צריך עזרה בבחירת PMP - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת PMP

Drek Boy

Recommended Posts

שלום אני רוצה לקנות מכשיר PMP ויש לי התלבטות קשה בין כמה נגנים ואני מקווה שתוכלו לעזור לי....

אח שלי עכשיו בארה"ב אז אני יכול לקנות את זה בדולרים בזול יותר ...

קודם כל, אני רוצה נגן עם מסך גדול ואיכותי שאני אוכל להנות ממנו בצפיית סרטים ובנוסף, אני רוצה שהוא ישמש גם לשמיעת מוסיקה אבל שזה לא יהיה העיקר שלו כאילו אני לא רוצה שהוא יהיה ממש קטן או קל זה לא הכי מפריע רק שיהיה בממדים סבירים. זמן בטרייה עדיף כמה שיותר... המחיר זה תלוי במה אני אבחר אבל בעקרון אפשר 300 מקסימום 350 דולר אלמכן יהיה משהו שיעלה טיפה יותר אבל יהיה שווה תמחיר..

טוב, אז ההתלבטות שלי היא בין הנגנים הבאים:

creative zen vision w

cowon a2

archos av500

604

בעקרון ראיתי עכשיו באתר של ארקוס שיש הרבה דגמים כאלה כמו ה604 נגיד 404 ו504 והם דיי אותו דבר חוץ מזה של404 יש מסך ביחס של 3:4 ורזולוציה של 320X240 ככה שאם אני אראה משהו שהוא לא בפורמט די וי די ביחס 16:9 אז זה לא יצתרך למתוח את התמונה או לראות לא על כל המסך נגיד סדרות . בכלליות הם בסביבות ה300 דולר וכולם נראים איכותיים ויש להם אפשרות הקלטה ממקור חיצוני אז הם נראים אפשרות טובה

התמקדתי בהתחלה על הקריאייטיב אבל אז ראיתי שיש עוד נגנים עם פונקציות שונות משלו ואף יותר טובות אז תוכלו בבקשה להמליץ לי מה דעתכם.. מה עדיף לבחור...

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם נראים מצויינים השאלה היא האם הם טובים יותר מהקריאייטיב? או מהA2?

ואם כן איזה אחד מבניהם הוא הכי טוב?

לא נראה לי שה504 מתאים ואומרים שגם ה404 לא הכי הכי אז מה שנשאר זה ה604 השאלה היא האם הוא הכי מתאים או אולי הקריאייטיב טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תגידו לי אם הבנתי נכון

לארקוס 604 הוא לא יכול להקליט מטלויזיה איך שהוא, צריך לקנות עוד מתאם מיוחד שעולה איזה 100 דולר או 70 דולר כדי לחבר את זה לטלויזיה? או שמקבלים עם המכשיר עצמו קבל לחיבור שאפשר להקליט איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון שים לב שלCreative אין הקלטה ממקור חיצוני. אתה מוזמן לראות זאת בעצמך כאן:

http://sg.creative.com/products/product.asp?category=210&subcategory=211&product=15752

מה שיש לו זה TV-OUT, והקלטת אודיו.

עכשיו בין הארקוסים:

כל המכשירים החדשים (404,504,604) לא יכולים להקליט וידיאו בלי עריסה מיוחדת (DOCK). יש שני סוגים של עריסות, אחת יותר מקצועית שעולה כמו שאמרת בין 70 ל-100 דולר והשניה שנקראת TRAVEL DVR שעולה פחות.

מכל המכשירים שציינת רק הA2 והAV500 יכולים להקליט וידיאו בעזרת כבל שמקבלים עם הערכה הבסיסית.

מתוך שני המכשירים איכות הקלטת הוידיאו של הAV500 טובה יותר, והאיכות הקלטה של ה604 (ואחיו) עם העריסה יותר טובה משל כולם.

לעומת זאת TV-OUT קיים בכל המכשירים שציינת כשכולם גם מקבלים כבל חיבור מתאים.

הקריאיטיב והארקוסים נותנים איכות גובהה יותר משל הA2.

מבחינת המסך של המכשיר: לכולם אותו גודל פיזי (4.3 אינץ') של ה604 ושל הקיריאויב נחשבים לאיכותיים ביותר למרות שכל המסכים נחשבים למעולים.

מבחינת המוזיקה: לקריאיטיב יש את איכות הסאונד הטובה ביותר, כצפוי. למכשירים האחרים יש גם איכות טובה מאוד אבל קצת פחות.

מבחינת מימדים: כולם +- אותו גודל. אף אחד מהם לא משמעותית גדול מהאחרים. ה-604 אם אני לא טועה הוא הקטן ביותר אבל בקצת.

מבחינת סוללה: הA2 לוקח בענק עם 10 שעות נגינת וידיאו! האחרים פחות או יותר שווים עם בערך 4-5 שעות נגינת וידיאו.

לסיכום, אם אתה לא צריך הקלטה מהטלויזיה אז הקריאיטיב הוא בחירה מצויינת. זה מכשיר מעולה שמקבל רק ביקורות טובות.

אם אתה כן צריך הקלטה אז תבחר בין הAV500 שעולה הכי מעט ובין ה604 שעולה כמה עשרות דולרים יותר אבל יותר חדיש וטוב.

הA2 מכשיר מעולה והוא הצלחה גדולה בארץ הוא מין ALL ROUNDER כזה, שקצת פחות טוב בחלק מהקטגוריות מהמתחרים אבל נותן תפוקה ממוצעת ומעלה בהכל.

עוד מכשיר שכדאי לך לשים לב אליו הוא ה404 שאפשר למצוא באיביי רק ב230 דולר! ה404 הוא בדיוק כמו ה,604 רק עם כמו שציינת מסך ביחס 3:4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אני חושב שני אלך על הקריאייטיב בסופו של דבר כי ההקלטה מטלויזיה לא ממש חשובה לי כאילו היה סבבה אם הייתי יכול אבל אני רואה מהאינטרנט ואין כאלה דברים טובים בטלויזיה בכל מקרה...

אבל כתוב באתר ל ארקוס שלמסך יש 16 מיליון צבעים ולקריאייטיב יש "רק" 265 אלף צבעים אז הארקוס לא אמור להיות יותר טוב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...