הבטריה של הנייד . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטריה של הנייד .

habarbash

Recommended Posts

לפי מה שהבנתי ושמעתי וקראתי = עדיף להישאר עם המחשב כשהוא מחובר לחשמל כמה שיותר ( אפ' אם הבטריה מלאה ) כי זה טוב לבטריה , דהיינו גורם לעליית אורך החיים של הבטריה .

יש בזה משהו ??

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל לא נכון.

עדיף למעשה לפרוק את הסוללה עד סופה מדי פעם.

סוללה אשר נשארת במצב טעון יותר מדי זמן "תאבד" מהקיבולת שלה מהר יותר. לפחות זה מה שהתאוריה אומרת לגבי Li-Ion מודרניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל לא נכון.

עדיף למעשה לפרוק את הסוללה עד סופה מדי פעם.

סוללה אשר נשארת במצב טעון יותר מדי זמן "תאבד" מהקיבולת שלה מהר יותר. לפחות זה מה שהתאוריה אומרת לגבי סוללות Li-Ion מודרניות.

אני מתעסק עם סוללות בצבא, קדמיום ומטאל כן (אבל חי יותר זמן), ליתיום איון - זניח... (הטענה היא שפריקה לא משפיעה עליהם אלא הזדקנות החומרים, כלומר לא משנה מה, 3-4 שנים היא תחזיק.)

אה וגם חום משפיע על פריקה מהירה של (זה לא אומר שאם תקפיא את הסוללה אז היא תחזיק יותר זמן, אבל אם תשמור אותה בטמפרטורת "החדר", לא שלי בכל אופן, שזה אמור להיות 24 מעלות אז פחות תשחוק אותה - לא פרקטי אבל תלוי איפה)

עוד משהו מעניין בקשר לסוללות, לאחר שהסוללה מסוג ניקל קדמיום או חד פעמיות כמו אלקליין מתחילות להגמר אז הזרם שלהן מתחיל לרדת בהדרגה עד שהסוללה נפרקת לרמה שלא ניתן להשתמש בה, ליתיום לעומת זאת מחזיקה את רמת הזרם לכל אורך החיים שלה ברמה גבוהה ובסוף היא שובקת חיים בצורה כמעט מיידית (אם זה פנס אז הוא לא יתחיל להאיר חלש יותר אלא יפסיק מידי - בגלל זה קשה מאוד לדעת אם היא טעונה או לא - ION קצת שונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שידוע לי זה לא נחוץ, אבל אם מישהו הזכיר את זה אז אולי יש לו מידע כזה או אחר... תפרוק פעם בחודש בשיחות... לא קשה :lol:

אני חושב שכשהוא אמר "נייד" הוא התכוון למחשב ולא לטלפון סלולרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכשהוא אמר "נייד" הוא התכוון למחשב ולא לטלפון סלולרי...

אוליי שיחות בסקייפ .

טוב אז לאחרי בדיקה התברר לי שלא חייב לפרוק מסוג LION וכמובן עדיף להישאר איתם בחשמל .

רק אם יש בעיה ( נגמרת מהר ) אז צריך לפרוק וכו'

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...