בעיה בICQ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בICQ

Sunny Jim

Recommended Posts

בזמן האחרון יש לי בעיה באיסיקיו, גרסה 5.1 באנגלית. אחרי זמן מה, במידה והאייסיקיו MINIMIZED, הוא נשאר כאייקון ואני לא יכול לפתוח אותו מחדש. אני צריך לעשות SHUT DOWN ולהפעיל מחדש בשביל לפתוח... ניסיתי לעשות REINSTALL ולא עזר. ניסיתי להוריד את האופציה של AWAY אוטומטי אחרי זמן מסויים ולא עזר... במחשב אחר הגרסה הזאת ספציפית עובדת כמו שצריך... למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא... 0 אחוז.

יש לי את הקטע שזה פעם ב מתנתק ואז מתחבר ישר בחזרה, אבל זה לא בגלל התוכנה לדעתי אלא בגלל שהחלפתי למודם ואני מחובר דרך ראוטר... זה גורם לאיזושהי בעיה שלא הצלחתי למצוא... אני יודע שזה בגלל הראוטר כי כשאני מחובר עם הנייד ברשת אלחוטית אז גם שם זה קורה באותו הזמן, אבל זה לא כזה קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמחק כל זכר לאיי סי קיו, כולל מתקיית ה-prefetch

אחרי שאתה מתקין תוודא שאתה לא משתמש ב-Spycq או BoringCq או משהו בסגנון...

יכול להיות שיש לך גם איזו תוכנה שעושה themes, ראיתי איך תוכנות מתנהגות מוזר אחרי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצעתי התקנה מחדש של WIN כפתרון. פשוט לי זה היה ומשום מה זה הפסיק אחרי התקנה מחדש של הווינדווס.

"תוכנה שעושה themes" זאת תוכנה שמשנה את המראה של הווינדווס או של תוכנה מסויימת. לפעמים תוכנות כאלה מתנגשות עם תוכנות אחרות וגורמות להן לא לעבוד באופן חלקי (כמו הבעייה שלך). למרות שזה דיי נדיר היום וסביר להניח שזאת לא הבעייה שלך.

ד"א, כשאמרתי "ניסית התקנה מחדש", דיברתי על ה-, ולא על הווינדווס... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...