הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש)

B.D.B

Recommended Posts

חכו שתראו את התמונות "טבע".. שהם צלמו ל-Ipods... :-X

אני רק אומר שהם זוג , :-* . Fegs..

נ.ב חבר'ה, נהנתי מאוד לראות את כולכם..

היה איכותי ביותר, ואני שמח שנחסך מאיתנו עשקנים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"טוב שאתה לא מגזים !

מגבר זה דבר אחד ונגן פשוט ומושתן שזה בסך הכל דיסק קשיח ותוכנה זה משהו אחר !

במגבר השקעתי 4000 שח בנגן אני לא ישקיע 2500 . "

כאן מגיעה הטעות הנוראית, אנשים לא שמים לב להבדל בין נתונים טכנים של חומרה לנגן מוזיקה שיש לו איכות , איכות בניית מוצר , וממשק "שימושיות" , אתה בא מתחום החומרה - וגם אצלך דברים דומים - אני יכול להגיד שעדיף להוציא חצי מחיר על לוח אם גיגהבייט מאשר (זה כולה לוח מושתן עם ציפים וחיבורים :) שלא לדבר על זה ששני הלוחות עושים בערך אותו הדבר) ואני יכול גם להגיד שה"שאטל" זה מארז קטן ומושתן ומארז רגיל עדיף כי עולה הרבה הרבה פחות - אם אומר משפטים אלא ישר תקפוץ אלי ותוכיח את טעותי - אז אנא - כבד דברים שאנשים אחרים אומרים - אולי אתה לא רואה את זה מהזווית הנכונה - ואני בטוח שאתה לא - כי אתה לא מנסה וזה לא מעניין אותך , ונגן זה לא הארד דיסק ותוכנה (איי פעם לקחת בחשבון על האייכויות השונות ונקיון הקוד של המעבדים שבכל נגן כזה או על איכות המגבר שיושב בהם או גודל ההארדיסק וגודל המסך או סוג הממשק - תקרא פעם סקירה מקצועית של מינידיסק ותבין שאלה הדברים עליהם מדברים)

אז אנא שוב - הראה יותר כבוד - בהחלט לא הפגנת יותר מדי ידע ("ונגן פשוט ומושתן שזה בסך הכל דיסק קשיח ותוכנה " )

בכל הנוגע לנתונים טכניים ודיון ספציפי בחומרות האודיו שבאייפוד - נפתח תרד בפורום אודיו , אבל בכל מה שקשור לאייפודים במפגש - התרד הנוכחי זה בהחלט המקום :)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=17;action=display;threadid=24362

עידכון - נראה שאנחנו חייבים הסבר לגבי "התמונות טבע" 8) , אז כנסו לאתר הבא :http://www.ipodlounge.com/

שם יש גלריה ע.נ.ק.י.ת של צילומי אייפוד בנוף עולמי - זו מן מסורת שממש צברה תאוצה (הנגן הזה ממש פופולרי ברחבי העולם) ויש לה כללים וסגנון לפיהם עבדנו , מי שמבין קצת בצילום יודע שהשעה לא היתה משהו מבחינת תאורה , אבל לא נורא נראה בקרוב איך יצא. ומי שעוד לא הבין - תהיה בקרוב סקירה.

ולא - אנחנו לא FEGS ואנחנו מעריצים בנות יותר מאשר את האייפודים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טוב שאתה לא מגזים !

מגבר זה דבר אחד ונגן פשוט ומושתן שזה בסך הכל דיסק קשיח ותוכנה זה משהו אחר !

במגבר השקעתי 4000 שח בנגן אני לא ישקיע 2500 . "

כאן מגיעה הטעות הנוראית, אנשים לא שמים לב להבדל בין נתונים טכנים של חומרה לנגן מוזיקה שיש לו איכות , איכות בניית מוצר , וממשק "שימושיות" , אתה בא מתחום החומרה - וגם אצלך דברים דומים - אני יכול להגיד שעדיף להוציא חצי מחיר על לוח אם גיגהבייט מאשר (זה כולה לוח מושתן עם ציפים וחיבורים :) שלא לדבר על זה ששני הלוחות עושים בערך אותו הדבר) ואני יכול גם להגיד שה"שאטל" זה מארז קטן ומושתן ומארז רגיל עדיף כי עולה הרבה הרבה פחות - אם אומר משפטים אלא ישר תקפוץ אלי ותוכיח את טעותי - אז אנא - כבד דברים שאנשים אחרים אומרים - אולי אתה לא רואה את זה מהזווית הנכונה - ואני בטוח שאתה לא - כי אתה לא מנסה וזה לא מעניין אותך , ונגן זה לא הארד דיסק ותוכנה (איי פעם לקחת בחשבון על האייכויות השונות ונקיון הקוד של המעבדים שבכל נגן כזה או על איכות המגבר שיושב בהם או גודל ההארדיסק וגודל המסך או סוג הממשק - תקרא פעם סקירה מקצועית של מינידיסק ותבין שאלה הדברים עליהם מדברים)

