איזה 8800GTX עדיף? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8800GTX עדיף?

DakloN

Recommended Posts

תלוי בחנות/יבואן חבר שלי קיבל את השווי ההכספי ביום הקניה המלא של ה X800XT-PE (של Connect3D) שלו אחרי שזה נשרף.

לא ניתן היה להחליף את הכרטיס בכרטיס זהה מכיוון שפסק הייצור/יבוא של הכרטיס ארצה כך ששנה וחצי אחרי שהוא קנה את הכרטיס

ב-2500 הוא קיבל את אותו הסכום חזרה וקנה כרטיס אחר בחנות אחרת.

האמת? נשמע לי מצוץ מהאצבע. למה לעזאזל שהם יתנו לו 2500 ש"ח על כרטיס ששוה הרבה פחות?! הם אמורים לתת לו משהו ששווה בביצועים, אז הם נותנים לו כסף? בדיוק את אותו הסכום שהוא שילם? למה לא לתת לו כרטיס אחר, אבל שווה בביצועים לכרטיס שהיה לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי זו חנות מצוינת ששמה שמור במערכת, מי שרוצה לדעת שיפנה בפרטי.

בכל מקרה היבואן הוא זה שאישר לתת החזר כספי אחרי שלא נמצא כרטיס תואם/מקביל בביצועים לחריץ AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם GTX

"אני מציע לא לקנות בכלל כרטיס DX10 אלא אם כן אתה אדיוט גמור (ובעיקר לא את ה8800GTX כי זה פשוט לזרוק 4000 לפח)"

תוכל להרחיב על דעתך בבקשה?

יכול להיות שבגלל שכבר מפתחים את DX10.1 והוא לא יתמוך בו..

לי זי הוריד מהערך של הכרטיס ואם היו לי עכשיו 4000 שקל לא הייתי קונה אותה כי אני לא הולך להוזיל ריר על שאין לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת זה כמעט 100% שהוא יתמוך.

לבזבז על כרטיס שכרגע לא יכול להוסיף הרבה (אין כרגע ובשנה הקרובה שום משחק שתומך DX10) אז מה הפואנטה לקנות? סתם לזרוק כסף לפח?

תחכו חצי שנה - שנה ואז תקנו כרטיס. אם היו משחקי DX10 מילא.. אבל למה סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת זה כרטיס ב1500 שקל לא יעשה עם כל משחק קיים? ::) בסדר יודע מה אני אהיה לארג' איתך, 2500, קנה איזה 1950XTX. לא יריץ לך כל משחק קיים בדיוק כמו ה8800? ושתבין רוב אלה שקונים את ה8800 קונים למסכי LCD ברזולוצית 1024X1280...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...