איך אני מתקין מערכת הפעלה על דיסק קשיח SATA? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מתקין מערכת הפעלה על דיסק קשיח SATA?

hd500

Recommended Posts

שלום, הזמנתי וקיבלתי את המחשב.

e6300 1.86ghz

512mb טווינמוס(כפול כזה)

דיסק קשיח 160GB של ווסטרן דיגטל סאטה 2

כרטיס מסך GS7900

לוח אם ConRoeXfire-eSATA II

והשאר

בקיצור, עכשיו אני יודע מראש שמתי שאני אפעיל את המחשב וגם אם אני אראה את הארדיסק בביוס, אני לא אוכל להתקין , משום שצריך להעתסק עם הפלופי ולהכניס דיסקט כלשהו שמגיע בשביל שיזהה את זה במסך ההוא שמתקינים את הווינדוס וכו'

כאילו מה בידיוק אני צריך לעשות? לחבר איזה פלופי להכניס דיסקט כלשהו שאני מקבל עם הלוח או משהו כזה? ואז להגדיר בביוס שהדיסקט(פלופי) יעלה ראשון, יהיה בתוכו ואז לכתוב איזשהי פקודה במסך השחור של הדוס הזה? אם כן איזה פקודה? מי מו מה ?

אז איך אני עושה את זה? אפשר הסבר?

ואם לא קשור לפה, אז אנא העבירו לפורום המתאים, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לדאוג בכלל: בלוחות החדשים הבקר מדמה מצב IDE ולכן אין צורך להתקין שום דרייבר ל-SATA בזמן ההתקנה.

אם בכל זאת ההרדיסק שלך לא מזוהה בהתקנה - פשוט תיכנס לביוס ותבטל את אופציית ה-RAID - ואז זה אמור לעבוד.

התקנה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לדאוג בכלל: בלוחות החדשים הבקר מדמה מצב IDE ולכן אין צורך להתקין שום דרייבר ל-SATA בזמן ההתקנה.

אם בכל זאת ההרדיסק שלך לא מזוהה בהתקנה - פשוט תיכנס לביוס ותבטל את אופציית ה-RAID - ואז זה אמור לעבוד.

התקנה נעימה.

תודה רבה.

אז בסוף באמת זה לא היווה בעיה, ישר זיהה.

רגע, ובמידה ואני מחבר הארדיסק סאטה ללוח ישן שלא רואים אותו במסך הכחול של ההתקנת ווינדוס?

מה אז אני צריך לעשות?

משהו עם דיסקט לא?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להכין דיסקט מראש מאתר של הלוח אם הדריוורים לרייד וסאטה(ויש כמובן התחכמויות בשביל לא לעשות זאת).

מה הכוונה "ויש כמובן התחכמויות בשביל לא לעשות את זה" ?

לא רוצה שום רייד ושום בטיח

רוצה שיראו את הכונן ויאללה להתחיל להתקין תמערכת הפעלה

איך אני בידיוק עושה את זה אם אילו פקודות במידה ואני רוצה להתקין מערכת הפעלה על דיסק קשיח של סאטה1/2 על ישן שלא מזהה את זה אוטמטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוריד ל-SATA מהאתר של יצרנית לוח האם - מעביר אותם לפלופי - ובזמן שמתחילה ההתקנה לוחץ F6 ומכניס את הפלופי (ההתקנה תיידע אותך מתי).

אתה מתכוון מתי שאני מכניס את הדיסק של הווינדוס והוא מתחיל להריץ את המסך הכחול הזה עם כל הקבצים למטה כזה במהירות ?

אז תוך כדי ללחוץ F6, (מתי שהיא תיידע אותי), ואז מה בידיוק? זהו? הכל לבד? לא צריך לכתוב איזשהי פקודה או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...