ROBOBLITZ - משחק קליל וחמוד. מבוסס על מנוע UNREAL 3 החדש.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ROBOBLITZ - משחק קליל וחמוד. מבוסס על מנוע UNREAL 3 החדש..

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

יצא לי לשחק היום במשחק הזה והאמת שהוא דיי חמוד ומגניב ורציתי לשתף אתכם

המשחק, בלי לפרט יותר מידי, הוא בעיקר פתירת בעיות ופאזלים (חידות כאלה כמו שיש נגיד ב PRINCE OF PERSIA) ואקשן ויריות קצת מגוף שלישי.

אתם משחקים במשחק את BLITZ, רובוט כתום וחמוד שתקוע באיזה מעבורת חלל נטושה. כשהמעבורת מותקפת על ידי רובוטים אחרים מהחלל משימתכם היא להשמיד אותם ולשמור על המעבורת. לעזרתכם ניצב איזה רובוט טכנאי שבונה לכם כלי נשק חדשים כל פעם ומוסיף לכם נשקים וכלים לארסנל..

המשחק כולו בנוי על עקרונות פיזיקה מורכבים ביותר כמו כוחות משיכה, משקל לחפצים וכו'.. ומלווה כולו בהומור והרבה שטויות ..

המשחק די קל ופשוט וייסב הנאה לשחקנים המתחילים אך גם יצחיק ויאתגר לפעמים את הגיימרים הכבדים שבנינו, בקיצור - מומלץ לבדוק אותו :

אתר המשחק הרישמי (ולהורדת הדמו..) :

http://www.roboblitz.com/HTML_SITE/main.shtml

סרטון הדגמת משחק בגיימספוט כולל הורדת הדמו :

http://www.gamespot.com/pc/action/roboblitz/index.html?q=ROBOBLITZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה מאוד מסורסת של המשחק הזה יצאה יחד עם הסידרה 8XX של כדי להראות איך המנוע הזה מנצל כפולי .

היא פעלה רק על מעבדי אינטל דבר שגרם להרבה תיסכול לבעלי שרצו ליראות איך המעבד שלהם יתפקד עם הפיזיקה של UNREAL 3 :lol: :lol:

עכשיו אני רואה שיש שטח גדול בהרבה וגם הגרפיקה טובה בהרבה...

ניראה מעניין.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה דווקא רושם שהמשחק לא דורש מעבד חזק, אני מפעיל אותו על מקסימום הגדרות עם FPS מעולה ללא שום תקיעות עם מעבד ענתיקה .

נראה לי אבל, שהמשחק תומך בכרטיס PHSYX של AGIEA , ההתקנת הדרייברים של AGIEA הכרחית וחובה גם למי שהכרטיס לא מותקן אצלו..

דרישות המינימום די הוגנות, אך ללא תמיכה בכרטיסי מסך ישנים/פשוטים יותר מ GF6600 / X800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה דווקא רושם שהמשחק לא דורש מעבד חזק, אני מפעיל אותו על מקסימום הגדרות עם FPS מעולה ללא שום תקיעות עם מעבד ענתיקה .

נראה לי אבל, שהמשחק תומך בכרטיס PHSYX של AGIEA , ההתקנת הדרייברים של AGIEA הכרחית וחובה גם למי שהכרטיס לא מותקן אצלו..

דרישות המינימום די הוגנות, אך ללא תמיכה בכרטיסי מסך ישנים/פשוטים יותר מ GF6600 / X800

יש לך מעבד מצויין, מה אתה מתלונן?

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מצויין בו ?

סתם מעבד נפל. אולי היה נחשב למתקדם לפני איזה שנתיים כשהוא יצא.. עד היום לא הגיע למימוש וניצול תכונת ה 64 BIT שלו.. חרא ב OC (שלי ספציפית!) ומהווה צוואר בקבוק לכרטיס מסך שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...