צריך דחוף לדעת מה קורה לנהג שיכור שגרם לתאונת דרכים .!? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דחוף לדעת מה קורה לנהג שיכור שגרם לתאונת דרכים .!?

[NOS]

Recommended Posts

אבל זאת עדיין אשמתו

אם הוא היה שומר מרחק (ולא היה שותה, FFS!) הוא לא היה מתנגש בה

אתה צודק שהיא אולי יכלה למנוע את זה, אבל זה לא אומר שזה אשמתה (אנחנו בטוחים שהוא התנגש באישה בכלל? לא קראתי בעיון את הדיון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה אחריות של מי שנסע מאחורה, אתה תמיד אמור לצפות לאפשרות שפתאום מי שלפניך יאלץ לבלום.

חוץ מזה שהאור הירוק מהבהב לפני שהוא הופך לצהוב, ואם הוא לא מהבהב אז זה שטח עירוני. אז נשאלת השאלה: למה הבן אדם נוהג בכזאת מהירות, שהוא הביא שני רכבים לטוטל לוס, באמצע שטח עירוני?

הוא רוצה בכוח להרוג מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הוא גם נהג שיכור ("לא צלול") להזכירך... אז כנראה שכן, הוא ממש מנסה להרוג מישהו

הבעיה עם האנשים האלה, זה שיש להם נטייה מעצבנת להרוג אחרים ולהישאר בחיים עם פציעות שטחיות בלבד

ו-Decktor, סחטיין על החתימה!

אני מרגיש ממש גאה בעצמי בכך שסופסוף הגעתי לחתימה של מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הוא גם נהג שיכור ("לא צלול") להזכירך... אז כנראה שכן, הוא ממש מנסה להרוג מישהו

הבעיה עם האנשים האלה, זה שיש להם נטייה מעצבנת להרוג אחרים ולהישאר בחיים עם פציעות שטחיות בלבד

בכל מקרה הם יקבלו את מה שמגיע להם בדרך זו או אחרת.

אגב, חתימה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהג שיכור? קונים סטוק של וזלין.

Decktor:

לא יודע כמה זמן אתה על הכביש. בהתחלה גם אני חשבתי כמוך - מה הסיכוי שנהג נורמלי יכנס במישהו שעומד ברמזור, או בולם מאחור?

אז אומנם לא נכנסתי במישהו מאחור - אלא סתם נסעתי רוורס ישר לתוך עץ. אמנם במהירות זחילה של פחות מעשרה קמ"ש - לעץ ולאוטו שלום.

לפעמים שבריר אחד של חוסר תשומת לב מוביל לתוצאות הרסניות.

אני מאחל לך שלא תגלה על בשרך עד כמה אני צודק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי מזכיר לי שבגיל 18 (ביומולדת :s07:) עשיתי וואחד רברס ובשניה של חוסר תשומת לב נכנסתי באמבולנס חונה שבלט קצת בחנייה. (הייתי קצת :screwy:)

לי פחות או יותר נמעך כל החלק אחורי (1500 שקל תיקון), לאמבולנס לא היתה שריטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהג שיכור? קונים סטוק של וזלין.

Decktor:

לא יודע כמה זמן אתה על הכביש. בהתחלה גם אני חשבתי כמוך - מה הסיכוי שנהג נורמלי יכנס במישהו שעומד ברמזור, או בולם מאחור?

אז אומנם לא נכנסתי במישהו מאחור - אלא סתם נסעתי רוורס ישר לתוך עץ. אמנם במהירות זחילה של פחות מעשרה קמ"ש - לעץ ולאוטו שלום.

לפעמים שבריר אחד של חוסר תשומת לב מוביל לתוצאות הרסניות.

אני מאחל לך שלא תגלה על בשרך עד כמה אני צודק :)

גם לי קרה מקרה דומה למה שאתה מתאר (באוטו של חבר שלי בנוסף לכל) אבל לפחות זה במהירות זחילה ואפילו העמוד לא התעקם.

יש הבדל גדול בין זה לבין להביא שתי מכוניות לטוטל לוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה החבר הזה אשם

אי שמירת מרחק ונהיגה במהירות גבוהה מאשר המהירות שתנאי הדרך מאפשרים (לא להתבלבל עם מהירות גבוהה מהמותר)

אגב את שני האישומים האלה אין צורך להוכיח, התאונה עשתה את זה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה למה שאתה מתאר (באוטו של חבר שלי בנוסף לכל) אבל לפחות זה במהירות זחילה ואפילו העמוד לא התעקם.

יש הבדל גדול בין זה לבין להביא שתי מכוניות לטוטל לוס.

יש משהו שאתם לא מבינים , המכוניות של היום מיועדות להתקפל אפילו מפגיעה קטנה , כדי לרכך את התאונה ולהעביר את הזעזוע מסביב לתא נוסעים , אני מדבר על שתי מכוניות דיי חדשות עם 5 כוכבי בטיחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...