איזה 8800GTX עדיף? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8800GTX עדיף?

DakloN

Recommended Posts

אני התכוונתי לאנשים על מסכים 24" וכאלו

אבל אתה דיברת על אנשים בארץ, שבטח לרובם אין מסכים כאלה

במקרה הזה אתה צודק, אין טעם לקנות עכשיו, אלא לחכות קצת, אלא אם הם מאוד רוצים לשדרג עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע

8800GTX של Leadtek ב 3650 שקל

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=PX8800-GTX-TDH&affiliate=zap

אידיוט מי שקונה מפלונטר -עסק שפשט את הרגל פעמיים .

ומי שטיפש מספיק לקנות מוצר כל כך יקר מחנות שפשטה את הרגל פעמיים אזי בהחלט מגיע לו

לקבל את כל ה-''שטרודל עד העצם ".

ואם מישהו כאן יערער על העובדות שציינתי ,אז אני פשוט אעלה ואפרסם כאן פרוטוקול מקורי של בית משפט שנימצא ברשותי (בעקבות תביעה שנאלצתי להגיש נגד ספק של פלונטר אחרי שהתברר לי שאני לא יכול לממש אחריות ישירות מול פלונטר בגין מוצר שקניתי והתברר כפגום ).

הערה :מובן שזכיתי בתביעה והספק אולץ להחליף את המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט עוד... כמה עלה המשפט ? עם עורך דין או לא ? כמה זמן הוא ארך... ? זה היה משתלם בסוף ?

עלות=סכום סימלי אגרת בית משפט (אפילו לא טרחתי מהשופטת להחיל את עלות האגרה על הצד השני מפני שאז זה היה נראה קטנוני )

זמן=3 חודשים פחות או יותר

עורך דין =לא ,בבית משפט לתביעות קטנות לא צריך עורך דין וגם הנציג של אותו ספק שהופיע מולי לא היה עורך דין (נידמה לי שגם אסור לאף אחד משני הצדדים להיות מיוצג על-ידי עורך דין ,על מנת שלאף אחד מהצדדים לא יהיה יתרון בילתי הגון על רעהו)

כדאיות התביעה=מישתלמת מאוד מפני שההליכים פשוטים מהירים ולא עולים למעשה כסף מפני שגם אם מדובר בסכום משמעותי (אגרת בית משפט מעבר לאגרת המינימום היא אחוז מסויים מסכום התביעה ) אפשר לדרוש מהשופט להחיל את עלות האגרה על הצד המפסיד )

אם כול הלקוחות הניפגעים היו מגישים תביעות ,בסופו של דבר אותם חנויות מחשבים שמכריזות על פשיטות רגל פיקטיביות ומחליפות

בעלות על שם הסבתא או בן הדוד על מנת להתחמק מההתחיבויות לספקים וללקוחות ,לא היו יכולים להמשיך במעשי הנוכלות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...