המלצה על תוכנת איחוי.... - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על תוכנת איחוי....

SpLiNtEr

Recommended Posts

זה באמת מתחיל לעייף אותי...

בשורה התחתונה, עלות (לא בהכרח כספית) כנגד תועלת של התוכנות האלה, פשוט לא שווה התקנה של תוכנה נוספת על המחשב.

הורדה+התקנה+ריסטרט למחשב+Service ברקע, אלו הן רק חלק הפעולות המיותרות שעשית. כשהתוצאה הסופית (מהירות עבודת המחשב) לא שונה כל כך.

במקום פעולה אחת של כיוון ה-Schedule ב- ל-Defrag של פעם בשבועיים-שלושה בשעה שאתה בדרך כלל לא ליד המחשב.

ולא, זה לא תוקע אותך בעבודה מול המחשב ולא עושה בעיות וגם לא טוחן לך את ה-HD בפעולות מיותרות שלא לצורך (בלאי מכאני כנראה לא מדבר אליך יותר מידי), רק בשביל לעשות קצת רעש וצילצולים.

ולא, אני לא מרגיש עומס מהתוכנות האלה, כי אני לא משתמש בהן.

אז כנראה שבמקרה שלי ה-Placebo לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שחיקה של ההרד דיסק - לא מאמין שזה מקצר את חיי ההרד דיסק ברמה שזה צריך לעניין מישהו.

תחשוב שוב... זמן האיחוי זה הזמן שהדיסק הקשיח הכי מתאמץ, והתוכנות החיצוניות האלו מורידות לו מהחיים, איחוי הדיסק הקשיח על בסיס יומי (ובמקרה של התוכנות האלו כמה פעמים ביום) פשוט אונס אתו.

זה שלא היה לך מקום פנוי זה כבר בעיה שלך, אני מדבר על זה שבפועל אין לך שום תוצאה חיובית שמצדיקה את התוכנות החיצוניות (ואם כן התוצאה כל כך זניחה שאתה לא מרגיש).

בקיצור עוד שטויות שאנשים ישלמו עליו כסף וזה שהורדת לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל ההיגיון שלי אומר לי שאיחוי כמה שיותר אינטנסיבי מקל על הדיסק. במקום שההרד שלך יטחון את אותם 50 קבצים מפוזרים-לא-ביעילות שנוספו ביממה האחרונה במשך השבוע הקרוב עשרות פעמים (נניח קובצי שהוספת לפלייליסט), הדיפרגר מאחה כל אחד מהקבצים הללו פעם אחת כך שאחוז גבוה מהם יקפיץ את ההרד דיסק עשרות אחוזים פחות בסך-הכל.

לגבי הטחינה של הדיסק (נשמע טעים ;D ) - לפחות ב-DK שמתי לב שהוא מאוד מתאמץ שלא לאמץ את ההרד דיסק יותר מדי, כנראה כדי שלא יתחמם יותר מדי או משהו כזה. הוא עושה את עבודתו טיפין טיפין, גם כשיש הרבה מה לאחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...