דרוש: חלבון - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש: חלבון

Zap

Recommended Posts

טופו בא ממקור צמחי לכן לא יהיו שם הורמונים. בבשר והביצים שאנחנו אוכלים דווקא יש - כי זה מה שמזריקים לחיות, כדי שישמינו מהר יותר, יטילו יותר ביצים וכו'.

טופו מופק מסויה,

בסויה יש פיטואסטרוגנים-חומרים דמויי אסטרוגן ,בכמויות קטנות אין בעיה אבל

המלצת אירגון הבריאות העולמי היא לא לצרוך יותר מ-25 גרם סויה ליום.

http://web.aces.uiuc.edu/faq/faq.pdl?project_id=5&faq_id=969

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=224311.msg1967155#msg1967155 date=1165819645]

לא יודע ברגע שאני אוכל את זה אני מרגיש כיבשה/פרה מה את עושה ערה בשעות אלה???

אני עובדת לילות בשדא התעופה, יש לנו אז בהפסקות או כשאני מחכה לאוטובוס אני גולשת.

טופו מופק מסויה,

בסויה יש פיטואסטרוגנים-חומרים דמויי אסטרוגן ,בכמויות קטנות אין בעיה אבל

המלצת אירגון הבריאות העולמי היא לא לצרוך יותר מ-25 גרם סויה ליום.

http://web.aces.uiuc.edu/faq/faq.pdl?project_id=5&faq_id=969

אז מה, אם אני אוכל את זה כל היום יהיו לי ציצים עוד יותר גדולים? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי האימון(עדיף לא מעבר לחצי שעה) הגוף צריך מנת חלבון וגם פחמימות הנספגות מהר.

לצורך העניין הזה בשר לא ממש יתאים - אלא הוא פתרון בינוני. שני סוגי החלבון שיתאימו לנושא הם - מי גבינה וחלבון המופק מביצים. טונה במים מגיעה במקום השני.

מכיוון שאין ממש סיכוי שתכין 4-5 ביצים לאחר האימון(גוזל זמן וחמור מכך - זה לא בריא בגלל דברים אחרים), הפתרון הטוב והמהיר ביותר הוא שייק חלבון מי גבינה.

אם בכל זאת אתה לא מעוניין בשייק - אז גם קופסת טונה במים היא פתרון לא רע בכלל. שים לב שגם בקופסה(היות והיא קופסת שימורים) יש חומרים לא הכי בריאים. בכל מקרה, אני לא חושב שתמצא פתרון עדיף לאחר אימון שהוא לא שייק, אבל טונה היא בהחלט פתרון סביר - היא נספגת יחסית מהר, והיא נחשבת מנת חלבון די נקייה(24 גרם חלבון בקופסה אחת קטנה).

כל שאר הדברים לא ממש יתאימו לך. חלבון ממוצרי חלב הוא לא בעל ספיגה איכותית ביותר, וגרוע מכך - הוא נספג מאוד מאוד לאט. למרות זאת, בגלל שאתה מסיים את האימון קרוב לזמן השינה אולי הייתי ממליץ לצרוך חצי\שלושת רבעי קופסת טונה, ובנוסף חצי גביע קוטג'. הסיבה לכך היא שחלק ייספג כמה שיותר מהר וחלק ייספג במהלך הלילה כשהגוף בצום וצריך להבנות.

עוד דבר מאוד חשוב - לא פחות חשוב ממנת חלבון לאחר האימון היא מנת הפחמימות המהירה. דוגמא טובה לכך היא סוכר ענבים שהיא פחמימה שנספגת מהר(על אותו עקרון כמו החלבון).

הערה לפני סיום: אני לא תזונאי, ולא מומחה. אני נותן עצות המבוססות על ידע וניסיון אישי ולכן קח אותן בערבון מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני גם תזונאי חלקית ומדריך מוסמך לחדר קורס (למרות שלא התעסקתי בנושא כבר איזה שנתיים אבל זוכר קצת)

ברובו דגי ימ זה סיבים תזונתיים למרות שיש הרבה חלבון בטונה וזה אחלה אם כבר אז במים פחות טעים אך הרבה יותר בריא

וזה בדוק מדעית שהחלבון הכי באיכותי זה בשר לא זוכר בדיוק איזה סוג מזמן לא התעסקתי במקצוע, שמע בשר עצמו לא לאכול בהגזמה כי יש שומן כולסטרול ועוד כל מיני דברים לא הכי בריאים אז אם תוכל אחלה ארוחת צהריים אחרי האימון בשר ו פחמימות שזה תפוחי אדמה וכדומה וקצת סלט (סיבים תזונתיים) שזה ממש טוב למערבת העיכול ארוחה כזאת מומלצת לבן אדם שגם לא מתאמן אבל פחות מנה

ודרך אגב אחרי האימון יש לך חלון אנאבולי של שעה וחצי (שזה אחרי האימיון גוף שלך זקוק לחלבון לבנות את עצמו והוא ממש רעב לאוכל ) התהליך נימשך גם אחרי השעה וחצי אבל זה דיי הורס והגוף קולט הרבה פחות אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...