תפסו את בני סלע בנהריה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפסו את בני סלע בנהריה

stone cold

Recommended Posts

השוטרים מחזיקים אותו בכח בזמן שהוא יושב באולם ומחכה שהמשפט יתחיל. מה זה משנה? יודע מה, לבני סלע מגיע שישפילו אותו באופן פומבי בפני כל המדינה - למען יראו וייראו.

לא מגיע להם קרדיט מעבר לעובדה שהם ביצעו את מה שהם היו אמורים לעשות.

אני חושב שאתה האחרון שיש לו זכות למתוח ביקורת כלשהי על זרועות הבטחון בישראל, אז למרות שאתה זורק זין על החוק ויורק בפנים של כל מי שעושה את העבודה שאתה לא רוצה לעשות כי "יש לך דברים יותר חשובים בחיים", המינימום שאתה יכול לעשות זה לפרגן. אבל כנראה שגם זה יותר מדי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה דומה לאלוף העולם בסתימת חורים בקיר. אבל הקיר עם החורים זה הקיר שהוא בנה.

כלומר כל הכבוד על ההישג, אבל בחייאת, זאת אחת הפאשלות היותר גדולות שהיו למשטרה בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרדיט ? איזה קרדיט ?

הוא נתפס רק בגלל המשפחה שלו , הוא בא אליהם עם זר של פרחים..והם התקשרו למשטרה ,

ובעקבות זה הקימו מחסומים בדרך , ובעזרת החיילת ועוד אזרחים שראו אותו הבינו באיזה הוא נוהג ותפסו אותו.

אבל בעקרון , תפסו את בני סלע ב2 הפעמים , הפעם הראשונה בזמן מעשי האונס , וגם הפעם

בגלל שהוא רצה שיתפסו אותו !

בפעם הקודמת שנה המשטרה חיפשה אותו והוא כל פעם החליף דירות ונע ונד , ובסוף נמאס לו ובאיזההו מקום הוא הפסיק לברוח

וגם עכשיו הוא בא למשפחתו עם פרחים , והוא כנראה ידע שהוא יתפס , כנראה יש לו רגש..

ואסור לשוטרים להכריח בן אדם להצטלם בכח ,

וגם לא להכות אסיר כפות ,

על זה מגיע להם להענש ולא לחגוג ,

צוחק מי שצוחק אחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהוא רצה שיתפסו אותו !

בפעם הקודמת שנה המשטרה חיפשה אותו והוא כל פעם החליף דירות ונע ונד , ובסוף נמאס לו ובאיזההו מקום הוא הפסיק לברוח

וגם עכשיו הוא בא למשפחתו עם פרחים , והוא כנראה ידע שהוא יתפס , כנראה יש לו רגש..

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים כאלה אני שואל את עצמי מה מותר למשטרה לעשות בלי שאגודת הבכיינים הישראלית תקפוץ בכל פעם

"איך נתתם לו לברוח??" "למה לכדתם אותו בצורה כל-כך משפילה??" בחיאת תוציאו את המקל מהתחת - נמאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום נסיבות מקלות.

היה היום דיון באיזה ועדה על בני סלע, כולם אמרו כמה הוא מסכן וכו'.

לעזאזל! רק לתירוש היה את האומץ להגיד שמדובר באנס fucking סדרתי!!!

אנשים, עשיתם מהאיש הזה סוג של גיבור שהדבר הראשון שצריך לעשות זה לחתוך לו את כל העסק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן ההתנהגות של המשטרה והתקשורת מעורר גועל נפש, תת רמה כמו המשטרה הפלסטינאית , אוסף של גורילות עם דפ"ר וקב"א של ציפור

קרוב לוודאי תוצאה של השחתה רבת שנים ומתמשכת של מרכז הליכוד וצחי הנגבי שהיה ממונה של המשטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמרתיח אותי בתמונות השוטרים עם סלע זה לא כמה ש"מתעללים" בו, הוא חיה ולא בן אדם ומבחינתי אפשר לחבוט בו 24/7 עם מגרפה על הראש, מה שמרתיח אותי זה כמה שהמשטרה מבושמת מעצמה למרות שמדובר בכישלון חמור שלה מהתחלה ועד הסוף, כל החיפוש עצמו היה פשוט נוראי.. כן בוא נזניק עשרות מסוקים בעלויות עתק רק בשביל "לתת תחושת ביטחון"... הרי מסוק יכול לזהות שמדובר בבני סלע רק אם הוא היה מחזיק שלט ענק שכתוב עליו "שמי בני סלע ואני אנס! ומה שמך?" -_-, עובדה הרי שאפילו שתפסו אותו עד שהוא הגיע לתחנה לא היו בטוחים שזה הוא..

שור זועם(RK) - הגדרת זאת היטב, זה כמו להתגאות שאתה אלוף בסתימת חורים בקיר שלהם אתה בעצמך גרמת, ממש יופי...

עוד מה שמעצבן אותי זה שבני סלע הפך עכשיו ל"קמע" של המשטרה... בדומה לתפיסתו של סדאם חוסיין בעיראק ע"י ארה"ב... המצב שם לא השתפר ולא במאום לאחר שהוא נתפס אבל האמריקאים הציגו את זה כאילו המלחמה אוטוטו נגמרת והם יוצאים בניצחון מזהיר.

אותו דבר עם בני סלע, ואוו תפסנו את בני סלע! יש לנו את המשטרה הטובה בעולם! אין פשע בישראל תודות לגברים בכחול שלכם! -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...