הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת!

urib

Recommended Posts

אני לא רואה איך הWII ישבור את השוק. למרות שלכו תדעו יכול להיות. הם נשענים על אותו היגיון שבזמנו הפך אותם מהשולטים הבלתי מעורערים בשוק הקונסולות לחברה שרודפת אחרי הזנב של סוני. הרי באותם ימים הN64 היה קונסולה טובה ואיכותית יותר. מבחינת הגרפיקה היו לו יכולות גבוהות בהרבה מהPS1. אנשים קנו את הPS1 בגלל העובדה שהוא עבד עם דיסקים והיה נוח לצרוב אותם. מפתחי המשחקים ראו את המגמה והPS1 הפך לקונסולה השלטת עם כל המשחקים הטובים, בעוד שנינטנדו נדחקה לצד. מאז הכל היסטוריה.

אז לכו תדעו - אולי יהיה מהפך גם היום.

אני לא חסיד של משחקים או קונסולות. הקונסולה האחרונה שהייתה לי היא N64. הקונסולה הכי טובה לדעתי שיצאה אי פעם היא הסופר . עד היום אני משחק בROMs שלה כי פשוט היו כל כך הרבה משחקים טובים וכיפיים בקונסולה הזו.

כשנינטנדו שלטה בשוק בימים האלה - כל המשחקים שהם הוציאו היו פשוט טובים וכיפיים. אני הרבה יותר מתגעגע לתקופה של final fight, knights of the round, megaman. מאשר לתקופה של קראש בנדיקוט(תקופת הPS1 וN64).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתקופת הN64 נינטנדו יתיחסה גרועה לחברות צד שלישי

כניראה כי היא פשוט לא הבינה כמה הPS1 יכול ליתגלות כמיתחרה רציני

הN64 היה חזק יותר בגרפיקה גם מהסטורן וגם מהPS1

אבל שהרבה חברות צד שלישי התחילו לפתח לחברות מיתחרות והיה קשה לפתח לN64

נינטנדו ניתקעה בלי מספיק מישחקים

ושסוני גנבה תרעיונות של הידית האנלוגית והרטט

ולסוני היה גם תיתרון של מערכת שיווקית הרבה יותר טובה והרבה יותר מזומנים היא ניצחה

בPS2 סוני פשוט המשיכה תדרך של הPS1 והמותג כבר היה קים אם הרבה מאוד תמיכה של חברות צד שלישי

ומהצד השני היה את אם מכשיר יותר חזק גרפית והמון מזומנים

ככה שהקוביה נפלה במקום לא טוב אם פחות יתרונות שלא לדבר על זלדה שנוי במחלוקת

אבל הWII שונה כי הוא יכול ליכנס כמכשיר מישני אבל גם כעיקרי

הוא קל לפיתוח וזול לפיתוח חדשני קטן שלא לוקח הרבה חשמל ויש לו מישחקים ללא גימרים

הWII גם מקבל המון ביקורות טובות ואם נינטנדו באמת תצליח לימכור 4 מיליון עד סוף השנה (בערך 700 אלף נימכרו כבר לפי הערכות אחרונות)

וצריך ליזכור שהוא עוד לא הושק באירופה ויפן אז נינטנדו תאמוד במצב מאוד טוב וזה יכול להשפיע על חברות צד שלישי לישפוך עוד מישחקים לWII

אם הWII תאפוך לNES העתידי-באמת לא יודע

אם היא תימכור הרבה יותר מהקוביה -אני חושב שכן וזה גם ככה מה שנינטנדו שואפת אליו

נינטנדו לא בא כמו או סוני ואומרת אנחנו ננצח בא ואומרת אנחנו מצליחים לא משנה מה המיתחרים יעשו

וברוחים הם באמת החברה המצליחה בתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגידו, כמה ה- עולה בחו"ל? ומתי נראה לכם שתיהיה ירידת מחירים בארץ של ה- ואם בכלל???

ומה בקשר לצ'יפ? יש השארות מתי יצא אחד שיעבוד עם כל המשחקים???

250 דולר

נראה לי גם 250 יורו

מגיע עם שלט ו sports

יכול להיות שבאירופה זה יגיע עם play

Pika007

יש לך לינק שמוכיח שJedi knight חדש בפיתוח לWII ?

