איך הכרתם את חברה שלכם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכרתם את חברה שלכם?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתך? אני מניח שזה רק לדעתך, שאתה לבד ואתה ניגש לחבורת בנות הם חושבות כאילו מי אתה ועושות עניים אחת לשניה, בקיצור אתה יוצא משם הכי מפגר שיכול להיות. אולי בת עם חברה שלה או אם אתה עם חבר אז לעשות מה בראש שלך להתחיל גם עם עדר בנות אבל שאתה לבד זה רק בתנאים ממש אינטימיים שגם היא לבד או מקסימום עם חברה או משהו כזה.

חוץ מזה שלשבת עם חבורת בנות שרק הרגע הכרת ולך תדע על מי נפלת זה נשמע כמו חתיכת סיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך? אני מניח שזה רק לדעתך, שאתה לבד ואתה ניגש לחבורת בנות הם חושבות כאילו מי אתה ועושות עניים אחת לשניה, בקיצור אתה יוצא משם הכי מפגר שיכול להיות. אולי בת עם חברה שלה או אם אתה עם חבר אז לעשות מה בראש שלך להתחיל גם עם עדר בנות אבל שאתה לבד זה רק בתנאים ממש אינטימיים שגם היא לבד או מקסימום עם חברה או משהו כזה.

חוץ מזה שלשבת עם חבורת בנות שרק הרגע הכרת ולך תדע על מי נפלת זה נשמע כמו חתיכת סיוט.

לא עדר בנות 4 בנות שני בנים +- או שתיים על שתיים

בנתיים זה עובד טוב :yelclap: אם זה סיוט קורצים עיין לחבר והא כן שכחנו אנחנו צריכים ללכת וכו... וממשיכים קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=223890.msg1963253#msg1963253 date=1165660021]

Pika007 , בא לך לעבור אצלי שיעור בדיסלקציה כדי שתיהיה יותר בן אדם ופחות מורה ללשון :kopfpatsch:

אל תשפוט את מי שאתה לא מכיר. אני פשוט גדלתי בבית שדואגים לתקן לך כל טעות פצפונת בדיבור, ולכן התרגלתי גם לעשות ככה :\

למה? הרי יש לו את הגולם. :nixweiss:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ולנושא-

חברה עדיין לא הכרתי, עוד לא יצא לי O: נקווה שיצא מתישהו.

בקשר לכל השטויות של איך להתחיל עם בנות, כדאי לא להיות לבד, זה 1

2- אם רואים הזדמנות, ללכת על זה. לא לנסות יותר מדי, ולא לקבל מליון ורבע עצות מאחרים. יותר מדי טבחים יקלקלו את המרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כמה שזה נכון...כשאנחנו הולכים לעזריאלי אז אם אנחנו מחליטים לנסות להתחיל עם בנות..אז תמיד חבר אחד שהיה באומנות הפיתוי מתחיל להביא מלא עצות שרק מורידות את הביטחון ומבלבלות...let me do that my way!....רק צריך קצת יותר ביצים חח..אפשר לשתות משהו קטן לפני זה ירים את הבטחון קצת חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמצע כיתה ט' העיברו אותי כיתה..אז התחברנו והפכנו להיות ידידים טובים והיתי דלוק לה על התחתתתת

באמצע י' היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי אז הפכנו לחברים

עכשיו אני כבר באמצע יא' ואנחנו עדיין ביחד...החודש 9 חודשים בייחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חברה שלי הכרתי בכיתה י', היינו ב-2 כיתות נפרדות אבל היו לנו חברים משותפים

בכיתה י"א התחלנו להסתובב עם החבר'ה, וכשהיינו מתקפלים תמיד הייתי מלווה אותה הביתה (אותה הדרך)..אחרי כמה זמן תמיד אחרי היציאות הייתי יושב איתה בחצר והיינו חופרים עד השעות הקטנות של הלילה.. עד שיום אחד נישקתי אותה (זה היה בחופש הגדול של י"א). מאז הספקנו להיות חברים, להיפרד (בצורה נחמדה מאוד) ואז לחזור להיות חברים שוב.

היה לנו שנה בתחילת נובמבר :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברה הראשונה שלי כנראה יקראו SDR 7.07, חברה משובחת מתוצרת סוני, היא תכלול מעבד 27 טרה-הרץ של 4 פטה בייט ומחולל קרצייתיות מיוחד שפותח בישראל, שפועל ב 520 קרצ"צ לדקה.

שלא תיהיו לוהטים מידי ותשכחו אמצעי הגנה, משהו סטייל קח"ז (קונדום חנקי נוזלי). חחחח יאללה לנושא....

תקשיב הכי הכי הכי פשוט זה לזרוק את עצמיך עליה (לא במובן הפיזי) ולתת לה איזה מילה מטומטמת שתפתח שיחה, משהו בסגנון "אחח מה הייתי עושה לך אם הייתי בני סלע" חחח סתם אל תקשיב לי אבל קח משהו בסגנון, והכי חשוב זה שאף פעם אל תצא במחשבה של "אני יוצא לעזריאלי להתחיל עם בנות" צא קודם כל לבלות ולעשות צחוקים, הבנות באות אחרי זה ואז אתה כבר משוחרר בסבבה שלך מדבר איתה חופשי שוכח שהכרת אותה לפני 10 דקות. ותזכור קודם להינות אחר כך להתחיל עם בנות, וזה גם הולך ביחד אז זה לא כזה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...