אז אנא שוב - הראה יותר כבוד - בהחלט לא הפגנת יותר מדי ידע ("ונגן פשוט ומושתן שזה בסך הכל דיסק קשיח ותוכנה " )

אבל בכל הנוגע לנתונים טכניים ודיון ספציפי בחומרות האודיו שבאייפוד - אפתח תרד בפורום אודיו , בכל מה שהייה קשור לאייפוד והמפגש - זה בהחלט המקום :)

למרות שזה הכי אוף טופיק שיש, יפה אמרת... מפיסטו, באמת זלזלת וחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אתה מערב שימחה בשימחה , אין קשר בין לוח (שאצלי מחזיק באס 185 וגיגה בייט לא היה מצליח לעשות את זה! ) לבין נגן MP3

וגם מיני דיסק זה סיפור שונה !

עצם ההכללה שלך מראה על חוסר הבנה (ללא כוונה להעליב) .

אם אתה רוצה הסבר מקיף למה את כל כך טועה ,תבחר פורום מתאים ופתח בו דיון .

בחזרה לנושא - היה ממש כיף אפילו נחמד שיניב (SEVEN) הגיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני ביליתי 8 שעות באיזה אולם צפוף באוניברסיטה העיברית, על כסא מפלסטיק, עונה על שאלות בפיזיקה שאין לי מושג בהן :D

אגב, קר בירושליים.

אגב, יש שני מתחמים של האוניברסיטה העברית בירושליים בשני צדדים שונים של העיר.

אגב, ברור שהגעתי למתחם הלא נכון ואיחרתי בשעה...

סה"כ היה כיף לא נורמלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עידכון קטן כדי לשמור על כבודי,

מפיסטו רשם:

"עצם ההכללה שלך מראה על חוסר הבנה (ללא כוונה להעליב) "

(רשמתי את זה גם בתרד שפתחתי -) התכוונתי למה שאמרתי על הלוחות אם בציניות - וברור שלא הכללי את הלוחות :) וגם ברור שיש הבדלים בינהם. אז זה לא מראה על חוסר הבנה - המשפט פשוט נאמר בציניות להראות כאילו חוסר הבנה.. פשוט השוואה כללית של שני נגני אודיו זה כמו ההשוואה (הצינית והכללית) שאמרתי על לוחות האם - וכמו שזה לא נכון על לוחות האם (אפשר להכנס לעומק כמו שאמרת) אז זה לא נכון להשוות בצורה כזאת על נגנים שונים (אפשר להכנס לעומק - כמו שאני אומר :) ) .

אני יודע שזה לא קשור לפורום, אבל לדעתי מי שאמרו עליו "עצם ההכללה שלך מראה על חוסר הבנה " כי בכלל לא הבינו נכון מה שאמר - חייב להגן על כבודו :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני ביליתי 8 שעות באיזה אולם צפוף באוניברסיטה העיברית, על כסא מפלסטיק, עונה על שאלות בפיזיקה שאין לי מושג בהן :D

אגב, קר בירושליים.

אגב, יש שני מתחמים של האוניברסיטה העברית בירושליים בשני צדדים שונים של העיר.

אגב, ברור שהגעתי למתחם הלא נכון ואיחרתי בשעה...

סה"כ היה כיף לא נורמלי :P

תלפיות נכון? באמת כיף לא נורמאלי :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישבתי מול אורי ושתקתי ; אבל היה דיונים מעניינים מאוד. ד"א, עכשיו צץ לי רעיון: אפשר לחסוך את כל התלונות על הצבעים של האתר אם תיצרו מערכת שתיתן לכל יוזר לבחור את הצבעים שהוא רוצה. אולי זה יהיה קצת מסובך, אבל שווה.

זה דווקא אפשרי,

\ואם תחפש את הדיון שעומרי העלה כאשר העלנו את הפיצ'ר של ערכות הצביעם הוא הגיש מבנה לסקירפט אשר פתוח ליצירת צבעים משלכם, והא ביקש ממכם בשימחה שתשלחו ערכות פרטיות והוא ישמח להעלותן.

בבקשה בני,

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=8;action=display;threadid=13879;start=0

מקווה שזה יעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...