זלדה החדש כבר גורם לי ליתיבשות ביגלל הנוזלים שאני מאבד מהריר שיוצא לי ;D

ואם מישחק מיתקרב אני יצתרך אינפוזיה :lol: :lol: :lol:

אין כמו השלט של הWII לאקדח אור

יש שני משחקים בפיתוח....

אתם יודעים איזה משחקים ממבט שלישי יכולים להיות טובים עם השלט במיוחד?

משחקים שאפשר לשלוט על חרב עם השלט, למשל חדש שמשחקים ג'דיי כל שהוא ואפשר לעשות טריקים עם השלט

גולם, ידוע אם בגירסה של הwii ל twilight princess יהיה אפשר להשתמש בשלט כדי לעשות מהלכים מיוחדים עם החרב?

http://www.thelastboss.com/post.phtml?pk=1618

השלט בזלדה זה החרב שלך , אני שמעתי ביקורות משני הצדדים אבל אני מאמין שזה לא רע

בנוסף אפשר גם לדוג שזה ממש טוב ואני חושב שאפשר גם להרביץ לסוס בתחת עם השלט

אני כבר לא יכול לחכות ! זה עדיין לא הגיע! כנראה בגלל השביתה...שבוע הבא זה מגיע בטוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250 דולר

נראה לי גם 250 יורו

מגיע עם שלט ו wii sports

יכול להיות שבאירופה זה יגיע עם wii play

יש שני משחקים בפיתוח....

http://www.thelastboss.com/post.phtml?pk=1618

השלט בזלדה זה החרב שלך , אני שמעתי ביקורות משני הצדדים אבל אני מאמין שזה לא רע

בנוסף אפשר גם לדוג שזה ממש טוב ואני חושב שאפשר גם להרביץ לסוס בתחת עם השלט

אני כבר לא יכול לחכות ! זה עדיין לא הגיע! כנראה בגלל השביתה...שבוע הבא זה מגיע בטוח!

מההה??????

איזה שולט!! סוף סוף אני יכול להילחם בסטייל שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שזה יגיעה! זה היה ברור, עוד מעט גם נראה תניס....

מה שכן למה הם עשו אתזה כזה מכוער??? לא יכלו קצת להשקיעה בעיצוב?

למה הספק עברית שלך כזאת מכוערת?????????????????????? לא יכלת להשקיע בלשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מיזה גרפיקה חזקה=מחשב חזק וזה עולה הרבה מאוד כסף להחזיק מחשב ולשדרג הרבה

ככה שהעלות תועלת יורדת ביגלל המחיר הגבוה

זה כלכך מעצבן אותי שאורמים שמחשב זה ממש יקר!!! אם לא שמת לב זה לא משמש רק למשחקים, יש לזה עוד מגוון עצום של שימושים! לכן ז יוצא הרבה יותר משתלם מכל קונסולה.

אולי באמת הכרטיסי מסך ממש יקרים, אבל הרמה שלהם יותר טוב משל הקונסולה, ויש לך מבחר ענק(!) של כרטיסי מסך בכל המחירים ובכל הרמות כך שזה הכי טוב כי כל אחד יכול להתאים לו בדיוק מה שהוא צריך ומה שנכנס לו בתקציב!

ובקשר לשידרוגים, אף אחד לא מכריח אף אחד לשדרג את המחשב שלו, אתה יכול יכול להחזיק עם מחשב 1 כ-3 שנים בלי בעיות, פשוט לא לשים על ההגדרות הכי גבוהות. ואל תגידו לי ש:"אני לא יכול לשחק על הגדרות בינוניות", כי זה עדין יתן לך גרפיקה יותר טובה מהקונסולות החדשות ( כל עוד קנית את הכרטיס בתקופה שיצאו הקונסולות בערך ).

ובקשר למי שאמר שהוא מסואס שיש לו שלט אחד ל-Wii, אז אני ממליץ לך לקנות שלט מפה: http://www.play-asia.com/paOS-14-71-bs-49-en.html , חנות זולה עם משלוח מהיר ולא יקר בכלל ( הזמנתי משם את השלט החוטי ל- של XBOX360 )!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...