הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש) - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש)

B.D.B

Recommended Posts

הייתי באזור עזריאלי בסביבות שש אבל הייתי כ"כ עייף ובטח בכל מקרה לא היה שם כבר אף אחד (חושך וקר...)

חמוד שלי, אני ועוד אנשים היינו שם עד 20:30 ואני הייתי גם בחוץ עד 9 (אוטובוס :P ).

אני לא חמוד של אף אחד, ואם הייתי יודע את זה, הייתי מגיע :(

מתי המפגש השישי? :)

כפרה/ממוש/ממי/דובשן זה בסדר? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שעה וחצי אקשן טהור אולי במקרה שלכם, אבל כל אחד יצא עם חשבון של 300 שקל.

בכל מקרה, לנו באו ואמרו לצאת אחרי חצי שעה של משחק, בליק שר לזה בכלל, ה"זירה" קטנה מעצבנת ואל מאורגנת טוב...

אני חושב שהייתם בזירה הקטנה. מחדר התלבושות, יצאתם מצד ימין או שמאל של הדלפק? הייתם עם האוטובוס והאוהל וכל זה?

ד"א, אני הייתי בין אלו שהוציאו הכי הרבה, 150 ש"ח. אין מישהו שיצא לו יותר מ175 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי באזור עזריאלי בסביבות שש אבל הייתי כ"כ עייף ובטח בכל מקרה לא היה שם כבר אף אחד (חושך וקר...)

חמוד שלי, אני ועוד אנשים היינו שם עד 20:30 ואני הייתי גם בחוץ עד 9 (אוטובוס :P ).

אני לא חמוד של אף אחד, ואם הייתי יודע את זה, הייתי מגיע :(

מתי המפגש השישי? :)

הייתי נובח עליך אם היית לידי... באמת :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שהוא לא רוצה שיקראו לו ככה , אז דיי

זה היה בצחוק כאילו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה נושא הדיון בעיקרו מדבר על סיפורים מהמפגש.

איך הגעתם מזה לפיינטבול ולכינויי חיבה אין לי מושג.

כן, כן, גם אתם, מודרים (חלקכם). :bash:

ובכן, שימו לב להודעותיכם לפני שאתם לועגים לספאמרים.

no offence.

ואפשר לפתוח דיון חדש על הפיינטבול וכל הבבל"ת הזה, במקום להרוס את הדיון הזה.

ובחזרה לנושא (כמו שאומר אסף מיודענו):

חבל לי על עצמי שהחמצתי את המפגש (לימודים),אבל אני רואה שעשיתם חיים גם בלעדיי, אולי בפעם הבאה...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה , מישהו באמת בירר מה זה הפורום "שבט" שהיה איתנו,

היה דווקא איזה קטע איתם באזור הערב , לא כולם שמו לב , אבל עידן (DNA) דיבר איתם והם שאלו גם מאיזה פורום אנחנו - אז הוא ענה להם. פיתאום מישהו מהפורום שבט הזה אמר "HWZONE אני מכיר את האתר הזה - אנחנו מארחים אותו - אני מישראסרב" ואז עידן צעק "חברה יש פה מישהו מישראסרב (והיתכוון שיאללה נעלה עליו)" תוך שתי שניות הוא רץ וברח מהקניון - זה היה מצחיק ... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה דווקא איזה קטע איתם באזור הערב , לא כולם שמו לב , אבל עידן (DNA) דיבר איתם והם שאלו גם מאיזה פורום אנחנו - אז הוא ענה להם. פיתאום מישהו מהפורום שבט הזה אמר "HWZONE אני מכיר את האתר הזה - אנחנו מארחים אותו - אני מישראסרב" ואז עידן צעק "חברה יש פה מישהו מישראסרב (והיתכוון שיאללה נעלה עליו)" תוך שתי שניות הוא רץ וברח מהקניון - זה היה מצחיק ... :lol:

;D

מכות ! :asthanos:

קטע טוב !!!! :lol: :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

קטע אדיר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה. זה מסביר למה אחרי זה כשחיפשתי אותו מלמעלה מעל המקדונלדס הוא פתאום לא היה שם. יאללה בואו נרכיב קלסתרון

and let's catch the gringo!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הבאה בחיפה הקדושה ? :lol: :lol: :saint: :saint:

סתם... רק שתזכרו שבגלל ההערה שלי התקיים כל המפגש הזה.

בכל מקרה אם יהיה גדול בפסח אני אבוא (רק עכשיו הסתכלתי וראיתי שלנסוע ברכבת לא עולה כל כך הרבה) ופיינטבול נשמע כיף אבל קבוצה כזאת גדולה שלא מכירה אחד את השני טוב לא תמצה את הפוטנציאל. עדיף בדיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...