צריך עזרה בבחירת אוזניות חדשות - תקציב עד כ900ש"ח+- - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת אוזניות חדשות - תקציב עד כ900ש"ח+-

eART

Recommended Posts

שלום כולם,

יש בידי אוזניות Numark HF125, שכבר די ישנות ומרופטות.

אוזניות אלו שירתו אותי נאמנה תקופה די ארוכה, ועברו מספר תיקונים עד כה, ובזמן האחרון ניתן לישמוע כי הן גוססות לאיטן.

מלבד העובדה שאוזניות אלו כבר ישנות, הם כבר לא מספקות את הצרכים שלי, שכמובן השתנו מאז גיל 13 (משחקי מחשב, מוזיקה וכו').

אז החלטתי שהגיע הזמן להשתדרג, ואמרתי לעצמי "בוא בינתיים נלך על הציוד ההקפי".

כבר קניתי מסך (את מי שמעניין אותו גם לדעת איזה, אז L1970HR), והגעתי לאוזניות.

עכשיו, הצרכים העיקריים שלי כמו שכבר אמרתי הם מוזיקה (Rock - Heavy Metal ומה שביניהם) ומשחקים (הרי מהו משחק בלי כל הסאונד שמסביבו? סתם הרבה תמונות שמשתנות בקצב מהיר לפי בחירתך P= ).

אז כמו שציינתי בכותרת, גג התקציב שלי הוא 900 ש"ח +-, אני מניח שסכום זה יוכל לקנות לי מכובדות מספיק, זאת בתקווה שהסכום יגוייס בקרוב.

אבל יש לשים לב: אין לי מגבר כרגע, אולי בעתיד.

בנוסף, אין לי מושג מה הוא כרטיס הקול שלי ומפני שאיני מבין גדול, איני יכול לזהות אותו בDevice Manager ואיני יודע אם הוא מובנה או לא.

אני לא יודע ב100% אם אני אוכל לקנות את האוזניות דרך האינטרנט, סביר להניח שאני אבקש טובה מקרובי משפחה בנוגע לעניין, לכם אם גם יש חנות באיזור נתניה שמוכרת ציוד מוזיקה יהיה נחמד לדעת.

תודה מראש, אייל. (Next)

נ.ב. - כל הנושא הזה של וסאונד דווקא מתחיל לעניין אותי, אולי יש למישהו איזה "מדריך" מונחים בסיסיים וכו', אשמח לדעת. (לא מצאתי משהו בסטיקי בנושא ו/או כרטיסי קול) אשמח לקבל קישור כלשהו (מפני שאני עצלן מידי לבצע חיפוש, אז אם כבר פתחתי נושא נקפוץ על ההזדמנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אייל,

דבר ראשון, אני לא מבין למה אתה פותח דיון בפורום, כשיש לך אפשרות לקבל את כל הייעוץ הזה בשיחת טלפון אחת :)

דבר שני, 900 שקל זה תקציב הרבה מעבר למכובד.

דבר שלישי, יש לך הרבה אפשרויות, אני אנסה לסדר לך כמה מהם להאזנה בעתיד הקרוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...