צריך דחוף לדעת מה קורה לנהג שיכור שגרם לתאונת דרכים .!? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דחוף לדעת מה קורה לנהג שיכור שגרם לתאונת דרכים .!?

[NOS]

Recommended Posts

אם נהג נוהג תחת השפעת אלכוהול ונכנס באוטו מאחורה ( ברמזור) מה עושים לו ?

כאילו לא משהו רציני , בלי נפגעים רק טוטאל לוסט לרכבים , הוא עכשיו בתחנה ואני רוצה לדעת מה עלול לעלות בגזר דינו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הוא בתחנה אז מישהו התלונן (תאונות רכוש לא מעניינות את המשטרה, אלא רק תאונות עם נפגעים או תאונות עם נהגים שיכורים \ מסוממים)

אם יפתחו נגדו תיק וזה יגיע למשפט זה יכול להיות עונש מאוד כבד

לדעתי כדאי להתייעץ עם עו"ד, ועכשיו זה הזמן המתאים, לפני שיש הליכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עשו לו בדיקת שכרות ומצאו שהוא שיכור, בלי שום קשר לתאונה, הוא יכול להגיד שלום לרישיון שלו להרבה זמן. אם הוא גם עשה תאונה, יש מצב ממשי שהוא יישב קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הכי טוב הוא יגיד שלום לרישיון שלו למשך שנתיים . זה העונש רק על נהיגה בשכרות , אם הוא עשה תאונה ועוד 2 טוטל-לוס מה שהוא אומר שהוא כניראה לא רק "שפשף" את הרכב אז גם זה לא בדיוק ימתיק את העונש ... אם הוא נהג שיכור אז הביטוח כניראה לא יקח אחריות מה שאומר גם נזק כספי ואני לא מדבר עוד על נפגעים מה שכניראה יהיה גם אם זה לא פגיעה "פיזית" חיצונית ... יש המון אנשים שסובלים מכאבי גב ושאר ירקות לאחר תאונה עקב המכה והזעזוע בארוע ולא תמיד מרגישים את זה ישר אחרי אלה לפעמים רק אחרי זמן מה ואפילו שנים (באבא שלי נכנסו לפני המון שנים מאחורה ועד היום הוא סובל מזה)

בקיצור שישיג עורך דין דחוף ושיתפלל שאף אחד לא נפגע.... אחרי הכל הבריאות זה הכי חשוב ובין השאר גם הכי יקר

link=topic=222756.msg1952258#msg1952258 date=1165105897]

מי שיכול להתלונן זה רק זה שהוא נכנס בו לא ??

ואם הוא לא מגיש תלונה וזה לא מגיע לבית משפט מה קורה עם הרשיון נהיגה של הנהג השיכור ?

לא רק... גם אם חבר שלו שישב באוטו ונפגע אז הוא יכול לתבוע אותו, אבל שוב יש טוטל-לוס ויש טוטל-לוס היתי בטוטל לוס של פלוצווגן פאסט ולא הרגשתי כלום

השאלה הגדולה היא האם אכן מישהו נפגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו הייתי בתחנת משטרה ושחררתי אותו בערבות ( בלי כסף)

אמרו לו לחזור ב 11 בבוקר לתחנה אבל לא אמרו לו שום דבר אחר , חשוב לציין שהוא לא ממש שיכור , הוא פשוט לא הכי צלול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הצליח להכנס במכונית אחרת שפשוט עמדה ברמזור ככה ששניהם הלכו טוטאל לוס והוא לא היה שיכור?

או שהוא הנהג ההכי גרוע בעולם או שהוא באמת היה שיכור לחלוטין בכל מקרה אני מאוד מקווה שייקחו לו את הרשיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הצליח להכנס במכונית אחרת שפשוט עמדה ברמזור ככה ששניהם הלכו טוטאל לוס והוא לא היה שיכור?

או שהוא הנהג ההכי גרוע בעולם או שהוא באמת היה שיכור לחלוטין בכל מקרה אני מאוד מקווה שייקחו לו את הרשיון

היא לא פשוט עמדה, היא האיצה באור אדום ואז שהתחלף לכתום היא שמה ברקס חירום

והוא נהג ממש טוב, זאת הפרנסה שלו כבר 35 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין כל בן אדם שמחשיב את עצמו נהג סביר היה צריך לקלוט שהרמזור עומד להתחלף ולהאט הוא לא יכול להאשים את המכונית לפניו מה גם שהוא לא שמר מרחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...