איך הכרתם את חברה שלכם? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכרתם את חברה שלכם?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם קצת חושב ככה,שלהשיג בנות זה לא סוג של משחק...הרבה אנשים אומרים שזה תמיד בא מעצמו...אבל מה שום דבר לא בא סתם ככה אם יושבים ולא עושים כלום....איזה טיפים יש לך? שאתה נגד השיטה הזאת...

פשוט תהיה עצמך, זה יבוא לבד תאמין לי. אם תרוץ ותתחיל עם כל דבר שזז ותשפיל את עצמך בכוונה אתה רק תראה כמו ערס קטן מסכן ומיואש, תאמין לי שזה ממש לא מושך בחורות כזאת התנהגות, להיפך . (תמיד יש יוצאות מהכלל כן, אבל בד"כ מדובר בבחורות שעדיף להתרחק מהן כמו מאש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרתי דרך חבר

שהתפתח לידידות והתפתחה משיכה ועכשיו 9 חודשים ביחד :xyxthumbs:

חוץ מיזה...עצה? תהיו אתם, אל תעשו שום פוזות כי זה לא עובד אל אפחת\ואפחד.

כל אחת והטעם שלה, בסוף מין מוצא את מינו אין מה לעשות.

זה כמו שאתם תגידו לי עכשיו אין אבל אפחת לא רוצה אותי וזה, וזה ממש לא נכון, אתם הולכים ברחוב וכל יום 100 אחוז, בחורה אומרת בלב או חושבת לעצמה שאתם נראים טוב, אבל זה לא כמו בנם, שהן רצות ומתחילות, זה אתם שצריכים לחפש בעיניים כאלו שמוצאת חן בעינכם ווכנ'ל אתם לה. העיניים שלכם כבר יצטלבו, ומפה זה אתם צריכים לאזור אומץ, ואני יודע זה לא קל, אבל בסוף ייצא רק טוב מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תהיה עצמך, זה יבוא לבד תאמין לי. אם תרוץ ותתחיל עם כל דבר שזז ותשפיל את עצמך בכוונה אתה רק תראה כמו ערס קטן מסכן ומיואש, תאמין לי שזה ממש לא מושך בחורות כזאת התנהגות, להיפך . (תמיד יש יוצאות מהכלל כן, אבל בד"כ מדובר בבחורות שעדיף להתרחק מהן כמו מאש)

אף אחד לא אמר שלהתחיל עם כל דבר שזז יביא לבחורה שתסכים לצאת איתו... אבל זה ישנה אותו מאוד, הגישה שלו תשתנה ולהתחיל עם מישהי יהפוך למשהו טבעי לחלוטין, ברור שבהתחלה הוא יראה מעורר רחמים, עם הזמן הוא יראה גבר וסך הכל בנות מחפשות גברים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...