הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש)

B.D.B

Recommended Posts

:lol: BDB סחתיין על ההשקעה... ;D

IMAC דווקא היו למישה תכנונים למכות רק חבל שאתה הלכת כי היית הפרויקט העיקרי... ;D

בקיצור היה נחמד... ואגב אם כבר אז אני מצטרף לקהילת קטנטנות בתפוז! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני זזתי ב-6 ככה כי הייתי צריך לזוז, הפסדתי משהו מיוחד? (מכות?) ;D

כן! אם היית נשאר עוד קצת מישה היה מכה אותך :lol:

אפשר לחשוב איזה גנגסטר TheHunter ::), ת'אמת ממה שעשו אותו בפורום חשבתי כבר איזה אחד רמבו עם שרירים בכל הגוף ואיזה 3 מטר גובה...

אתה אפילו לא היסתכלת לי בעניים כשדיברת איתי, אז STFU.

עוד שנייה היית משתין במכנסיים שם נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

עוד שנייה, מישה, אתם שתיכם תהיו בבאן.

את הוויכוחים הילדותיים האלה תפתרו בפרטי(או שלא), בפורום זה לא המקום.

ומספיק להסיט נגד imac, ילד קטן עם פה גדול, תעזבו אותו בשקט עם איומי המכות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל מה שדברנו שם אז אתם מגיעים לפה ומתחילים לאיים במכות !

עוד הערה אחת על מכות לא משנה מי כותב אותה וכל התרד הזה יהיה מיותר וכך גם המפגש שהיה !

מישה - דיי !

IMAC - כנ"ל

כל המתסיסים -תתבישו לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? בוא לפה לאשדוד ואז נראה מי ישתין במכנסיים...

:lol: דווקא נראת לי ילד מה זה חמוד במפגש... בן כמה אתה שאתה מדבר ככה? 14? כבר בגיל כזה אתה יוצר קשרים עם המאפיה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג למה אתם מתלהבים מהנגנים המיותרים האלה , ב500 דולר אני קניתי 2 נגנים דומים

זה מזכיר לי כשהיתי קטן ניגשתי בחנות סטיראו למוכר ושאלתי אותו " מה ההבדל בין הרסיבר שעולה 1300(JVC) לרסיבר שעולה 6000 (נקמיצ'י) הרי שניהם מוציאים סאונד" ;D גם אני פעם לא הבנתי דברים מסוימים , ומן הסתם טעיתי בגדול....

לגבי הבחור שרושם באנגלית (אם הוא היה במפגש בטוח ראיתי אותו - אבל אני לא זוכר מי זה ) לגבי הדיסקים 8ס"מ:

Dont worry - i had 8 c"m player also and minidisk and rio and everything :nothing do the job right and can hold your entire music collection and make it portable and can be considered as a high quality music equipment ahm *archos* ahmm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

ילד קטן? למה בן כמה TheHunter ? גם הוא בן 14!!!

זאת באמת אזהרה אחרונה.

אל תאלץ אותי לנקוט באמצעים דרסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים אלה אני בקורס השלמה לשלב 10... בדרך כלל הוא מסתיים לפני 16:00, אבל היום החליטו להפתיע אותנו עם מבחן שהתחיל רק בארבע והסתיים בחמש ומשהו... הייתי באזור עזריאלי בסביבות שש אבל הייתי כ"כ עייף ובטח בכל מקרה לא היה שם כבר אף אחד (חושך וקר...), אז הלכתי הביתה. בפעם הבאה שנפגשים - או ביום שישי או בשעה נורמאלית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג למה אתם מתלהבים מהנגנים המיותרים האלה , ב500 דולר אני קניתי 2 נגנים דומים

זה מזכיר לי כשהיתי קטן ניגשתי בחנות סטיראו למוכר ושאלתי אותו " מה ההבדל בין הרסיבר שעולה 1300(JVC) לרסיבר שעולה 6000 (נקמיצ'י) הרי שניהם מוציאים סאונד" ;D גם אני פעם לא הבנתי דברים מסוימים , ומן הסתם טעיתי בגדול....

לגבי הבחור שרושם באנגלית (אם הוא היה במפגש בטוח ראיתי אותו - אבל אני לא זוכר מי זה ) לגבי הדיסקים 8ס"מ:

Dont worry - i had 8 c"m player also and minidisk and rio and everything :nothing do the job right and can hold your entire music collection and make it portable and can be considered as a high quality music equipment ahm *archos* ahmm

טוב שאתה לא מגזים !

מגבר זה דבר אחד ונגן פשוט ומושתן שזה בסך הכל דיסק קשיח ותוכנה זה משהו אחר !

במגבר השקעתי 4000 שח בנגן אני לא ישקיע 2500 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...