Knights of The Nine - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Knights of The Nine

ilaysk

Recommended Posts

אני לא יודע אך אף אחד לא פתח על זה דיון עדיין אז הגיע הזמן :)

Knights of The Nine הוא מעיין מיני חבילת הרחבה למשחק OBLIVION

והקוסטים שם מושקעים יותר מכל הקוסטים האחרים במשחק

רק התחלתי לשחק עם Knights of The Nine אבל ההיתרכזות פה היא על שטחים בחוץ ומקומות אחרים (הגיע הזמן להפסיק קצת עם המערות)

כל זה אמור לקחת בין 9-14 שעות

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Knights Of The Nine

זה רק EXPANSION לאובליביון

הוא מוסיף את כל הפאטצ'ים הקטנים שיכולתם להוריד מהאתר [לדוגמא שריון לסוס או קסמים חדשים וכו]

בנוסף הוא מוסיף קווסטים חדשים, את האופציה לפתוח גילדה משלכם, מפלצות חדשות ועוד אפשרויות במסך יצירת הדמויות.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פתחו על זה דיון כי המשחק יוצא למחשב רק ב December 4th

לא משנה..

האם הוא קשה יותר מהמקורי?

לאיזה דרגות הקווסטים שם מיועדים?

המשחק כמו תמיד מתאים את עצמו לרמת השחקן, אם אתה רמה נמוכה וחלש גם האוייבים שלך יהיו בהתאם.

אתה אמור לדעת את זה עם שיחקת איזה שהוא משחק מכותרי הELDER SCROLLS, זה תמיד היה ככה :nixweiss: --> טעות שלי, זכרתי שזה ככה בכולם, לא חשוב.

בתובה לבחור שמתחתי, מה מפריע לך? ככה אני כותב כבר שנים, ואני לא אשנה את זה..... לאמבין מה מילה אחת וקו מפריעים לך, מבחינתי ככה אני סוגר הודעה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור לדעת את זה עם שיחקת איזה שהוא משחק מכותרי הELDER SCROLLS, זה תמיד היה ככה :nixweiss:

-ג'ו

א. מה פתאום, במורווינד זה ממש לא היה ככה, לדוגמא - בשביל להביס את ראש גילדת הלוחמים היית צריך להיות די מתקדם, בניגוד לאובליביון שבעצם יכולת לנצח כל אחד בכל רמה. רק באובליביון הסביבה התאימה עצמה לשחקן. עוד דוגמא היא חבילת ההרחבה למורווינד - טריבונאל - הקטעים בClockwork City היו בהחלט מאתגרים והיו שם גם המון Side Quests ממש קשים שרק דמות בעלת רמה מספקת יכולה לעבור ולא לכל בנדיט היה שריון דאדרי מלא(רק לדיווית' פייאר היה! אחחח איזה משחק זה היה...).

ב. -ג'ו.

די! די! זה כ"כ מעצבן אנשים שמתעקשים לחתום את שמם בכל הודעה לא בחתימה... אתה כ"כ רוצה שכולם יידעו שקוראים לך ג'ו? תכתוב את את זה בחתימה, זה ממש מעצבן שאני מצטט הודעה מופיעה לי גם החתימה הזו... :kopfpatsch:

לנושא הדיון:

מחקתי את אובליביון ואני לא מוצא את הדיסק! אוף כ"כ רציתי לראות את זה וגם הלכה לי הדמות המשודרגת להפליא שלי... איזה מבאס זה :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסביבה באמת מתאימה את עצמה לרמה שלך, אבל לא תמיד!

אני זוכר שיש איזה קווסט אחד ל"נקות" איזה בית אחד מכל מני מפלצות, והיו שם מפלצות כחולות ענקיות חזקות כאלה שהן ממש חזקות.

אני מניח שהיתי יכול להרוג אותן, אבל בדרך מסריחה, כלומר שאתה לוקח איזה אחד לצד ונותן מכה ורץ, בקיצור בדרך לא דרך שממש הורסת את הכיף, מה שמראה שזה לא מכוון לכל רמה.

נ.ב

מה כלכך מפריע לך שהוא כותב בסוף כל הודעה "-ג'ו"?

ככה הוא סוגר את ההודעה, ולפי מה שאני חושב, ככה כל אחד צריך לעשות, כי זה מכתב רק באינטרנט, ובסוף המכתב כותבים את שם השולח למרות שיש את זה בכינוי/חתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כלכך מפריע לך שהוא כותב בסוף כל הודעה "-ג'ו"?

ככה הוא סוגר את ההודעה, ולפי מה שאני חושב, ככה כל אחד צריך לעשות, כי זה מכתב רק באינטרנט, ובסוף המכתב כותבים את שם השולח למרות שיש את זה בכינוי/חתימה.

בדיוק כמו שאמרת - המקום של זה הוא ב"חתימה", בשביל זה המציאו את זה - בשביל שלא תתאמץ ותכתוב רק פעם אחת את החתימה והיא תתווסף אוטומטית לכל הודעה שלך בפורום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תדאג לו, כנראה שהוא לא מתאמץ כלכך.

ושוב, זה אותו דבר גם אם זה יהיה בחתימה, ההבדל היחידי זה קשור אליו- איפה הוא כותב, ואם הוא בוחר בהודעה, מזה מפריע לך??? בשבילך זה אותו הדבר.

וגם חתימה זה יותר למן תמונה כזאת שאתה עורך בפוטו-שופ או תוכנה אחרת.

ואני מניח שכדאי שנפסיק להספים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבית עם המפלצות הכחולות (זה שאתה ניכנס לציור?)

גם עם הייתה ברמה מאוד גבוהה זה כניראה היה קשה באותה מידה

זה דווקא קל מאד פשוט צריך להרעיל את הנשק בטרמפנטין(הצייר נותן לך) ואז הכוח של המפלצות יורד בצורה דרמטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...