מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס ! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס !

David_Beckham

Recommended Posts

אני קניתי בשופרסל כוהל לשתיה 96% של יקבי הגליל.

אחלה חומר לניקוי בחיי. 23 ש"ח כולה...שווה.

וכפי שאמרתי קודם. אין צורך לשתות אותו רק הריח ממסטל.

עריכה:

בעצם לא אמרתי את זה קודם אז אני אומר את זה עכשיו (זה האדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא מתמסטל היום מאבסינט, אז שלא יכנסו לכם התחתונים לתחת. אין בו כמעט חומר פעיל ואתם תמותו מהרעלת אלכוהול לפני שבכלל תרגישו סטלה כלשהי. לא מוסיפים שם כמעט מעץ הלענה יותר, זה לא חוקי כבר מאה שנה מה שכן, בצ'כיה נדמה לי, התחילו להכין אבסינט' "כמו פעם" עם לענה והכל. כן, שתיתי אבסינט שחור. לא היתה לי תחושה בגרון אולי שעה אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתמסטל היום מאבסינט, אז שלא יכנסו לכם התחתונים לתחת. אין בו כמעט חומר פעיל ואתם תמותו מהרעלת אלכוהול לפני שבכלל תרגישו סטלה כלשהי. לא מוסיפים שם כמעט מעץ הלענה יותר, זה לא חוקי כבר מאה שנה מה שכן, בצ'כיה נדמה לי, התחילו להכין אבסינט' "כמו פעם" עם לענה והכל. כן, שתיתי אבסינט שחור. לא היתה לי תחושה בגרון אולי שעה אח"כ.

המשקה המדובר נמכר במחיר של כ200-300 יורו! חוץ מזה, לפי ידעתי אפשר לקנות לענה בשוק ולתת לו להשאר באבסנט לכמה שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאו איך לדפוק את הראש... מה? לא כיף יותר לשתות לאט לאט ולתפוס ראש טוב ולשמור עליו לאורך זמן במקום לדפוק שאט או שניים של אלכוהול ממש חזק, להקיא את הנשמה, להרגיש כמו הומלס עם בקבוק כוהל ולרוץ אח"כ לספר לחברה'?

המשקה המדובר נמכר במחיר של כ200-300 יורו! חוץ מזה, לפי ידעתי אפשר לקנות לענה בשוק ולתת לו להשאר באבסנט לכמה שבועות.

איזה 200-300 יורו? נראה לי זה הכל מיסוי או שעבדו עליכם. :lol:

במחיר הזה אפשר להשיג רק באירופה, באיזו מדינה ממש יקרה ומסריחה שם הוא אסור (כמו צרפת), 0.7 ליטר של המשקה המקורי, עם צמח הלענה בריכוז גבוה. אבל כל טמבל יכול להשיג את זה ביותר זול. אין סיכוי אבל שזה היה אמיתי ונתנו לך להעביר את זה במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, בחיים אל תשתו אלכוהול רפואי של ה 75% כי הוא מכיל גם חומרים מחטאים שלא תרצו להכניס לקיבה.

היה לי חבר ששתה חצי ליטר והיו צריכים לאשפז אותו ל 3 ימים, ואני ראיתי אותו שותה שבוע לפני המקרה בושם ולא מקיא.

מצאו איך לדפוק את הראש... מה? לא כיף יותר לשתות לאט לאט ולתפוס ראש טוב ולשמור עליו לאורך זמן במקום לדפוק שאט או שניים של אלכוהול ממש חזק, להקיא את הנשמה, להרגיש כמו הומלס עם בקבוק כוהל ולרוץ אח"כ לספר לחברה'?

לספר לחברה מה? זה שאתה אידיוט שלא יודע לשתות?

רובכם מזיינים את השכל אני שתיתי בעבר שוט של 95% ( לא משהו שצריך להתגאות בו...) שעה אח"כ כשאתה בולע

הגרון שלך שורף.... :hat:

אתה יודע שמדללים את זה עם מים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בשופרסל כוהל לשתיה 96% של יקבי הגליל.

אחלה חומר לניקוי בחיי. 23 ש"ח כולה...שווה.

וכפי שאמרתי קודם. אין צורך לשתות אותו רק הריח ממסטל.

עריכה:

בעצם לא אמרתי את זה קודם אז אני אומר את זה עכשיו (זה האדים)

זה נקרא ספירט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 200-300 יורו? נראה לי זה הכל מיסוי או שעבדו עליכם. :lol:

במחיר הזה אפשר להשיג רק באירופה, באיזו מדינה ממש יקרה ומסריחה שם הוא אסור (כמו צרפת), 0.7 ליטר של המשקה המקורי, עם צמח הלענה בריכוז גבוה. אבל כל טמבל יכול להשיג את זה ביותר זול. אין סיכוי אבל שזה היה אמיתי ונתנו לך להעביר את זה במכס.

כנראה לא הסברתי את עצמי נכון. המשקה לא נמכר בארץ ( לא חוקי), אלא ניתן להשיג רק בפולין ובצ'כיה אם אני לא טועה. שם המחיר עומד על 200-300 יורו!

מה שיש בצרפת ( אבסנט joe וחבריו), לא מכיל את כמות הלענה כמו במשקה המקורי, ככה שאני בספק שזה יגרום להזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג אחר של אלכוהול

אלכוהול לשתייה 100% לדעתי לא יכול להיות במצב נוזלי בטמפ' חדר

זה רפואי וזה אלכוהול אחר

מחזק אותך.. אלכוהול לא יכול 100 אחוז.. האחוז הכי גבוה שתמצאו זה 97

עכשיו אם באמת שתית את האפסנט השחור...

יש בזה צמחי הזיה למיניהם..

להשיג אותו זה דיי בעיה..

בארץ הוא לא חוקי..

וכמובן שאי אפשר להעביר אותו במכס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...