הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש) - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש)

B.D.B

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שעה וחצי אקשן טהור אולי במקרה שלכם, אבל כל אחד יצא עם חשבון של 300 שקל.

בכל מקרה, לנו באו ואמרו לצאת אחרי חצי שעה של משחק, בליק שר לזה בכלל, ה"זירה" קטנה מעצבנת ואל מאורגנת טוב...

אני חושב שהייתם בזירה הקטנה. מחדר התלבושות, יצאתם מצד ימין או שמאל של הדלפק? הייתם עם האוטובוס והאוהל וכל זה?

ד"א, אני הייתי בין אלו שהוציאו הכי הרבה, 150 ש"ח. אין מישהו שיצא לו יותר מ175 ש"ח.

כן, בזירה עם האטוטבוס, התעלה והביתן הזה...

יצא לך 150 שקל? באיזה קצב ירית כדורים? אחד לשעה? ::) ולפי חשבון מהיר קנית משהו בסביבות ה80-70 כדורים, אינ לא רוא הלמה כל מי שבא למפגש צריך להוציא סכום כזה.."רק 150", עדיף לערוך את המפגש בסגנון הרגיל- דיבורים, אוכל, צחוקים והבייתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה נושא הדיון בעיקרו מדבר על סיפורים מהמפגש.

איך הגעתם מזה לפיינטבול ולכינויי חיבה אין לי מושג.

כן, כן, גם אתם, מודרים (חלקכם). :bash:

ובכן, שימו לב להודעותיכם לפני שאתם לועגים לספאמרים.

no offence.

ואפשר לפתוח דיון חדש על הפיינטבול וכל הבבל"ת הזה, במקום להרוס את הדיון הזה.

ובחזרה לנושא (כמו שאומר אסף מיודענו):

חבל לי על עצמי שהחמצתי את המפגש (לימודים),אבל אני רואה שעשיתם חיים גם בלעדיי, אולי בפעם הבאה...

;)

:bash: :bash: :bash:

סיפורים מהמפגש !

נ.ב ! אין שלי ושל מייבריק !

חמור מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעה וחצי אקשן טהור אולי במקרה שלכם, אבל כל אחד יצא עם חשבון של 300 שקל.

בכל מקרה, לנו באו ואמרו לצאת אחרי חצי שעה של משחק, בליק שר לזה בכלל, ה"זירה" קטנה מעצבנת ואל מאורגנת טוב...

אני חושב שהייתם בזירה הקטנה. מחדר התלבושות, יצאתם מצד ימין או שמאל של הדלפק? הייתם עם האוטובוס והאוהל וכל זה?

ד"א, אני הייתי בין אלו שהוציאו הכי הרבה, 150 ש"ח. אין מישהו שיצא לו יותר מ175 ש"ח.

כן, בזירה עם האטוטבוס, התעלה והביתן הזה...

יצא לך 150 שקל? באיזה קצב ירית כדורים? אחד לשעה? ::) ולפי חשבון מהיר קנית משהו בסביבות ה80-70 כדורים, אינ לא רוא הלמה כל מי שבא למפגש צריך להוציא סכום כזה.."רק 150", עדיף לערוך את המפגש בסגנון הרגיל- דיבורים, אוכל, צחוקים והבייתה...

אני לא ממש מסכים איתך

אני, ואני בטוח עוד אנשים כאן בפורום גרים רחוק מאוד מעזריאלי

אז אם אנחנו כבר טורחים לבוא עד לשם, אנחנו כבר מוכנים "להשקיע" 150 ש"ח בדבר שלא עושים אותו כל יום (אני לא עשיתי אותו בכלל...)

מה גם שזה לא סותר שום דבר שאפשר לעשות בעזריאלי (דיבורים, אוכל, צחוקים..)

ומעל לכל:זה כיף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

150 זה המון המון כסף.

70-80 כדורים? המון. אני ב70 כדורים עושה משהו כמו 50 פגיעות. באמת שזה המון המון.

בעזריאלי זה יוצא 100-120 ש"ח.

אני השתמשתי משום מה ב160 כדור( פעמיים 50, 35*2=70+80 כניסה=150), ואיכשהו נגמרו לי ה60 כדורים על הסיבוב הראשון >:( למרות שאני בטוח שעשיתי רק 30, מקסימום 40 :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר, אתה לא מבין איך זה הולך..זה לא הולך לפי "כדור כדור", הכדורים האלה קטנים, קשה לפגוע איתם ונגמרים בקצב מהיר במיוחד.

שלא לציין על הגניבה, הם קונים 100 כאלה בחמישה שקלים גג ומוכרים ב1000% מהמחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין רוס"ר לבין רובה כדורי צבע הוא שעם רוס"ר באמת אפשר לפגוע במטרה, מכאן שניתן לחסוך המון תחמושת.

עשיתי פעם פיינטבול בחווה פרטית, שהכדורי צבע נורו על לחץ של גז (בלון קטן בתוך הכת) ומטווח של 60 מטר היו מאוד אפקטיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...