דרוש: חלבון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש: חלבון

Zap

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתאמן במסגרת יומיומית ואני שם לב שיוצא לי הרבה פעמים להסתכל על העטיפה של מסויים ולבדוק את כמות החלבון שלו, ממתי ששמעתי שלאחר אימון[במיוחד] חשוב מאוד לגוף לקבל מנת חלבון, על מנת לבנות את השרירים.

אבל הבעיה היא, שאני לא ממש מוצא. אני מחפש מקור טעים[יחסית, אני מוכן להתפשר על הטעם], משביע[האימון הוא לפני השינה בערך וזה הדבר היחיד שאני אוכל לפני השינה] והכי חשוב - עתיר בחלבון ככל האפשר, ואני מעדיף שזה לא יהיה איזשהו שייק שהוכן במיוחד בשביל זה..

הייתי שמח מאוד לאכול ביצה קשה אחרי כל אימון, אבל פשוט אין לי את האפשרות הזאת.

כיום אחרי כל אימון אני אוכל יוגורט ובננה, ואני חושב שזה לא מספיק לגוף שלי, ולכן אני מתייעץ איתכם, האם אתם מכירים שיתאים לי?

תודה מראש, אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי אימונים אפשר לאכול טונה עם קוטג' או גבינה. מה שיותר טעים לך.

ואתה יכול גם לקנות קופסאות עם אבקת חלבון. מערבבים כף של האבקה על חלב וזה טעים לפי מה ששמעתי... לא ניסיתי.

קופסא כזאת אמורה לעלות משהו כמו 300-450 ש"ח (אני למשל יכול לקנות ממאמן הכושר שלי) והיא מספיקה לדי הרבה זמן... חודש-חודשיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו יש חלבון בהרבה סוגי אוכל וכמויות שונות גם איכות שונה של החלבון זה לא אותו חלבון בכל מקום

אז החלבון האיכותי ביותר שיש במאכל רגיל זה תכלס הבשר כי מה זה בשר זה שרירים של עוף לדוגמא אתה כבר אוכל את זה

אבל יש גם את תוספי שונים שבאים בצורות שונות וזה לא רק חלבון דרך אגב שמומלץ

לפני האימון כמה שעות לפני לאכול פחמימות כי זה אנרגיה זמינה לגוף וזה יתן כוח להתאמן יש גם creating אתה תתאושש מהר גם אחרי האימון גוף צריך פחמימות יחד עם חלבון בתוספי תוכל למצוא את שניהם אבל יש המון סוגים ואתה צריך לבחור מה שמתאים לך אבל אם אתה לא מעוניין אז לך על בשר עם פסטה חח

היתי מרחיב יותר אבל אני מת לישון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלבון הכי איכותי נמצא דווקא בדגי ים אבל אם יש לך תקציב אז אפשר גם לאכול בקר רזה או טופו, אם אתה יודע איך להכין אותו שיהיה טעים, אני אוהבת אותו גם נע. הייתי גם ממעיטה בטיגון המזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני מתאמן במסגרת יומיומית ואני שם לב שיוצא לי הרבה פעמים להסתכל על העטיפה של מסויים ולבדוק את כמות החלבון שלו, ממתי ששמעתי שלאחר אימון[במיוחד] חשוב מאוד לגוף לקבל מנת חלבון, על מנת לבנות את השרירים.

אבל הבעיה היא, שאני לא ממש מוצא. אני מחפש מקור טעים[יחסית, אני מוכן להתפשר על הטעם], משביע[האימון הוא לפני השינה בערך וזה הדבר היחיד שאני אוכל לפני השינה] והכי חשוב - עתיר בחלבון ככל האפשר, ואני מעדיף שזה לא יהיה איזשהו שייק שהוכן במיוחד בשביל זה..

הייתי שמח מאוד לאכול ביצה קשה אחרי כל אימון, אבל פשוט אין לי את האפשרות הזאת.

כיום אחרי כל אימון אני אוכל יוגורט ובננה, ואני חושב שזה לא מספיק לגוף שלי, ולכן אני מתייעץ איתכם, האם אתם מכירים שיתאים לי?

תודה מראש, אבי.

טונה, חזה עוף, וכו'. אם אתה ממש מתקשה לספק לעצמך את כמות החלבון היומית - תקנה אבקת חלבון (למרות שזה די יקר).

טופו

אם אתה לא רוצה ירכיים עגולות, ציצים קטנים, ובטן נוזלית - אל תאכל טופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני עליתי ב4 חודש משהו כמו 8 קילו על מיסגרת של אכילה מסודרת

תיראה תגיד לי אם טעים

סלט:

עגבניה

+מלפפון

+בצל

+שמן זית אמיתי[מזיתים חחחח]

+טונה

+אבוקדו

כל זה על צנימים

ורק אחרי המנה הזאתי איזה חצי קופסאת קוט'ג

:xyxthumbs:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...