Slow Wind - My First Project עדכון 2.12.07 : צביעת הצורב - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Slow Wind - My First Project עדכון 2.12.07 : צביעת הצורב

Big_Guy7

Recommended Posts

טוב חשבתי על משהו חדש..

אחרי החיתוך והכל (שכנראה יתבצע ביום שישי עוד שבוע),

גם לצבוע את המארז בשחור.

אם תסתכלו בעמוד הראשון של האשכול תראו שחלק מהפאנל הקדמי הוא כחול-סגול וחלק כסוף..

אז חשבתי לצבוע את הכסוף בשחור, ואת כל הדלתות והגג שהם כסופים, לצבוע גם כן בשחור.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזרתי מאילת עם רצון כבד לשרוף את נעה מחשבים...

הדברים עדיין לא הגיעוווו!!! :pissed:

דרך אגב, אני גם רוצה לצבוע ת'מארז בשחור, אז אם מישהו יודע איזה צבע אני צריך לקנות אז שיעזור לי בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המארז צבוע בצבע לפני כן אז אני ממליץ לך לשייף אותו קצת עם נייר ליטוש רטוב (ראיתי פה באיזה פרוייקט זה יצא חלק מאוד) ולנקות היטב ולצבוע בכמה שכבות עם ספריי שחור למתכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחברה - אני ממליץ שלא לזלזל, ולהשקיע

במוטיפ\ דופלי קולור\ דופון,

וכמובן לא לשכוח פריימר ולכה

החיסרון שאם אתה תשקיע בצבע פריימר ולכה (מאיכות טובה) אולי עדיף לשקול צביעה של המארז באייר בראש במוסך פחחות מקומי.. (חד פעמי)

בקשר לנועה, מנסיון (ולא רק נועה, אלא כל חנות..), הכי טוב זה לסכם מה הפריטים שאתה רוצה מהם, להתקשר, לברר מה יש במלאי ואז להזמין..

אתה תחכה גם חודש אם לא תברר מה קורה שם (לך תדע מתי זה יגיע אליהם, ומתי זה יגיע מהם - אליך..) תתקשר, תראה מה קורה עם ההזמנה.

אם מדובר בפריט ייחודי שבד"כ לא מחזיקים במלאי ומזמינים במיוחד בשבילך זה כבר משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעוניין להשקיע הרבה כסף בצביעה, וגם לא להתחיל להסתובב עם המארז אצל פחחים, משהו פשוט, עם ספריי או משהו, פשוט ביקשתי המלצה לחברת ספריי.

בקשר לנעה, את כל ההזמנה עשיתי בטלפון, כאשר רק 2 פריטים לא היו במלאי (בחרתי באיסוף עצמי)

אמרו לי שמה שלא במלאי יגיע עד 10 ימי עסקים, (שעברו כבר לפני כמה ימים).

אני מחכה ומחכה עד שיגיעו, כי אין ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבע די תלוי בצביעה, אתה מתכוון לעשות צביעה רצינית ועל רמה עם אפקט מראה וכזה?

אופס, לא שמתי לב שביקשת חברה, חשבתי שביקשת המלצה לצבע מסוים :kopfpatsch:

כי לדוגמא באפקט מראה, כל צבע כמעט נראה ענק!!! אבל בצביעה פשוטה, זה כבר אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...