האם כדי לשדרג את המחשב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לשדרג את המחשב?

soprno

Recommended Posts

אני מבין שהיעוד העיקרי שו זה למשחקים? ומשחקים חדשים וטובים?

אם הוא לא מריץ את FarCry על מינימום אז בטח היו לך בעיות להריץ את רוב המשחקים שיצאו בזמן האחרון?

החומרה עצמה די ישנה, בשביל משחקים איכותיים

מחשב למשחקים עולה הרבה כסף, משום שמשחקים דורשים חומרה רצינית, ובדרך כלל הכי חדשה (להריץ משחקים על איכות מקסימלית ובפריימים סבירים), ולכן מחשב כזה יעלה לא מעט כסף

אם זה היעד אז כן בהחלט הגיע הזמן לשדרג, כאשר כרטיסי ה DX10 הגיעו - זה העתיד, לדעתי אין טעם לא לקנות אחד כרגע, אלא אם כן יש לך כרטיס מסך סביר ואתה יכול לחכות על הדור השני של תומכי ה DX10

אם תחליט לשדרג (סביר להניח שתצטרך לשדרג את כל החלקים, זאת אומרת הכל חדש) אז תרשום תקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת חופר וקצת נסחף מדי.

מה בדיוק רע במעבד?! זה לא הוא שמגביל במשחקים זה בטוח אז אם לא קונים חדש שידרוג ואולי כרטיס מסך יספיקו.

סה"כ ניתן להבין שהוא לא בדיוק דורש רזולוציות הכי גבוהות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהוא מדבר על משחקים חדשים, וברור שהוא לא יכול להריץ משחקים אחרונים אפילו ברזולוציה נמוכה יחסית ובאיכות סבירה

אני משער שיש לו תומך AGP, לכן אם משדרגים אז למה לא ללכת על PCI-E? בקרוב AGP לא יהיה (לפחות עד הפעם הבאה שהוא ישדרג - עוד כמה שנים), ואם יהיה לו לוח תומך PCI-E אז הוא יהיה מוכן לשדרוגים בעתיד

בהנחה שהוא ילך על ה 8800 וירצה DX10, מעבד C2D יהיה נחוץ בשביל שהכרטיס מסך הזה ינוצל כמו שצריך, וכמובן תומך PCI-E

אם לא, אז אני מניח שיהיה אפשר להישאר עם המעבד הזה, ואם הלוח הזה

מה שרשמתי כמובן זה שדרוג כמו שצריך, להיות מוכן לעת הקרבה

בהחלט חסר מידע בשביל להמליץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוג לא חייב להיות משמעותי ברמה כזו שהוא יבוא על חשבון המחשב...

הרחבת + מכירה של הכרטיס מסך ב300 ש"ח וקניית משומש מתקדם יותר, נניח 6600GT בעוד 200 ש"ח.

לא כ"כ משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהוא מדבר על משחקים חדשים, וברור שהוא לא יכול להריץ משחקים אחרונים אפילו ברזולוציה נמוכה יחסית ובאיכות סבירה

אני משער שיש לו לוח אם תומך AGP, לכן אם משדרגים אז למה לא ללכת על PCI-E? בקרוב AGP לא יהיה (לפחות עד הפעם הבאה שהוא ישדרג - עוד כמה שנים), ואם יהיה לו לוח תומך PCI-E אז הוא יהיה מוכן לשדרוגים בעתיד

בהנחה שהוא ילך על ה 8800 וירצה DX10, מעבד C2D יהיה נחוץ בשביל שהכרטיס מסך הזה ינוצל כמו שצריך, וכמובן לוח אם תומך PCI-E

אם לא, אז אני מניח שיהיה אפשר להישאר עם המעבד הזה, ואם הלוח הזה

מה שרשמתי כמובן זה שדרוג כמו שצריך, להיות מוכן לעת הקרבה

בהחלט חסר מידע בשביל להמליץ...

פיייי נסחפת.... אין טעם לשדרג לוח אם שיובל לשדרוג מעבדת כ.מסך ושכרונות....

אם הוא רוצה לשדרג שיוסיף יקנה כרטיס מסך סביר מהדור הישן ושיראה איך הוא מסתדר עם זה.....

במקומו לא הייתי משדרג (אולי רק מוסיף ל 1GB כדי שהמחשב ירוץ יותר מהר) הייתי קונה עוד שנה מחשב חדש....

אני לא רואה שום סיבה להחליף

6600GT לא יריץ משחקים על מקסימום אבל יכול לסחוב איתו שנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל פותח הדיון לא סיפק מספיק מידע

אם הוא רוצה להיות מוכן לעתיד אז מה שרשמתי זו הדרך ללכת

אולי הוא לא מחפש מחשב שיסחוב לעוד שנה, אולי הוא רוצה מחשב מעולה? אין טעם לשער לפני מידע נוסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...