו ליבתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום אין כבר ממש קשר בין מהירות השעון של שונים לבין הביצועים. מעבדי הC2D שעובדים רק ב1.86GHZ חזקים הרבה יותר ממעבדים ישנים יותר שעובדים ב3GHZ למשל. וכן, מעבדי הC2D יריצו את המשחק בצורה מעולה בתנאי שיש לך כרטיס מסך מתאים.

מעבד 3.4GHZ מהדגמים הישנים שהם פנטיום4 חלשים הרבה יותר ממעבדי הC2D החדשים.

כנ"ל לגבי מעבדי הP4D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Processor: P4 3Ghz

מה שרשום זה שהמשחק דורש מינימום 4 (עוד מעט יכחד)

אז הם לא רשמו איזה מעבד של C2D צריך, אבל אני די בטוח שאפילו ה E6300 יריץ אותו מצוין (יותר טוב מה P4)

ואולי גם אפילו הסדרה היותר חלשה של ה C2D שתצא תהיה מספיקה

תדע שה C2D וה C2Q זה עכשיו, ו P4 זה פעם. מתקדמים הלאה, אם אתה קונה מחשב חדש אז לך על ה E6600, או על אחד מהיותר חלשים אם אתה רוצה לחסוך, גם הם חזקים, ואתה גם יכול לעשות OC אם אתה רוצה

וגפ D, זה היה משהו זמני, עכשיו יש את ה C2D ההרבה יותר טובים מבחינת טמפרטורה וביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"or equivalent "

מכיר את השורה הזאת?

מעבדי לא הגיעו לתדרים של 3GHZ מעולם ועדיין היו חזקים יותר בהרבה ממעבדי P4 שעבדו בתדר של 3.2GHZ למשל.

כמו שאמרתי לך, מהירות שעון זה כבר לא מדד ביצועים.

כתוב שדרוש מעבד 3GHZ? אז כתוב... שידחפו את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...