Need for speed: Carbon - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for speed: Carbon

Googleness

Recommended Posts

שלום שלום, התקדמתי 40 ומשהו אחוזים במשחק במצב קריירה עכשיו אני סיימתי עם קנג'י ועם וולף והתחלתי לאכול שטחים של הקבוצה שנקראת 21ST שיש את הבחורה שמנהיגה אותם הבעיה היא שיש איזה מסלול מסויים שמופיע בכמה מירוצים שם בצורות שונות שגורם למשחק לקרוס לשולחן עבודה.

יש דרך לתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי וזה לא עובד ההתקנה של הפאץ'.. חוץ מזה ממה שקראתי הפאץ' רק למולטי פלייר אז לא התאמצתי להתקין בכלל.

זה בעיית קריסה בשטח מסויים שיש שם כמה מרוצים ממש מדכא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעיף אותה ותחזור ל- :smile1:

למה למען השם אני אפרמט ואחזור לXP פרימיטיב בשביל משחק סוג ב'? הסיבה היחידה שאנ ירוצה לתקן כי גמרתי 44 אחוז מהמשחק ואני רוצה לדעת מה קורה בסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשנות את נושא הדיון אבל אני פשוט לא רוצה לפתוח חדש...

הרגע סימתי את המשחק ואני רוצה לשחק עם המכונית של הבוס האחרון אבל למרות שניצחתי אותו וגמרתי את המשחק אני לא מקבל אותה

אגב הCREW במשחק כל כך חסרי תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשנות את נושא הדיון אבל אני פשוט לא רוצה לפתוח חדש...

הרגע סימתי את המשחק ואני רוצה לשחק עם המכונית של הבוס האחרון אבל למרות שניצחתי אותו וגמרתי את המשחק אני לא מקבל אותה

אגב הCREW במשחק כל כך חסרי תועלת

לך ל QUICK RACE היא שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למען השם אני אפרמט ואחזור לXP פרימיטיב בשביל משחק סוג ב'? הסיבה היחידה שאנ ירוצה לתקן כי גמרתי 44 אחוז מהמשחק ואני רוצה לדעת מה קורה בסוף...

"פרימיטיב"?? - עד לפני כמה שבועות היא הייתה האופציה הכי חדשה למשתמשי ..

כנראה שאין עדיין תמיכה טובה במשחק הזה לויסטה

מקסימום תשאל מישהו שסיים ת'משחק מה קורה בסוף.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שזה מזהה לך את כל הדרייברים הכל. נמשיך ביציבות וממשק מאוד נוח, עזוב AERO אני לא משתמש בזה אני מתככון לממשק עצמו הנייווט בתוך התיקיות כל האשפים למיניהם מאוד נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון רק למתחילים ומשתמשים לא מנוסים חשוב הזיהוי דרייברים הזה - משתמש מנוסה ממילא כל הזמן יעדכן אותם וידע איזה דרייברים הוא בדיוק צריך ככה שכרגע זה לא מה שיגרום לי לשדרג לויסטה.

בכל מקרה אני מחכה לשמוע כמה משאבים היא זוללת ביחס ל- ואז נחשוב עליה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...