אובר למעבד - 3200 שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובר למעבד - 3200 שלי

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי מעבד 3200 אטלון 64 ביט.. בעבר כבר עשיתי לו אובר של 200 מגה הרץ רק.. מפני שהזיכרונות שלי לא אפשרו לי יותר.. איך שהייתי עושה איזה אובר של עוד 20-30 המחשב היה מתחיל לעשות בעיות .. עכשיו שקצת קראתי עוד על אובר למעבד , הורדתי מחלק לזיכרונות ל333 במקום 400.. והגעתי לאובר של 2360 במקום 2000.. עכשיו איך שאני מנסה להעלות עוד 10 מגה הרץ אפילו המחשב עושה ריסט והווינדוז לא עולה.. מה יכולה ליהיות הבעיה? אולי אני צריך להעלות מתח? כי לא נגעתי במתח..

אני רוצה להגיע ככה ל 2500 זה אפשרי עם המפרט כמו שלי? (כתוב בצד) המתח של המעבד - 1.408 ..

נ.ב: המעבד לא עובר עם בדיקה של s@m את ה 55 מעלות במאמץ של 100%.. , ונראה לי לפי התוכה האובר תקין לא רואה שום בעיות .. עשיתי בדיקה ארוכה..(הבדיקה התבצעה באובר שהגיע ל2300 מגה הרץ - ולא 2360 כי המחשב היה עושה בעיות וריסטים בכמה עשרות מגה הרצים האלה).

משהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה לא עוברת את ה50 במאמץ .. סתם נסחפי עוד טיפה והוספתי עוד 5 שתגידו לי אם זה סביר או לא..היא בסך הכל על 49-50 לא יותר.. אולי זה גם דיי הרבה אבל זה הטמפרטורה במאמץ עם הטייפון שלי.. חח

איך אני מוריד מכפלת ht? אתם מתכוונים למכפלה של המעבד.. יש לי 10 שלבים .. הורדתתי מכפלה אחת ל 9.. והוספתי עוד קצת באס .. המחשב נכבה ולא נדלק והייתי צריך לאפס את הביוס.. ואם להעלות מתח לכמה לנסות להעלות אותו? קצת יותר הסבר על העבודה כי אני חדש בתחום.. תודה חברה על התגובות..

עריכה: מצאתי את המכפלת ht הורדתי אותה ל 3x ונתתי עוד טיפה מתח למעבד ככה ל 1.44 וכרגע אני באובר של 2400 שלא הגעתי לזה עד עכשיו..

ואני בדיקות עם s&m אתם יכולים לתת לי עוד איזה טיפ או משהו על האובר מה לעשות ואיך להגיע ליותר ביצועים? אני יכול להעלות כבר את הבאס ככה יותר לכייון של 2500 ? אם זה יציב.. תגובות בבקשה.. נ.ב: הבדיקה יצאה יציבה , באובר של 2450.. בדיקה ב s@m long..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

prime95 תריץ אותה למשך שמונה שעות אם אין שגיאות תמשיך לעלות באס בקפיצות של חמש

לא מצליח תעלה מתח , המעלות אצלך מדאיגות במקצת ואני אישית לא הייתי ממשיך הלאה כי לעבור עם המעבד הזה את ה 50 ועוד בחורף זה כבר מתחיל להיות הרבה מדיי , אני על מתח של 1.65 באובר ל2600 לא הגעתי ל48 במאמץ מלא , אז תבדוק איך אתה מקרר אותו קצת -אם זה החלפת משחה ,ניקוי יסודי של המארז וגוף הקירור , הוספת מאוורר לשיפור הסירקלציה , או כל דבר אחר שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת גם תוספת מתח ל-NF4(צ'יפסט)? ב-FSB של 245 כבר כדאי להתחיל...

זכרונות ברמה נמוכה כמו שלך כדאי גם לזרוק קצת מתח.

שורה תחתונה(בתור מישהו שהביא את ה-VENICE שלו ל-2580) יותר מתח למעבד אבל לא במחיר של שריפת המעבד - עוד 100MHZ לא שווים את זה :nono:

אם אתה בלחץ אז תעשה רויזיה לכל נושא הקירור שלך כמו שכבר כתבו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אני עשיתי דוקטורט על המחשב שלי כולל רישומים של מה העלתי,כמה מה יציב ומה לא.

אני יכול להגיד לך שאת ה-2600 לא תעבור עם S&M על 100% בשום מצב.גם אם תעלה מתחים לזכרונות,ל-NF4 ולמעבד.ה-WIN יעלה לך אבל יכול להיות כמעט בטוח שבדיקות מאמץ לא יעבור.

מה שאני אומר זה בהסתיגות וסטיה קטנה ולא משמעותית למה שכן תצליח להגיע.למה?כי זה תלוי הסטפינג של המעבד,בלוח שלך,בסבלנות שלך,בקירור ו..במזל וחשק של המחשב.ובספק כמובן.

