האם הספק הזה יספיק למערכת הנוכחית+החלפה עתידית ל 8800GTX? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק הזה יספיק למערכת הנוכחית+החלפה עתידית ל 8800GTX?

Bear Cub

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דומה אבל לא מדויק

בהפסקת חשמל הירידה והעלייה של החשמל היא הדרגתית עם קפיצות וספייקים

מה זה ספייקים?

חוץ מזה יש לי אל-פסק שמגן על המחשב מפני עליות וירידות מתחים (בלי קשר להפסקת חשמל), אז אין לי מה לדאוג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 מסילות 12V לספק בכל אחת מהם יש 20A.. אבל כשמשתמשים בשתי המסילות יש הגבלה של 30A לשתיהם (במקום שיהיה 40A)

ואז נגיד הכרטיס מסך והכוננים צורכים את כל ה20A ישאר רק 10A למעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ספייקים?

חוץ מזה יש לי אל-פסק שמגן על המחשב מפני עליות וירידות מתחים (בלי קשר להפסקת חשמל), אז אין לי מה לדאוג :)

ספייקים זה שינויי מתח שלא אמורים לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 מסילות 12V לספק בכל אחת מהם יש 20A.. אבל כשמשתמשים בשתי המסילות יש הגבלה של 30A לשתיהם (במקום שיהיה 40A)

ואז נגיד הכרטיס מסך והכוננים צורכים את כל ה20A ישאר רק 10A למעבד..

אז באיזה מקרה ינוצלו ה 40A ?

10A מספיק ל E6300 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באיזה מקרה ינוצלו ה 40A ?

שום מקרה.. בגלל ההגבלה

10A מספיק ל E6300 ?

E6300 E6400 E6600 צורכים 6A בערך.. כל אחד.. ככה שזה מספיק וגם יספיק לOC למעבד אבל לא משהו חזק..

ומי אמר שהכרטיס והכוננים יקחו 20A? כרטיס GTX 8800 צורך 12A ועוד כונן אופטי וקשיח 2A זה 14A נשאר לך 16A למעבד שזה מספיק לכל OC על אוויר שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה יקח מהמסילה של הכרטיס מסך והכוננים במקום 14A הוא יקח 14.5A או משהו כזה.. יחזיק בטוח אתה אפילו לא מתקרב ל20A ועוד אני מחשב עם כרטיס GTX לא GTS אבל אם אתה מתכנן R600 אז לא בטוח למרות שאני מאמין מאוד שהוא יחזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה יקח מהמסילה של הכרטיס מסך והכוננים במקום 14A הוא יקח 14.5A או משהו כזה.. יחזיק בטוח אתה אפילו לא מתקרב ל20A ועוד אני מחשב עם כרטיס GTX לא GTS אבל אם אתה מתכנן R600 אז לא בטוח למרות שאני מאמין מאוד שהוא יחזיק

אתה עם 8800GTX ??

למה לא כתוב לך "מפרט מחשב" דרך אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. אבל אני יודע ת'הספק חשמל שלו..

למה לא רשום לי מפרט מחשב :smile1:

אממ כי אני מתבייש בו.. היה לי גיפורס 4 הוא נשרף אני על כרטיס מסך של הלוח אם המובנה אני רואה סרטים על רבע מסך הכל בסרטים כהה ואי אפשר לעשות שזה יהיה בהיר 256MB איטי טילים 4 2.4 מסך 17 אינטש CRT מארז ספק ג'נריים לא משהו שכדאי לרשום ניראה לי שזה הדבר הכי גרוע שיש פה בפורום..

למה גם אני רואה על רבע מסך וגם הרמקולים נהרסו או משהו אני שומא באסים חזקים כל הזמן וכשמדברים בסרט זה מפריע

אבל השבוע או שבוע הבא אני קונה משחב חדש סוףסוף :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. אבל אני יודע ת'הספק חשמל שלו..

למה לא רשום לי מפרט מחשב :smile1:

אממ כי אני מתבייש בו.. היה לי גיפורס 4 הוא נשרף אני על כרטיס מסך של הלוח אם המובנה אני רואה סרטים על רבע מסך הכל בסרטים כהה ואי אפשר לעשות שזה יהיה בהיר 256MB איטי טילים 4 2.4 מסך 17 אינטש CRT מארז ספק ג'נריים לא משהו שכדאי לרשום ניראה לי שזה הדבר הכי גרוע שיש פה בפורום..

למה גם אני רואה על רבע מסך וגם הרמקולים נהרסו או משהו אני שומא באסים חזקים כל הזמן וכשמדברים בסרט זה מפריע

אבל השבוע או שבוע הבא אני קונה משחב חדש סוףסוף :smile1:

אז תשים תרד חדש ב"מפרטי מחשב" של המחשב שלך? זה יהיה אחלה! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...