פרוייקט בניית מארז מחשב - צריך רעיונות - תגיבו בבקשה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניית מארז מחשב - צריך רעיונות - תגיבו בבקשה

SnakeBite

Recommended Posts

שלום,

עד כמה שזה ישמע לכם מוזר אני מתכנן לבנות מארז מחשב מא' עד ת' מ 0

פשוט לעקם אלומיניום לחתוך וכל מה שמשתמע מכך...

אז מה שאני רוצה ממכם זה כל דבר שקיים במארזים של היום שהייתם רוצים לשנות או מה שמפריע לכם במארזים של היום או סתם רעיונות שמקלים את החיים

תזרימו רעיונות...

אני כבר אומר שיש יחודיות למארז הזה מהמארזים האחרים שקיימים בשוק, כמה דברים שאני פיתחתי... שאולי בעתיד ימכרו לחברה או כל חברה אחרת...

בבקשה תגיבו לעיניין

עידו

נ.ב. אני לא אוכל להגיב כאן כל יום מכיוון שאני בצבא רק בסופי שבוע אולי אם אני לא אסגור 21 או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה רוצה רעיונות לעיצוב או מה לא הבנתי אותך... :nixweiss:

כמו... :screwy:

א. עיצוב זה לא דבר יחודי - לכל מארז יש עיצוב שונה ויש מספיק עיצובים

ב. אם היה לי רק עיצוב שונה אתה לא חושב שהיה לי יותר קל לקחת מארז עשוי ולשפץ אותו.

יש כמה דברים(לא הרבה) שאני חשבתי עליהם שיכולים להקל את החיים.

אבל רוב הדברים הם לא יחודיים כל כך ואפשר למצוא את התכונות שלהם בכל המארזים בשוק זה לא שאפשר להמציא מארז חדש עם מלא תכונות חדשות, כי סה"כ זה עדיין מארז...

עזוב את מה שתכננתי רק תגידו לי אם יש דברים שהייתם רוצים לשנות במארזים כיום שמפריעים לכם.

לדוגמא:

ניתוק של הכבלים של הספק כוח מהדיסק קשיח ומאר הכוננים - שלזה נתתי פתרון דרך אגב

שוב זאת רק דוגמא התכוונתי דברים שמפריעים לדוגמא לאוברקלוקרים לעשות למשל : חורים לארובות של בחנקל נוזלי או אני לא יודע מה.

ולמשל לאלה שעושים וחיתוכים במארז אם היו רוצים שתהיה גישה ליותר חלקים במארז בלי להתאמץ..

וכו..

מקווה שהבנתם...

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לנסח את זה אחרת

אני צריך אנשים בכל נושא שיש שקשור למארז שיגידו לי אם יש תכונות במארז שהם חושבים שאי אפשר לוותר עליהם ואני אסביר.

למשל אוברקלוקרים אם יש להם מארז עם תכונה מסוימת שהיא עוזרת להם בביצוע או משהו או משהו שאם היה אותו במארז היה עוזר שימנו אותו פה.

ואני צריך עוד סוגי אנשים:

אנשים שסוקרים וצריכים לצלם כל מיני חלקים במארז אם הם צריכים יותר גישה לחלקים במארז כדי שיוכלו לצלם את חלקי המארז יותר בקלות.

אנשים שמפרקים ומרכיבים מחשבים לעיתים תכופות וצריכים דברים שיעזרו להם לפרק במהירות ויעילות.

אנשים שעושים וחיתוכים במארז אם צריכים יותר גישה לדפנות במארז כדי שיהיה להם יותר קל לעשות חיתוכים ומודינג (דפנות מתפרקות וכו..)

מקווה שהבנתם

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל זה לא כל כך אפשרי כי צריך גם אויר שיקרר את המחשב (בהנחה שאתה משתמש בקירור אויר) וגם שלא יהיה אבק וזה דיי סותר. כי כל פעם שאתה מנסה למנוע אבק ע"י פילטר האויר שנכנס פוחת ואז אין טעם בכלל למאוורר אבל אם אתה רוצה בלי אבק הפתרון הוא פשוט קירור מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל זה לא כל כך אפשרי כי צריך גם אויר שיקרר את המחשב (בהנחה שאתה משתמש בקירור אויר) וגם שלא יהיה אבק וזה דיי סותר. כי כל פעם שאתה מנסה למנוע אבק ע"י פילטר האויר שנכנס פוחת ואז אין טעם בכלל למאוורר אבל אם אתה רוצה בלי אבק הפתרון הוא פשוט קירור מים

אז כאילו אפשר לעשות במארז מיים בלבד + איזה מסנן אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...