משיטוט אין ספור בפורומים וקריאת עשרות מאמרים ודיונים ה-3200 לא עובר את ה-2550 יציב 100%.שוב,בהסתיגות וסטיה קטנה ממחשב למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה לעלות את המתח של nf4? זה ניראה לי 1.5 לכמה להעלות? לא העלתי עדיין.. ולכמה להעלות את המתח של המעבד או שזה מספיקכמה שהעלתי 1.44 מ 1.4?

עכשיו אני על אובר של 2450 וב s&m אני עובר את כל הבדיקה כמו שצריך על לונג בלי בעיות..

אני רוצה להעלות לכיוון ה-2500 .. לתת בראש? לכמה ניראה לכם אני יוכל להגיע בלי בעיות?

אחרי זה גם אני יעשה באמת פתיחה של המארז שאני לא נוהג לעשות את זה הרבה , וניקוי והאעפת האבק של המחשב עם איזה פן או שואב אבק , נקווה שזה יעזור..

כי משחה טרמית אני לא ניסיתי אף פעם למרוח.. שאני מגיע ל 53 מעלת במאמץ , זה גם כן אחרי איזה 5 שעות של בדיקה על 100 אחוז , אתם בטוחים עדיין שזה פשוט לא הגיוני?אני משתמש בבדיקת המעלות עם האברסט.. כמה מעלות הלוח שלי צריך ליהיות במאמץ משהו יודע???וגם עוד משהו המכפלת ht זה בעצם התזמונים של הזיכרונות? או שזה לא אז מה זה? חח אמרו לי פה להוריד את זה ל3X ואכן זה נתן לי להמשיך את האו סי .. ושאלה אחרונה אם אני מעלה את המעבד ל 2500 מגה הרץ ונשאר עם זה , לאיזה מעבד של כאילו הגעתי בביצועים? 3500 או יותר?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,אני יכול להגיד לך אבל זה מאוד תלוי בגורמים שיש לך במחשב.

את תדר ה-HT תעלה ל-250.

מכפלה תשים על X10(אל תשים על אוטומט!).

יחס אתה יכול 1:1.83

מכפלת HT תשאיר על X4.

תשאיר את הזכרונות על T1.

מתח תעלה ל-1.55V במעבד.

תוסיף 0.1V ל-NF4.

תוסיף 0.1V לזכרונות.

זה אמור לתת לך יציבות ובדיקת S&M על 100% יעבור על הכל כולל בדיקה ב-SP2004.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לאובר של 2550 יותר מזה זה לא יציב.. כניראה אני צריך להעלות מתחים וכו.. החלטתי שמספיק לי ה2550 לבנתיים . ואני נשאר עם זה ולא מעלה מתחים וכו בשבביל להגיע לעוד 50-100 מגה הרץ גם לא יציב..

איך תוצאה 2550 סבבה? לאיזה מעבד הגעתי של בביצועים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,אני יכול להגיד לך אבל זה מאוד תלוי בגורמים שיש לך במחשב.

את תדר ה-HT תעלה ל-250.

מכפלה תשים על X10(אל תשים על אוטומט!).

יחס אתה יכול 1:1.83

מכפלת HT תשאיר על X4.

תשאיר את הזכרונות על T1.

מתח תעלה ל-1.55V במעבד.

תוסיף 0.1V ל-NF4.

תוסיף 0.1V לזכרונות.

זה אמור לתת לך יציבות ובדיקת S&M על 100% יעבור על הכל כולל בדיקה ב-SP2004.

אני מסכים איתך ברוב הדברים אבל להעלות מתח ל1.55?!?!?!

הייתי אצלו בבית,כרגע המתח שלו הוא 1.44אחרי העלאה של 0.4.

להעלות ל1.55 לפי דעתי זה דרסטי מידיי...

אני לא הייתי מסתכן כרגע בהעלאת מתחים מיותרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח מאפשר אין בעיה.

הבעיה היא החום במידה ואין סטוק טוב ו/או המארז לא מקורר.

להעלות ל-1.55 זה נורמלי לחלוטין.אתה יכול גם ל-1.62V.אין בעיה,כל זמן שהלוח מאפשר וזה לא VMOD אין בעיה,שוב בהסתייגות מעקב על החום.

לפותח הטרד:תעשה בדיקה מקיפה עכשיו עם SP2004 ו-S&M(כל אחד לחוד).תוודא שהשני על 100% LOAD ואם כן זה עובר זה המקסימום.לא שווה בשביל עוד 50-100MHZ להסתכן.אתה יכול להעלות תמונה מ-CPU-Z?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה shlomibandit מהמחשב של חבר:

אז לא שווה להעלות מתחים וכו בשביל להגיע ליותר אובר?

כי ככה הכל יציב.. בלי העלאה? לכמה עוד אפשר להגיע יציב? או שזה לא שווה להעלות יותר כי זה לא יהיה יציב .. ולהשאיר את זה ככה.?

אני עוד מעט יפרסם את התמונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות תמיד אפשר,אף אחד לא יכול להגיד לך לאן תגיע.אבל עם הנתונים שיש לך לא תגיע רחוק מזה.

אתה יכול לראות מה מגביל אותך ע"י רישום של מה שיש לך עכשיו>שינוי פרמטר אחד>בדיקה וכך הלאה עד שתגיד זהו!זה המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...