אז מה הקרב הכי אפי שלכם בMedieval 2:Total War? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה הקרב הכי אפי שלכם בMedieval 2:Total War?

dante123

Recommended Posts

היי חברה

התחלתי לשחק במשחק אחרי שהעברתי כמה מאות שעות על Rome (אחח, איזה משחק) וחשבתי על ת'רד של קרבות ממש גדולים שהשתתפתם בהם (וגם ניצחתם :P). אם אפשר print screen. רק מקווה שיש הרבה אנשים שמשחקים פה ;)

אז אני אתחיל: הם עשו לי מצור (מיצרו?) על הטירה, בטירה היה 400~ איש. להם היה קו מלא (1000+) הבאתי תגבורת של 200 איש ותקפתי אותם ישירות, משום שלא היתה לי טירת אבן אפילו (טירה שלא הספקתי לפתח אותה, רק חומת עץ מסכנה). ידעתי שאם הם יתקיפו את הטירה שלי עם אייל ניגוח לא יהיה לי סיכוי (בקרב הקודם הייתי 400 על 300 והם קרעו לי את התחת עם אייל ניגוח (לא בצורה הזאת ;D)). התחלתי את הקרב, וראיתי שאני שולט רק על 300 חיילים והAI שולט על ה415 האחרים (אינטלגנציה-AI<נעל). הAI והאויבים נעמדו בשורה ישרה, הקשתים ירו חצים לכל צד, ואז, בלי שום התראה, הAI (שלי) החליט לעשות קמיקזה on their asses!. אז הפרשים של האויב התנגשו בחיילים הרגילים שלי, וזה היה מצב של 50-50. בכל המקרה הזה אני חיכיתי בצד וחיכיתי להזדמנות פריצה. ואז ראיתי אותה. האויב שלח את כל הפרשים שלו לעבר החיילים עם הAI שלי, אז שלחתי שני גדודים של חיילים רגילים למאחורי הפרשים, ולפרשים לא היה איפה לברוח ;)

אבל אז החיילים הרגילים של האויב החליטו להפתיע אותי ושלחו גם הם כמה פלוגות של חיילים רגילים למאחורי החיילים שלי. אבל מה שהם לא ידעו זה שלי נשארו כמה סוסים בקנה. אז שלחתי סוסים לצד הנגדי של החיילים הרגילים, ובוא נגיד שכבר לא נשארו להם חיילים רגילים ;D

אז חשבתי שניצחתי. מסתבר שלא. הטמבלים האלו עדיין סדרו חמישה (!) פלוגות של חיילים רגילים (spear militia) בשורה.

אז חשבתי לעצמי- מה עשיתי מקודם?את שיטת ה''סנדוויץ'' (שיטה שהשתמשתי בה גם בRome),שבה פלוגה אחת נכנסת בשניה, פלוגה אחרת נכנסת בה מאחורה, והלאה (האדם האחרון שעומד). אז הלכתי עם הspear militia (נשארו לי שתי פלוגות) לעבר הפלוגה שלהם, ואז פשוט עשיתי charge עם הסוסים מאחורה, ותוך לא פחות (!) משלוש שניות, 60 spearman כבר הרימו דגל לבן ;D ככה עם ארבעת הפלוגות האחרות, פשוט לתת להם עיסוק ואז להפתיע אותם. אח''כ זה היה שינויים קוסמטיים (קשתים שלהם עם סוסים שלי, נו).

מי ידע שהצרפתים יכולים לנצח? :smile1:

קיצר, קרב מעולה לחלוטין, במיוחד כי התחלתי אותו עם..300 איש נגד 1000 ובשטח פתוח.אחלה טבח והכל :P

אז מה איתכם?

*אני משחק על Medium

**תראו כמה אנשים נשארו\נהרגו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך איזה משחק גאוני אני משחק כבר שבועים והוא לא נמאס לא רוצה לבאס אותך אבל הקרב שלך לא

נראה מרשים במיוחד סימתי קרבות עם 2000 הרוגים לאויב תעלה את ה unit ל large ואז תרגיש מה זה קרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור, אני משחק כולה יומיים ;D

וזה לא הקטע של כמה הרגת, כי אם זה יהיה 4000X2000 אז ברור שתגיד שהרגת הרבה.

הקטע הוא הטקטיקות והיחס של הרוגים\נהרגים.

חוץ מזה, אני לא רואה סיבה להתחמש הרבה זמן בהתחלה, אני מעדיף לכבוש את השטחים הקרובים אליי, כי אז תרוויח הרבה כסף מההתחלה ותוכל לקנות גדול יותר (מה גם שלא מתקיפים אותי הרבה גם במדיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לקוסטום בטל ועשיתי את הקרב הכי גדול שיכולתי בין שתי צבעות וזה היסתדר די טוב (4500 איש)

השאלה היא העם במהלך הקמפינג אני אתקל בצבעות של שלוש בו זמנית או בקרבות של יותר מ 4500 איש

ועם HUGE באמת עדיף על NORMAL או LARGE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טוב כמו, אבל מאוד מתקרב (שומר את התכונות של ROME ומוסיף קצת, לא בטוח שלטובה).

חוץ מזה, ROME היה עשוי בצורה מדהימה, קשה לשחזר את זה.

על מה אתה מדבר טיפש המשחק הזה הרבה יותר טוב מ rtw בכל המובנים גרפיקה תוספות של כמרים אינקויזיטורים

אפיפיור מסעות צלב וכו במה בדיוק rtw היה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, מה אתה נלחץ

אגב, אם המשחק כל כך יותר טוב מRTW ותוספת הדת היא כל כך טובה, אז למה האפיפיור רוצה שאני אפסיק להתקיף עם כשהעם הזה עושה מצור על עיר שלי?::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...